• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

👨‍💼 با سلام خدمت شما بازدید کننده ی گرامی 👨‍💼

💎 به صفحه عضویت در وبسایت گسترش کارآفرینی ایران خوش آمدید 💎

 

⭐️ نکته مهم (روش دانلود فایلهای داخل سایت) :

کاربر گرامی لطفا با توجه به نوع فایل یا فایلهایی که قصد دانلود آنها را دارید ، اشتراک مناسب خود را تهیه نمایید .

 

✔️ به طور کلی دو مدل طرح توجیهی تیپ در وبسایت گسترش کارآفرینی موجود میباشد :

1️⃣ طرحهای توجیهی آرشیوی (قدیمی) :

این طرحها مربوط به قبل از سال 99 بوده که تعداد آنها به بیش از 2000 عنوان میرسد و به صورت نامحدود برای همه کاربران وبسایت قابل دسترسی میباشد.

2️⃣ طرح های توجیهی اختصاصی :

این طرحها مربوط به سالهای 99 و بعد از آن بوده که اختصاصا توسط کارشناسان وبسایت ما و در سطح کیفی بسیار بالاتری نسبت به طرحهای تیپ موجود در بازار تدوین شده اند .طرحهای اختصاصی و ویژه ما صرفا برای کاربران سه ماهه و بالاتر وبسایت و به صورت محدود قابل دانلود میباشد. ( کاربران سه ماهه 1️⃣ فقره ، کاربران شش ماهه 2️⃣ فقره و کاربران یکساله 4️⃣ فقره طرح توجیهی اختصاصی میتوانند دانلود نمایند )

✔️ روش تشخیص طرحهای اختصاصی از آرشیوی :

در انتهای لینک دانلود طرحهای اختصاصی و ویژه سایت ، عبارت ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر ) درج گردیده است که شما حتی قبل از عضویت میتوانید آنها را مشاهده نموده و از اختصاصی بودن و یا آرشیوی بودن طرح مورد نظرتان اطمینان حاصل نمایید.

 

✔️ روش دانلود مطالعات بازار و امکان سنجی های وبسایت:

مطالعات بازار و امکان سنجی های جامعی که در وبسایت موجود میباشند صرفا برای اشتراک یکساله فعال بوده و هر اکانت یکساله میتواند 1️⃣ فقره مطالعات بازار و یا امکان سنجی دانلود نماید.

 

⭐️ مفروضات طرحهای تیپ اختصاصی وبسایت گسترش کارآفرینی ایران :

تذکر 1️⃣ : اطلاعات مربوط به قیمت‌های اقلام و ماشین آلات و ... موجود در طرحهای تیپ اختصاصی ما ، بر مبنای الگوبرداری از اطلاعات ارائه شده توسط مشتری های گذشته ما و یا اطلاعات طرح های تیپ ارگانهای دولتی و یا بر اساس تجارب تیم کارشناسی این وبسایت براورد شده است لذا با وجود برتری محسوس نسبت به طرحهای تیپ تهیه شده توسط ارگانها و وبسایتهای دیگر ، اما امکان خطا و واریانس در آن نیز وجود دارد و صرفا جهت بهره برداری مطالعاتی ارائه میگردد.

تذکر 2️⃣ :  قیمت فروش محصولات یا خدمات در طرحهای تیپ (( اختصاصی )) ما بر اساس بدست آمدن نرخ بازدهی داخلی یا ( IRR) مناسب برای پروژه تعیین میشود  و بر مبنای استعلام  از بازار و  حوزه میدانی آن پروژه نخواهد بود . همچنین در اکثر طرحهای تیپ اختصاصی ما ، زمین و محل کسب و کار ، به شکل استیجاری فرض شده است. البته در طرحهای (( ویژه سال 1400 )) و همینطور طرحهای آرشیوی قبل از سال 1400 ، که بیش از 2000 عنوان میباشند کلیه اقلام مربوط به زمین و محوطه سازی و ساختمان سازی به صورت خرید قطعی بررسی شده است.

✔️ لطفا پیش از خرید اشتراک و عضویت در وبسایت ، صفحه (( قوانین و مقررات وبسایت )) را مطالعه نمایید تا با دید بازتر اقدام به استفاده از خدمات ما نمایید.

 

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories