• 021-77869979
 • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 24/7

طرح توجیهی تولید دستکش معاینه و جراحی

(3 votes, average 4 out of 5)

Surgical gloves

جهت آشنایی با طرح توجیهی تولید دستکش معاینه و جراحی ، این صفحه را مطالعه نمایید . دستکش معاینه و جراحی ، در انواع مختلفی تولید شده و در بیمارستان ها ، دندانپزشکی ها و .... ، جهت جلوگیری از انتقال میکروب ها توسط پزشکان و کادر بیمارستانی استفاده می شوند .

معرفی طرح توجیهی تولید دستکش معاینه و جراحی :

همانطور که می دانید دستکش های جراحی و معاینه در بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها ، دندانپزشکی ها ، داروسازی ها و .... ، برای جلوگیری از ورود میکروب به بدن بیمار یا پزشک استفاده می شوند . دستکش های جراحی و معاینه در سه نوع لاتکس ، وینیل و نیتریل تولید می شوند . همچنین بعضی از دستکش ها دارای پودر و بعضی از آن ها بدون پودر می باشند . استفاده از پودر در دستکش های دارای پودر ، به منظور راحت تر پوشیدن دستکش توسط فرد می باشد .

دستکش لاتکس :

دستکش جراحی لاتکس با استفاده از لاستیک طبیعی تولید می شود . این نوع دستکش دارای حساسیت بسیار بالا بوده و با توجه به خاصیت کشسانی که دارد ، به راحتی فرد می تواند آن را استفاده نماید . دستکش های جراحی لاتکس در هنگام جراحی توسط پزشکان استفاده می شوند ، اما افرادی که به این نوع دستکش ها حساسیت دارند ، از انواع دیگر دستکش های جراحی استفاده می کنند .

دستکش نیتریل :

افرادی که به دستکش های لاتکس حساسیت دارند ، از دستکش های وینیل و نیتریل استفاده می نمایند . دستکش های نیتریل با استفاده از مواد پلیمری ساخته شده و نسبت به دستکش های لاتکس از کارایی ، مقاومت و انعطاف پذیری بیشتری برخوردار می باشند .

دستکش وینیل :

این دستکش با استفاده از کلرید پلی وینیل تولید می شود و برای فرد استفاده کننده حساسیت ایجاد نمی کند . ضخامت آن نسبت به دستکش لاتکس بیشتر بوده و همچنین گشاد تر می باشد . به همین جهت به دست فرد نمی چسبد . علاوه بر مصارف پزشکی و بیمارستان ها ، در هنگام آشپزی ، رنگ کاری و ... نیز از دستکش های وینیل استفاده می شود .

دستکش های یکبار مصرف و ... از جمله محصولاتی می باشند ، که به راحتی در دسترس همه افراد قرار دارند . شاید در نگاه اول اجرای طرح توجیهی تولید دستکش معاینه و جراحی ، زیاد سوددهی نداشته باشد ، اما با توجه به آمار های موجود در زمینه تولید دستکش یکبارمصرف و .. ، بازدهی دستگاه های تولیدی 67 درصد و دوره بازگشت اصل سرمایه جهت خرید دستگاه ها 12 ماه می باشد . دستکش لاتکس در همه جهان دارای یک قیمت جهانی ثابت می باشد . به همین جهت سایر کشور ها نمی توانند بازار های بین المللی این محصول را تحت تاثیر خود بگذارند . بنابراین تولید دستکش های های جراحی و معاینه در داخل کشور بدون رقیب خارجی می باشد ، از طرفی دستکش یکی از لوازم ضروری و مهم در تمام بیمارستان ها ، مراکز پزشکی و آزمایشگاه ها می باشد ، به همین جهت این محصول در کشور ما همیشه دارای بازار فروش می باشد .

کد های آیسیک مرتبط با محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید دستکش معاینه و جراحی ، عبارتند از :

• دستکش های لاستیکی طبی : 25191353
• دستکش معاینه : 3311513556
• دستکش جراحی : 3311513560

فرایند تولید دستکش معاینه لاتکس ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید دستکش معاینه و جراحی ، شامل مراحل زیر می باشد :

 1. شستشوی قالب
  2. فرمولاسیون
  3. فرایند دیپ ( غوطه ورسازی )
  4. فرایند پخت
  5. فرایند لیچینگ
  6. Beading
  7. افزودن پودر
  8. فرایند کلرزنی
  9. جداسازی دستکش از قالب

در صورتی که نیاز به طرح توجیهی و امکان سنجی تولید دستکش معاینه و جراحی ، برای ارائه به بانک یا اخذ مجوز دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید دستکش ایمنی یا دستکش صنعتی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید دستکش پنبه ای 48 صفحه

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید دستکش چرمی 52 صفحه

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

:: جهت عضویت در سایت کلیک نمایید .

:: جهت ورود به سایت کلیک نمایید .


کسب و کارهای پر طرفدار

آخرین مقالات کارآفرینی

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories