• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی کاشت و پرورش گیاهان دارویی سال 1400 (pdf و word)

کشت و پرورش و بسته بندی گیاهان دارویی

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی کشت و پرورش و خشک کردن و بسته بندی گیاهان دارویی  ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح های توجیهی تیپ آرشیوی کاشت و پرورش و بسته بندی گیاهان دارویی را ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی پرورش شتر پرواری سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی پرورش شتر شیری و شتر داشتی و شتر لاما

طرح توجیهی تیپ شتر داری ( پرواربندی شتر و پرورش شتر شیری مولد ) را با آپدیت سال 99 و 54 صفحه اطلاعات ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید . ضمنا میتوانید جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی پرورش شتر داشتی با هدف تولید شیر و گوشت شتر و همینطور لوک اصلاح نژاد شده ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 ، با فرمت PDF و Word و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید .


طرح توجیهی تولید اسپرم و جنین منجمد گاو سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی تواید اسپرم و جنین منجمد گاو ( به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث مرکز تولید مواد ژنتیکی مانند اسپرم و جنین منجمد گاو و شتر با فرمت Word و PDF ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، با گزارش نرم افزار کامفار ، این مطلب را مطالعه نموده و در پایان با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید اسپرم و جنین منجمد گاو و شتر را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


طرحهای کشاورزی

© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories