• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی لفاف آلومینیوم یا فویل آلومینیومی روکش دار سال 1400 (pdf و word)

طرح توجیهی لفاف آلومینیوم یا فویل آلومینیومی روکش دار

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید لفاف آلومینیوم یا فویل آلومینیومی روکش دار ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولیدلفاف آلومینیوم یا فویل آلومینیومی روکش دار را ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی شمش سرب و روی سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی شمش سرب و روی ( کاملا به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید شمش سرب و شمش روی ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، با گزارش نرم افزار کامفار ، این مطلب را مطالعه نموده و در پایان با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید شمش سرب و روی را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


طرح توجیهی رادیاتور آلومینیومی شوفاژ سال 1400 + کامفار 145 صفحه

طرح توجیهی رادیاتور آلومینیومی ( به روز + کامفار 145 صفحه )

طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه تولید رادیاتور آلومینیومی شوفاژ یا رادیاتور پره ای را با آپدیت سال 99 و با گزارش کامفار در 145 صفحه ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید جهت تهیه طرح توجیهی تولید رادیاتور آلومینیومی یا پره ای ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید .


صنایع فلزی

© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories