• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

دانلود طرح توجیهی تولید نخ استرچ

طرح توجیهی تولید نخ استرچ

جهت آشنایی با طرح توجیهی تولید نخ استرچ تهیه شده در سال 93، صفحه زیر را مطالعه نمایید. نخ استرچ به نوعی از نخ گفته می شود که به صورت کاملا آرایش یافته و یا کشیده شده می باشد. این نخ از اعمال تغییراتی روی نخ های POY به دست می آید. نخ استرچ در تولید انواع پارچه از جمله پارچه پوشاک، پرده و رو مبلی، روکش صندلی خودرو، پتو و ... مورد استفاده قرار می گیرد.


دانلود طرح توجیهی تولید پارچه های حلقوی شامل گردباف و کتان

طرح توجیهی تولید پارچه های حلقوی شامل گردباف و کتان

جهت آشنایی با طرح توجیهی تولید پارچه های حلقوی که شامل انواع پارچه های گردباف و کتان می شوند، این صفحه را مطالعه نمایید. پارچه های حلقوی به پارچه هایی گفته می شود که در آن، نخ با طراحی خاصی به صورت حلقوی در بافت و ساختار پارچه قرار گرفته است. حلقوی بودن بافت پارچه باعث ایجاد خاصیت کشسانی در آن می شود. این خاصیت در تولید لباس های ورزشی ارزشمند است.


دانلود طرح توجیهی کارگاه جوراب بافی جهت تولید انواع جوراب مردانه و زنانه

Sock Workshop

جهت دانلود طرح توجیهی کارگاه جوراب بافی جهت تولید انواع جوراب مردانه و زنانه ، به انتهای صفحه مراجعه نمایید . جوراب از جمله محصولاتی می باشد ، که تمام افراد فارغ از جنسیت ، سن و شغل خود از آن استفاده می کنند . بنابراین تقاضای تولید جوراب دائمی می باشد . همچنین جوراب دارای انواع مختلفی از قبیل نانو ، فانتزی و ... می باشد .


صنایع نساجی و چرم

© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories