• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی پرورش بلدرچین گوشتی و تخمگذار سال 1401 (word+pdf)

طرح توجیهی پرورش بلدرچین گوشتی و تخمی

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی پرورش بلدرچین گوشتی و تخمی ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1401 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح های توجیهی تیپ پرورش بلدرچین گوشتی و تخمی را ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی پرورش و نگهداری اسب سال 1401 (pdf+word)

طرح توجیهی پرورش و نگهداری اسب

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی پرورش و نگهداری اسب ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1401 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح های توجیهی تیپ پرورش و نگهداری اسب را ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی پرورش گوسفند و بز داشتی سال 1401 (pdf+word)

طرح توجیهی پرورش گوسفند و بز داشتی

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی پرورش گوسفند و بز داشتی ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1401 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح های توجیهی تیپ پرورش گوسفند و بز داشتی رابا ظرفیت 1000 راسی برای سال 1400 و 100 راسی با تاریخ قدیمیتر ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید.


طرحهای کشاورزی

© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories