• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

👨‍💼 با سلام خدمت شما بازدید کننده ی گرامی 👨‍💼

💎 به صفحه عضویت در وبسایت گسترش کارآفرینی ایران خوش آمدید 💎

 

⭐️ نکته مهم (روش دانلود فایلهای داخل سایت) :

کاربر گرامی لطفا با توجه به نوع فایل یا فایلهایی که قصد دانلود آنها را دارید ، اشتراک مناسب خود را تهیه نمایید . لازم به ذکر است که ما در سال جدید افزایش قیمتی روی اشتراک های وبسایت نداشته ایم و بدلیل حفظ کیفیت خدمات سایت به ناچار احتمال افزایش قیمت اشتراک های وبسایت در روزهای آتی زیاد است بنابراین منطقی تر است که قبل از افزایش قیمت ها اشتراک مورد نظر خود را خریداری نمایید و در صورتی که قصد استفاده طولانی مدت از خدمات وبسایت را دارید اشتراک های طولانی مدت مانند اشتراک یکساله را خریداری نمایید.

 

✔️ به طور کلی دو مدل طرح توجیهی تیپ در وبسایت گسترش کارآفرینی موجود میباشد :

1️⃣ طرحهای توجیهی آرشیوی (قدیمی) :

این طرحها مربوط سالهای 85 تا 98 بوده که تعداد آنها به بیش از 2000 عنوان میرسد و به صورت نامحدود برای همه کاربران وبسایت قابل دسترسی میباشد.

2️⃣ طرح های توجیهی اختصاصی :

این طرحها مربوط به سالهای 99 و بعد از آن بوده که اختصاصا توسط کارشناسان وبسایت ما و در سطح کیفی بسیار بالاتری نسبت به طرحهای تیپ موجود در بازار تدوین شده اند .طرحهای اختصاصی و ویژه ما صرفا برای کاربران سه ماهه و بالاتر وبسایت و به صورت محدود قابل دانلود میباشد. ( کاربران سه ماهه 1️⃣ فقره ، کاربران شش ماهه 2️⃣ فقره و کاربران یکساله 5️⃣ فقره طرح توجیهی اختصاصی میتوانند دانلود نمایند )

✔️ روش تشخیص طرحهای اختصاصی از آرشیوی :

جهت اطمینان از اینکه برای عنوان درخواستی شما فایل وجود دارد باید به انتهای صفحات مربوط به همان عنوان مراجعه کنید و در صورتی که لینک دانلود قابل مشاهده بود یعنی فایل دانلودی برای آن عنوان وجود دارد. در انتهای لینک دانلود طرحهای اختصاصی و ویژه ی سایت ، عبارت ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر ) درج گردیده است که شما حتی قبل از عضویت میتوانید آنها را مشاهده نموده و از اختصاصی بودن و یا آرشیوی بودن طرح مورد نظرتان اطمینان حاصل نمایید.

 

✔️ روش دانلود مطالعات بازار و امکان سنجی های وبسایت:

مطالعات بازار و امکان سنجی های جامعی که در وبسایت موجود میباشند صرفا برای اشتراک یکساله فعال بوده و هر اکانت یکساله میتواند 1️⃣ فقره مطالعات بازار و یا امکان سنجی دانلود نماید.

 

⭐️ مفروضات طرحهای تیپ اختصاصی وبسایت گسترش کارآفرینی ایران :

تذکر 1️⃣ : اطلاعات مربوط به قیمت‌های اقلام و ماشین آلات و ... موجود در طرحهای تیپ اختصاصی ما ، بر مبنای الگوبرداری از اطلاعات ارائه شده توسط مشتری های گذشته ما و یا اطلاعات طرح های تیپ ارگانهای دولتی و یا بر اساس تجارب تیم کارشناسی این وبسایت براورد شده است لذا با وجود برتری محسوس نسبت به طرحهای تیپ تهیه شده توسط ارگانها و وبسایتهای دیگر ، اما امکان خطا و واریانس در آن نیز وجود دارد و صرفا جهت بهره برداری مطالعاتی ارائه میگردد.

تذکر 2️⃣ :  قیمت فروش محصولات یا خدمات در طرحهای تیپ (( اختصاصی )) ما بر اساس بدست آمدن نرخ بازدهی داخلی یا ( IRR) مناسب برای پروژه تعیین میشود  و بر مبنای استعلام  از بازار و  حوزه میدانی آن پروژه نخواهد بود . همچنین در برخی از طرحهای تیپ اختصاصی 1400 ما ، زمین و محل کسب و کار ، به شکل استیجاری فرض شده است. البته در طرحهای اختصاصی سالهای بعد و همینطور طرحهای آرشیوی قبل از سال 1400 ، که بیش از 2000 عنوان میباشند کلیه اقلام مربوط به زمین و محوطه سازی و ساختمان سازی به صورت خرید قطعی بررسی شده است.

✔️ لطفا پیش از خرید اشتراک و عضویت در وبسایت ، صفحه (( قوانین و مقررات وبسایت )) را مطالعه نمایید تا با دید بازتر اقدام به استفاده از خدمات ما نمایید.

 

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories