• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

تدوین طرح توجیهی کشاورزی و دامپروری با گزارش کامفار

(13 votes, average 4 out of 5)
طرح توجیهی کشاورزی و دامپروری

تدوین طرح توجیهی مشاغل کشاورزی زود بازده و  طرح توجیهی کسب و کار های دامپروری با گزارش کامفار 3


شاید بتوان گفت کشاورزی و دامپروری قدیمی ترین و اصیل ترین راه امرار معاش و کسب و کار بشر بوده و تا به امروز نیز یکی از شاخه های پر سود سرمایه گذاری و کسب و کار ، کشاورزی و دامپروری میباشد لذا داشتن یک طرح زود بازده کشاورزی کامل و جامع با رعایت تمامی استاندارد های بانکی کشور برای هر سرمایه گذاری که قصد ورود به این عرصه را دارد حیاتی میباشد . بسیاری از مشاغل کشاورزی نظیر کشت گندم مضاف بر ابعاد اقتصادی ، دارای ابعاد استراتژیک در سطح ملی میباشند چرا که در صورت وابستگی کشور به واردات گندم ، این عرصه میتواند به عنوان یک ابزار فشار سیاسی در دست دشمنان قرار گیرد . از سوی دیگر کشاورزی و دامپروری در بسیاری از کشورها درآمد های هنگفتی را نصیب آنها مینماید مثلا کشور تایلند که درآمدش از پرورش و صادرات زالو به کشور های مختلف دنیا تقریبا چیزی معادل درآمد صادرات نفت ما میباشد بنابراین در صورتی که سرمایه گذاری در عرصه کشاورزی و دامپروری به صورت جدی و علمی در کشور ما دنبال شود میتواند نتایج اقتصادی و استراتژِک شگفت انگیزی به همراه داشته باشد.


ما میگوییم : طرح توجیهی کشاورزی شما = نقشه ی راه شما !!


نباید به طرح توجیهی یک کسب و کار کشاورزی فقط به چشم ابزاری برای اخذ وام و دریافت تسهیلات بانکی نگاه کرد . به طور وسیعتر در هیچ عرصه ای طرح توجیهی نباید برای شما فقط وسیله ی وام گرفتن باشد . ما معتقدیم طرح توجیهی چه در شاخه کشاورزی و چه در شاخه ی صنعت و یا خدمات و یا گردشگری باید حکم نقشه ی راه شما را داشته باشد به این معنی که شما بتوانید به طرح توجیهی خود اعتماد و تکیه کنید ! بتوانید بر مبنای اطلاعات مندرج در طرح توجیهی خود تصمیم سازی و تصمیم گیری کنید و این میسر نمیشود مگر اینکه طرح شما بر اساس آمار و ارقام دقیق و با استعلامات به روز تدوین شده باشد و کاملا منحصر به شما و مخصوص شرایط شما نوشته شده باشد و مضاف بر اینکه از نظر فنی و تکنیکی مسیر درست یک طرح زود بازده استاندارد را طی کرده بلکه از نظر آمار و ارقام و اطلاعات به روز و موثق باشد .

این مورد یکی از چندین موردی میباشد که وبسایت گسترش کارآفرینی در تمامی طرح های خود لحاظ کرده و باعث ایجاد یک مزیت رقابتی و برتری برای طرحهای زود بازده ما نسبت به رقبای ما شده ، یعنی ما سعی میکنیم همیشه در تدوین طرحهایمان اصل روایی و موثق بودن اطلاعات را رعایت کرده و کلیه ی استعلامات لازم را مانند استعلامات انشعاب آب و برق و ... از مراکز ذیصلاح اخذ کرده و بر اساس آن و با توجه به خواست کارفرما و اطلاعاتی که کارفرما از مختصات کسب و کار خود به ما میدهد طرح را کاملا تخصصی و منحصر به فرد برایش تدوین نماییم .

حفاظت از اطلاعات شخصی موجود در طرح توجیهی کارفرما خط قرمز ماست ! اما چگونه ؟!

1 - طرح های توجیهی که به صورت اختصاصی به سفارش کارفرمایان محترم و توسط ما تدوین میگردد فقط در صورتی که درباره موضوعات روتین و غیر محرمانه مثل طرحهای غیر محرمانه کشاورزی و خدماتی و صنعتی باشد ، صرفا با حذف نام کارفرما و شرکت ایشان و محل اجرای پروژه در وبسایت منتشر میشود .
2 - در صورتی که نام و نوع یک پروژه ، اختصاصی و محرمانه باشد یا دانش فنی و اطلاعات محرمانه ای در متن طرح گنجانده شده باشد ، با درخواست کارفرما، کل آن پروژه و یا بخشهایی از آن و در برخی موارد حتی نام آن ، در معرض انتشار عمومی قرار نخواهد گرفت .
از طرف دیگر سفارش ما به کارفرمایان و سرمایه گذاران محترم همواره بدین صورت بوده که اطلاعات محرمانه کسب و کار خود را نظیر پتنت ها و فرمولاسیون اختصاصی خود و همینطور تکنولوژی های ابداعی خود را در متن طرح توجیهی قرار ندهند چرا که زمانی که یک طرح توجیهی به ادارات مختلف یا بانک ارائه میگردد ، در دسترس افراد متعددی قرار گرفته و امکان نشت اطلاعات وجود خواهد داشت.
از طرفی اصولا نیازی هم به ذکر این اطلاعات ، جهت ایجاد توجیه اقتصادی یا بازار در طرح توجیهی نمیباشد بنابراین ذکر اطلاعات محرمانه مذکور در متن طرح توجیهی ، کاری بیهوده و در عین حال خطر زا میباشد.
در نهایت شما میتوانید جهت ایمن سازی طرح خود از احتمال نشت اطلاعات ، با کارشناسان ما مشورت نموده و راهکارهای مناسب را دریافت نمایید .

:: جهت مشاهده ی سرفصل های طرحهای توجیهی و امکان سنجی تدوین شده توسط ما ، اینجا کلیک نمایید .

:: در صورتی که نیاز به تدوین یک طرح توجیهی اختصاصی و کاملا به روز و با مهر مورد تایید بانک ها را دارید ( برای ارائه به بانک و اخذ مجوز ها و پر کردن فرم های سامانه کارا و بهین یاب و ... ) ، این پیج را مطالعه نمایید و سپس از طریق شماره های موجود در همان صفحه با ما تماس بگیرید و از مشاوره ی کارشناسان ما بهره مند شوید .

:: در صورتی که در فاز مطالعات اولیه هستید و هنوز تصمیم به ورود به کسب و کار خاصی نکرده اید ، اینجا کلیک نمایید تا امکان دانلود هزاران طرح تیپ کسب و کار در شاخه های مختلف صنعتی و معدنی و کشاورزی و گردشگری را داشته باشید .این طرحهای تیپ صرفا جهت مطالعه و آشنایی شما عزیزان با کسب و کارهای مختلف ، در اختیار شما قرار گرفته است و از ارائه آنها به بانک یا ارگانهای دیگر خودداری نمایید .

:: جهت آشنایی با نرم افزار کامفار ( نرم افزار تخصصی نوشتن طرح توجیهی ) ، اینجا کلیک نمایید .

 


آخرین مقالات کارآفرینی

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories