• 021-77869979
 • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 24/7

تعرفه نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

(54 votes, average 4 out of 5)
طرح توجیهی بانکی با کامفار

سفارش تدوین طرح توجیهی بانکی  با نرم افزار بین المللی کامفار 3  و مهر مورد تایید بانکها با منصفانه ترین حق الزحمه


آیا در آستانه ی راه اندازی یک کسب و کار هستید و یک طرح توجیهی کامل میخواهید که نقشه ی راه شما باشد ؟!
آیا قصد اخذ وام یا تسهیلات بانکی و یا جواز تاسیس را برای راه اندازی کسب و کار خود دارید ؟!

اگر پاسخ شما مثبت است وبسایت گسترش کارآفرینی ایران ، دارای گرید طرح نویسی ، بهترین گزینه برای نوشتن طرح توجیهی شماست !!!

از شما خواننده ی محترم این مطلب تقاضامندیم تا پایان این متن را به دقت مطالعه فرمایید ، ما تلاش کره ایم پاسخ تمام پرسش های شما را در خصوص نگارش طرح توجیهی و حق الزحمه تهیه طرح توجیهی و چگونگی و مراحل انجام آن را در این متن قرار دهیم . در صورتی که پس از مطالعه این مطلب همچنان نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات درباره چگونگی انجام کار و نحوه همکاری ما با شما داشتید ، میتوانید از طریق شماره های موجود در این صفحه با ما تماس بگیرید. پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگزاریم !


هزینه تهیه یک طرح توجیهی اختصاصی با مهر و بدون مهر چقدر است ؟!


قبل از اینکه به بحث قیمت تهیه طرح توجیهی بپردازیم ،لازم است این نکته را یادآور شویم که تدوین یک طرح توجیهی و یا مطالعات امکانسنجی ، کاری بسیار تخصصی میباشد و شرکت یا گروهی که طرح شما را تدوین مینمایند ، باید دارای تجربه و تخصص کافی برای طرح نویسی باشد . لذا حق الزحمه ای که ما برای تدوین یک طرح توجیهی اعلام مینماییم ، صرفا هزینه ی تدوین یک طرح توجیهی کاملا حرفه ای و بانکیبل میباشد . و طرح های که فرمت استاندارد یک طرح توجیهی را نداشته باشد و یا دارای روایی و منابع موثق نباشد و توسط طرح نویس متخصص تدوین نشده باشد ، فاقد ارزش بوده و صرف هر نوع هزینه ای برای اخذ اینگونه طرح ها ، گزاف میباشد .

برای اینکه از حق الزحمه نوشتن طرح توجیهی خود آگاه شوید ، نیاز است در ابتدا با مهندس حبیبی با شماره موبایل 09360555304 ، تماس بگیرید . سپس ایشان سوالاتی در رابطه با مختصات پروژه شما خواهند پرسید ، تا بتوانند ابعاد پروژه شما را ارزیابی نموده و بر اساس آن  ، هزینه ی تدوین طرح توجیهی را به شما اعلام نمایند .

فاکتورهای موثر در تعیین حق الزحمه تدوین طرح توجیهی :

تنها فاکتور موثر ، در تعیین قیمت نوشتن یک طرح توجیهی ، حجم سرمایه گذاری پروژه میباشد . لذا زمانی که شما با ما تماس میگیرید باید ابعاد دقیق طرح توجیهی خود را به کارشناس ما اعلام نموده تا ایشان بتواند به صورت حدودی ، حجم سرمایه گذاری پروژه شما را تخمین زده و بر اساس آن تعرفه نهایی رو به شما اعلان نماید .

رابطه بین حجم سرمایه گذاری پروژه و حق الزحمه تهیه طرح توجیهی برای آن پروژه چیست ؟!

کانون مشاوران بانکی طی ابلاغیه ای به شرکتهای زیرمجموعه خود ، تعرفه هایی را برای تعیین قیمت طرح توجیهی مصوب نموده است که این تعرفه ها همگی بر اساس حجم سرمایه گذاری پروژه ها میباشند. بدین معنی که ، برای نگارش طرح توجیهی هر پروژه ، با حجم سرمایه گذاری مشخص ، تعرفه مشخصی نیز در نظر گرفته شده است . در صورت تمایل میتوانید این جدول را از مهندس خلیلیان دریافت نمایید . تعرفه نهایی با توجه به این جدول و همینطور با توجه به اینکه ، طرح شما با مهر یا بدون مهر باشد ، تعیین خواهد شد. جهت مشاوره و دریافت قیمت ، میتوانید با مهندس حبیبی با شماره موبایل 09360555304 تماس حاصل فرمایید.

همچنین در اینجا لازم است راجع به (( مهر و کد کانون مشاوران بانکی )) نکته ای را ذکر نماییم . در بسیاری از موارد زمانی که شما طرح توجیهی خود را ، جهت اخذ تسهیلات ، به بانک ارجاع میدهید ، بدون اینکه نیازی به مهر کانون ، روی برگهای طرح توجیهی باشد ، بانک طرح شما را پذیرش میکند . ولی در کمتر از 10 درصد موارد و فقط در پروژه های با حجم بالای سرمایه گذاری ، ممکن است که بانک از شما بخواهد که طرح توجیهی شما ممهور به مهر کانون مشاوران باشد . در این موارد نیز ما میتوانیم طرح شما را ممهور به مهر کانون مشاوران کرده و برای طرح توجیهی شما از کانون کد دریافت کنیم و یا به عبارتی طرح شما را در کانون ریجیستر نماییم . جهت کسب اطلاعات بیشتر ، با مهندس حبیبی ، با شماره موبایل 09360555304 ، تماس حاصل فرمایید .

جهت مشاهده سرفصل های طرح توجیهی تخصصی برای اخذ وام بانکی و مجوز و سایر امور اجرایی به این صفحه مراجعه نمایید!


چرا طرحهای توجیهی ما ؟!


 • ما برای هر شاخه از سرمایه گذاری کارشناس متخصص و با تجربه و خبره در آن شاخه سرمایه گذاری را در تدوین طرح به کار میگیریم !!!
 • از سال 1383 تا امروز در کنار شما بوده ایم و به گواه شما در این آزمون موفق بوده ایم !!!
 • اساتید دانشگاهی و نیروهای متخصص و مجرب جزو کارشناسان ما هستند !!
 • طرح های توجیهی که مینویسیم را پشتیبانی میکنیم و تا 4 ماه بدون هیچ نوع هزینه ای هر نوع اصلاحاتی را در طرح اعمال میکنیم حتی اصلاحات سلیقه ای !!
 • طرح های توجیهی مان را بر اساس استعلامات دقیق از مراکز ذی صلاح و همینطور منطبق و با خواست کارفرما تدوین میکنیم بنابراین طرحهای زود بازده ما کاملا منحصر به فرد بوده و مخصوص کارفرمای ماست .

حفاظت از اطلاعات شخصی موجود در طرح توجیهی کارفرما خط قرمز ماست ! اما چگونه ؟!

1 - طرح های توجیهی که به صورت اختصاصی به سفارش کارفرمایان محترم و توسط ما تدوین میگردد فقط با حذف نام و مشخصات کارفرما و شرکت ایشان در وبسایت منتشر میشود .
2 - در صورتی که نام و نوع یک پروژه ، اختصاصی و محرمانه باشد و با درخواست کارفرما، کل آن پروژه و یا بخشهایی از آن و در برخی موارد حتی نام آن ، در معرض انتشار عمومی قرار نخواهد گرفت. برای این منظورکارفرما موظف است درصورتی که موضوع پروژه یا دانش فنی آن محرمانه میباشد ، قبل از انعقاد قرارداد و شروع تدوین طرح ، درخواست خود را مبنی بر عدم انتشار پروژه ، از طریق واتساپ به ما ابلاغ نماید.
3 - پروفرماهای خط تولید و ماشین آلات که توسط ما برای کارفرمایان اخذ میگردد نیز صرفا با حذف نام شرکت و مشخصات کارفرما در سایت منتشر میگردد .
4 - پروفرماهایی که توسط کارفرما به ما داده میشود ، در صورتی که در مورد موضوعات روتین و غیر محرمانه باشد ، صرفا با حذف نام و اطلاعات شرکت کارفرما در وبسایت منتشر میگردد . در صورتی که موضوع پروفرما محرمانه باشد ، کارفرما موظف است قبل از عقد قرارداد با ما ، درخواست عدم انتشار پروفرما را ، از طریق واتساپ به ما اعلام نماید
از طرف دیگر سفارش ما به کارفرمایان و سرمایه گذاران محترم همواره بدین صورت بوده که اطلاعات محرمانه کسب و کار خود را نظیر پتنت ها و فرمولاسیون اختصاصی خود و همینطور تکنولوژی های ابداعی خود را در متن طرح توجیهی قرار ندهند چرا که زمانی که یک طرح توجیهی به ادارات مختلف یا بانک ارائه میگردد ، در دسترس افراد متعددی قرار گرفته و امکان نشت اطلاعات وجود خواهد داشت.
از طرفی اصولا نیازی هم به ذکر این اطلاعات ، جهت ایجاد توجیه اقتصادی یا بازار در طرح توجیهی نمیباشد بنابراین ذکر اطلاعات محرمانه مذکور در متن طرح توجیهی ، کاری بیهوده و در عین حال خطر زا میباشد.
در نهایت شما میتوانید جهت ایمن سازی طرح خود از احتمال نشت اطلاعات ، با کارشناسان ما مشورت نموده و راهکارهای مناسب را دریافت نمایید.

آشنایی با گزارش گیری نرم افزار کامفار 3

این نرم افزار طراحی شده در سازمان ملل ( Unido ) میباشد و فرمت بین المللی محاسبات مالی برای یک طرح توجیهی به حساب می آید و نزدیک به 200 صفحه فقط مربوط به فصل 5 طرح توجیهی یا همان گزارش کامفار طرح میباشد که وبسایت گسترش کارآفرینی ایران با داشتن کارشناسان متخصص کامفار این فصل را همواره ضمیمه ی طرحهای خود میکند تا طرحهای ما مضاف بر استاندارد های داخلی کاربرد بین المللی نیز داشته و قابلت دوزبانه کردن و ارائه با بانکهای معتبر بین المللی را نیز داشته باشند.

سرتیتر های فصل ینجم که همان خروجیهای کامفار 3 هستند به شرح زیر میباشند :
 • ارزیابی های مالی
 • تخمین میزان سرمایه گذاری ثابت پروژه
 • تخمین میزان سرمایه در گردش پروژه
 • تخمین هزینه های سالانه تولید
 • تخمین استهلاک سالیانه
 • تحمین میزان کل سرمایه گذاری
 • تخمین تفکیکی بهای تمام شده بر اساس هزینه ها
 • مشخص کردن منابع تامین مالی و هزینه های مالی طرح
 • بررسی میزان هزینه ها و درآمد های طرح
 • مشخص کردن عملکرد سود و زیان پروژه
 • آنالیز اقتصادی
 • جریان خالص نقدی کل
 • جریان نقدینگی تنزیل شده یا DCE
 • ارزش خالص فعلی یا NPV
 • نرخ بازده داخلی IRR
 • نرخ بازگشت داخلی و دوره ی آن ( PBP ) برای کل سرمایه
 • نرخ بازگشت داخلی و دوره ی آن برای آورده سهامداران
 • دوره بازگشت سرمایه
 • تعیین شاخص سود آوری PI
 • تعیین نقطه سربه سر و تحلیل آن
 • مشخص کردن میزان حساسیت طرح به ایجاد هزینه های پیش بینی نشده
 • تحلیل حساسیت طرح و آنالیز ریسک
 • تحلیل تلفیقی
 • بررسی نسبت های مالی
 • برآورد صورتهای مالی پروژه

 


روش و مراحل ثبت سفارش و انجام طرح توجیهی


جهت سفارش طرح توجیهی لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ یا تماس تلفنی با مهندس ایمان حبیبی با شماره ی 09360555304، تماس بگیرید تا مشاوره های لازم به شما داده شود .

هرگز تلاش نکرده ایم ارزانترین خدمات را ارائه کنیم ، کیفیت اولوت اول ماست !! اما نسبت به رقبای هم سطح خود مزیت قیمت داریم و این مزیت قیمتی را به پاس اعتماد شما مشتری گرامی به ما همواره در دستور کار قرار خواهیم داد .

در پایان اعلام مینماییم تلاش ما همواره بر این بوده که مشتری ما هیچ دغدغه ای از بابت طرح توجیهی کسب و کار خود نداشته باشد و با خیال کاملا آسوده به ادامه مسیر سرمایه گذاری بپردازد و موفقیت را سریعتر و آسانتر و با صرف هزینه ی کمتر به دست آورد .

با این امید همچنان با شما هستیم !!


آخرین مقالات کارآفرینی

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories