• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی تولید اسپرم و جنین منجمد گاو سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی تواید اسپرم و جنین منجمد گاو ( به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث مرکز تولید مواد ژنتیکی مانند اسپرم و جنین منجمد گاو و شتر با فرمت Word و PDF ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، با گزارش نرم افزار کامفار ، این مطلب را مطالعه نموده و در پایان با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید اسپرم و جنین منجمد گاو و شتر را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


طرح توجیهی کولین کلراید سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی کولین کلراید ( کاملا به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کولین کلراید یا ویتامین ب 4 پرندگان ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید کولین کلراید را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی پرواربندی بره سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی پرواربندی بره کاملا به روز + کامفار

طرح توجیهی تیپ پرورش بره پرواری با ظرفیت 838 راس در هر دوره را با آپدیت سال 99 و با 52 صفحه اطلاعات ، از انتهای همین صفحه ، صرفا جهت کسب اطلاعات اولیه ، دانلود نمایید . ضمنا میتوانید جهت تهیه طرح توجیهی و مطالعات بازار پرواربندی بره ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید .


طرحهای کشاورزی

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories