• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

تدوین طرح توجیهی خدماتی و استارت آپ ها با کامفار 3

(7 votes, average 5 out of 5)
طرح توجیهی خدماتی

تدوین طرح توجیهی خدماتی و استارت آپ شما با نرم افزار کامفار 3


به هر عملی که در ازای دریافت پول برای کسی انجام میدهند خدمت میگویند . شاید این تعریف خیلی ساده باشد ولی یک تعریف کاربردی برای خدمت میباشد و تقریبا دربرگیرنده ی تمام بخشهای این حوزه میباشد .

نکته ی جالبی که در مورد خدمات قابل ذکر میباشد غیر قابل لمس بودن خدمات میباشد !! نکته ی دیگر که شاید مزیت کسب و کار های خدماتی باشد سرمایه گذاری ثابت پایین در این دسته کسب و کارهاست .

همین امر باعث گردیده که این حوزه برای بسیاری از افراد  جذاب شده ولی نکته ای که در کسب و کارهای خدماتی باید مد نظر قرار داد این مهم میباشد که هر چه ایده ی یک کار خدماتی بکر تر باشد سود آوری و موفقیت آن کسب و کار تضمین شده تر میباشد.

البته بکر بودن ایده ی یک کسب و کار برای هر کسب و کاری در هر حوزه ای اعم از صنعتی و معدنی و کشاورزی و حتی توریسم هم عامل موفقیت بیشتر است اما برای هر کسب و کاری ایده ی ناب حکم شرط کافی موفقیت را داشته باشد برای کسب و کارهای خدماتی ایده ی ناب را میتوان تقریبا شرط لازم دانست ! چراکه در مورد استارت آپ ها عموما شرکت هایی که زودتر وارد مارکت میشوند عموما سهم عمده ای از بازار را بدون داشتن رقیب از آن خود کرده و عرصه رابرای ورود رقبا سخت تر مینمایند .


انواع طرح توجیهی مشاغل خدماتی و استارت آپ ها از حیث حجم سرمایه گذاری


طرح های توجیهی استارت آپ و خدماتی را میتوان به دو دسته ی طرح های توجیهی مشاغل خدماتی و استارت آپ با سرمایه کم و طرحهای توجیهی مشاغل خدماتی و استارت آپ با سرمایه ی زیاد تقسیم کرد که وبسایت گسترش کارآفرینی ایران آمادگی خود را برای تدوین طرحهای  توجیهی خدماتی با هر حجم سرمایه گذاری  اعلام میدارد.

:: جهت مشاهده ی سرفصل های طرحهای توجیهی و امکان سنجی تدوین شده توسط ما ، اینجا کلیک نمایید .

:: در صورتی که نیاز به تدوین یک طرح توجیهی اختصاصی و کاملا به روز و با مهر مورد تایید بانک ها را دارید ( برای ارائه به بانک و اخذ مجوز ها و پر کردن فرم های سامانه کارا و بهین یاب و ... ) ، این پیج را مطالعه نمایید و سپس از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید و از مشاوره ی کارشناسان ما بهره مند شوید .

:: در صورتی که در فاز مطالعات اولیه هستید و هنوز تصمیم به ورود به کسب و کار خاصی نکرده اید ، اینجا کلیک نمایید تا امکان دانلود هزاران طرح تیپ کسب و کار در شاخه های مختلف صنعتی و معدنی و کشاورزی و گردشگری را داشته باشید .این طرحهای تیپ صرفا جهت مطالعه و آشنایی شما عزیزان با کسب و کارهای مختلف ، در اختیار شما قرار گرفته است و از ارائه آنها به بانک یا ارگانهای دیگر خودداری نمایید .

:: جهت آشنایی با نرم افزار کامفار ( نرم افزار تخصصی نوشتن طرح توجیهی ) ، اینجا کلیک نمایید .

:: جهت آشنایی با مفهوم طرح توجیهی و تفاوت آن یا طرح امکان سنجی ، اینجا کلیک نمایید .

 

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

:: جهت عضویت در سایت کلیک نمایید .

:: جهت ورود به سایت کلیک نمایید .


آخرین مقالات کارآفرینی

© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories