• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی شمش سرب و روی سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی شمش سرب و روی ( کاملا به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید شمش سرب و شمش روی ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، با گزارش نرم افزار کامفار ، این مطلب را مطالعه نموده و در پایان با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید شمش سرب و روی را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


طرح توجیهی رادیاتور آلومینیومی شوفاژ سال 1400 + کامفار 145 صفحه

طرح توجیهی رادیاتور آلومینیومی ( به روز + کامفار 145 صفحه )

طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید رادیاتور آلومینیومی شوفاژ یا رادیاتور پره ای را با آپدیت سال 99 و با گزارش کامفار در 145 صفحه ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید جهت تهیه طرح توجیهی تولید رادیاتور آلومینیومی یا پره ای ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید .


دانلود طرح توجیهی تولید کویل آلومینیومی آلیاژی

 دانلود طرح توجیهی تولید کویل آلومینیومی آلیاژی

جهت آشنایی با طرح توجیهی تولید کویل آلومینیومی آلیاژی، این صفحه را مطالعه نمایید. یکی از پرکاربردترین فلزات در صنایع مختلف، آلومینیوم می باشد. از جمله محصولاتی که به صورت آلیاژی از این فلز تولید می شود، می توان کویل های آلومینیومی آلیاژی را نام برد. ورق های آلومینیومی آلیاژی در تولید قوطی ها و بسته بندی های آلومینیومی کاربرد دارند.


صنایع فلزی

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories