• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

تدوین طرح توجیهی خدماتی و استارت آپ ها با کامفار 3

(7 votes, average 5 out of 5)
طرح توجیهی خدماتی

تدوین طرح توجیهی خدماتی و استارت آپ شما با نرم افزار کامفار 3


به هر عملی که در ازای دریافت پول برای کسی انجام میدهند خدمت میگویند . شاید این تعریف خیلی ساده باشد ولی یک تعریف کاربردی برای خدمت میباشد و تقریبا دربرگیرنده ی تمام بخشهای این حوزه میباشد .

نکته ی جالبی که در مورد خدمات قابل ذکر میباشد غیر قابل لمس بودن خدمات میباشد !! نکته ی دیگر که شاید مزیت کسب و کار های خدماتی باشد سرمایه گذاری ثابت پایین در این دسته کسب و کارهاست .

همین امر باعث گردیده که این حوزه برای بسیاری از افراد  جذاب شده ولی نکته ای که در کسب و کارهای خدماتی باید مد نظر قرار داد این مهم میباشد که هر چه ایده ی یک کار خدماتی بکر تر باشد سود آوری و موفقیت آن کسب و کار تضمین شده تر میباشد.

البته بکر بودن ایده ی یک کسب و کار برای هر کسب و کاری در هر حوزه ای اعم از صنعتی و معدنی و کشاورزی و حتی توریسم هم عامل موفقیت بیشتر است اما برای هر کسب و کاری ایده ی ناب حکم شرط کافی موفقیت را داشته باشد برای کسب و کارهای خدماتی ایده ی ناب را میتوان تقریبا شرط لازم دانست ! چراکه در مورد استارت آپ ها عموما شرکت هایی که زودتر وارد مارکت میشوند عموما سهم عمده ای از بازار را بدون داشتن رقیب از آن خود کرده و عرصه رابرای ورود رقبا سخت تر مینمایند .


انواع طرح توجیهی مشاغل خدماتی و استارت آپ ها از حیث حجم سرمایه گذاری


طرح های توجیهی استارت آپ و خدماتی را میتوان به دو دسته ی طرح های توجیهی مشاغل خدماتی و استارت آپ با سرمایه کم و طرحهای توجیهی مشاغل خدماتی و استارت آپ با سرمایه ی زیاد تقسیم کرد که وبسایت گسترش کارآفرینی ایران آمادگی خود را برای تدوین طرحهای  توجیهی خدماتی با هر حجم سرمایه گذاری  اعلام میدارد.

حفاظت از اطلاعات شخصی موجود در طرح توجیهی کارفرما خط قرمز ماست ! اما چگونه ؟!

1 - طرح های توجیهی که به صورت اختصاصی به سفارش کارفرمایان محترم و توسط ما تدوین میگردد فقط در صورتی که درباره موضوعات روتین و غیر محرمانه مثل طرحهای غیرمحرمانه کشاورزی و خدماتی و صنعتی باشد ، صرفا با حذف نام کارفرما و شرکت ایشان و محل اجرای پروژه در وبسایت منتشر میشود .
2 - در صورتی که نام و نوع یک پروژه ، اختصاصی و محرمانه باشد یا دانش فنی و اطلاعات محرمانه ای در متن طرح گنجانده شده باشد ، با درخواست کارفرما، کل آن پروژه و یا بخشهایی از آن و در برخی موارد حتی نام آن ، در معرض انتشار عمومی قرار نخواهد گرفت .
از طرف دیگر سفارش ما به کارفرمایان و سرمایه گذاران محترم همواره بدین صورت بوده که اطلاعات محرمانه کسب و کار خود را نظیر پتنت ها و فرمولاسیون اختصاصی خود و همینطور تکنولوژی های ابداعی خود را در متن طرح توجیهی قرار ندهند چرا که زمانی که یک طرح توجیهی به ادارات مختلف یا بانک ارائه میگردد ، در دسترس افراد متعددی قرار گرفته و امکان نشت اطلاعات وجود خواهد داشت.
از طرفی اصولا نیازی هم به ذکر این اطلاعات ، جهت ایجاد توجیه اقتصادی یا بازار در طرح توجیهی نمیباشد بنابراین ذکر اطلاعات محرمانه مذکور در متن طرح توجیهی ، کاری بیهوده و در عین حال خطر زا میباشد.
در نهایت شما میتوانید جهت ایمن سازی طرح خود از احتمال نشت اطلاعات ، با کارشناسان ما مشورت نموده و راهکارهای مناسب را دریافت نمایید .

:: جهت مشاهده ی سرفصل های طرحهای توجیهی و امکان سنجی تدوین شده توسط ما ، اینجا کلیک نمایید .

:: در صورتی که نیاز به تدوین یک طرح توجیهی اختصاصی و کاملا به روز و با مهر مورد تایید بانک ها را دارید ( برای ارائه به بانک و اخذ مجوز ها و پر کردن فرم های سامانه کارا و بهین یاب و ... ) ، این پیج را مطالعه نمایید و سپس از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید و از مشاوره ی کارشناسان ما بهره مند شوید .

:: در صورتی که در فاز مطالعات اولیه هستید و هنوز تصمیم به ورود به کسب و کار خاصی نکرده اید ، اینجا کلیک نمایید تا امکان دانلود هزاران طرح تیپ کسب و کار در شاخه های مختلف صنعتی و معدنی و کشاورزی و گردشگری را داشته باشید .این طرحهای تیپ صرفا جهت مطالعه و آشنایی شما عزیزان با کسب و کارهای مختلف ، در اختیار شما قرار گرفته است و از ارائه آنها به بانک یا ارگانهای دیگر خودداری نمایید .

:: جهت آشنایی با نرم افزار کامفار ( نرم افزار تخصصی نوشتن طرح توجیهی ) ، اینجا کلیک نمایید .

:: جهت آشنایی با مفهوم طرح توجیهی و تفاوت آن یا طرح امکان سنجی ، اینجا کلیک نمایید .

 


آخرین مقالات کارآفرینی

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories