• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی اسانس گیری از گیاهان دارویی و معطر سال 1401 (Word + Pdf)

طرح توجیهی تولید و بسته بندی اسانس و عرقیجات گیاهان دارویی با کامفار سال 1400 ( Word + Pdf )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید و بسته بندی اسانس گیاهان دارویی و معطر ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1401 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی آرشیوی اسانس گیری از گیاهان دارویی و معطر را با فرمت pdf، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید.


طرح توجیهی مولتی ویتامین ب کمپلکس سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی مولتی ویتامین ب کمپلکس ( به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید مولتی ویتامین گروه ب ( B Complex ) ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، با گزارش نرم افزار کامفار ، این مطلب را مطالعه نموده و در پایان با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید مولتی ویتامین بی کمپلکس را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


طرح توجیهی تولید مکمل های غذایی و دارویی 124 صفحه سال 95

pill

جهت دانلود طرح توجیهی تولید مکمل های غذایی و دارویی ، به شکل قرص و کپسول ، با 124 صفحه اطلاعات مفید و کاربردی ، منتشر شده در سال 95 ، این صفحه را مطالعه نمایید . مکمل های غذایی و دارویی که عموما به صورت قرص و کپسول م یباشند ، جهت رفع نیاز بدن انسان به ریز مغذی ها ، درشت مغذی ها و یا مینرال ها تولید می شوند . تفاوت عمده کپسول ها و قرص ها در این است که عموما در کپسول ها ، مواد موثر بیشتری قرار می گیرد .


صنایع دارویی

© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories