• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7
وبسایت تخصصی گسترش کارآفرینی و سرمایه گذاری ایران با مدیریت ایمان حبیبی متولد 1362/02/01  تاسیس گردیده است . تیم مهندسین و کارشناسان  این وبسایت که همگی از مهندسین و نخبگان عرصه کارآفرینی کشور و مولفین کتب تخصصی در زمینه کارآفرینی میباشد از ابتدای فعالیت خود تا کنون بیش از 820 طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی به سفارش کارفرما تدوین نموده اند.
اساس خدمات ما بر دو محور استوار است

اول : تدوین طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی
تدوین طرح توجیهی یا مطالعات فاز صفر ، نخستین ، تخصصی ترین و یکی از تاثیر گذارترین قدم هاییست که باید برای ایجاد یک کسب و کار موفق انجام گیرد و بدلیل تخصصی و پیچیده بودن ، این مرحله از کار باید توسط یک تیم متخصص و باتجربه انجام شود که هم با دانش اقتصاد مهندسی آشنایی دارند و هم دانش بازاریابی و امکانسنجی را میدانند و هم بر مسائل فنی تسلط کافی را داشته باشند . و البته مضاف بر علوم ذکر شده ، نگارندگان یک طرح توجیهی باید تجربه ی موفق کارآفرینی و ایجاد یک کسب و کار را نبز داشته باشند و این موضوع از نزدیک برایشان ملموس شده باشد.
سازماندهی  وبسایت گسترش کارآفرینی ایران از ابتدا به گونه ای بوده که با کنار هم قرار دادن تمام این تخصص ها توانسته به یکی از قدیمیترین و تاثیرگذارترین مجموعه ها در زمینه ی تدوین طرح توجیهی در ایران بدل گردد .
با افتخار اعلام میکنیم که با پیشنهاد یکی از برجسته ترین موسسات انتشاراتی کشور ( نشر نوین علامه ) اقدام به انتشار کتاب در زمینه ی تدوین طرح توجیهی و امکان سنجی و روشهای ایجاد یک کسب و کار موفق نموده ایم تا برای اولین بار در ایران یک کتاب مرجع تخصصی و البته کاملا کاربردی و عملی در زمینه ی تدوین طرحهای کسب و کار و ایجاد کسب و کاررا در کشور به رشته ی تحریر درآورده و به سرمایه گذاران داخلی و خارجی و همینطور جامعه ی علمی و دانشگاهی کشور تقدیم نماییم.
جهت تهیه این کتاب میتوانید با انتشارات نوین علامه تماس بگیرید.
جهت آشنایی بیشتر با طرحهای توجیهی تالیفی ما و همینطور مشاهده ی سرفصل های طرحهای ما اینجا کلیک نمایید
جهت آشنایی با تالیفات ما اینجا کلیک نمایید

دوم : خدمات بازرگانی و مشاوره در امر تجارت خارجی
از همان ابتدای فعالیتمان موفق شدیم برای اولین بار در ایران از شرکت دنیموتک دانمارک یک پلنت کامل قیر امولیسیونی را به سفارش کارفرما خریداری و وارد و مستقر نماییم و پس از آن در طول ده سال اخیر توانسته ایم مراودات و ارتباطات بین المللی گسترده ای با کشور هایی نظیر گرجستان و چین برقرار نموده و هم اکنون با داشتن نیروهای کاری بومی در کشورهای ذکر شده میتوانیم کلیه ی خدمات بازرگانی را با بهترین شرایط و کیفیت به متقاضیان عرضه نماییم
جهت آشنایی بیشتر با خدمات بازرگانی ما اینجا کلیک نمایید

در پایان خرسندیم که بیش از یک دهه در کنار شما بوده ایم و توانسته ایم به سهم خود نقشی در آبادانی و پیشرفت کشور عزیزمان داشته باشیم و امروز نیز ....

همچنان با شما هستیم !!

تعداد پروژه های انجام شده ما

0
قبل از سال 96
0
سال 96
0
سال 97
0
سال 98
0
سال 99
0
سال 1400
0
سال 1401
0؟
سال 1402
0؟
سال 1403
0؟
سال 1404
0؟
سال 1405
0؟
سال 1406

تقدیرنامه های ما

باعث افتخار ماست که مورد تایید و لطف کارفرمایان محترممان هستیم . در این قسمت بخشی از تقدیرنامه هایی که کارفرمایان محترم ، برای ما ارسال نمودند را جهت مشاهده شما کاربران گرامی قرار داده ایم .
© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories