• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

با سلام خدمت شما بازدید کننده ی گرامی

(( به صفحه عضویت در وبسایت گسترش کارآفرینی ایران خوش آمدید ))

نکته مهم :

کاربر گرامی لطفا با توجه به نوع فایل یا فایلهایی که قصد دانلود آنها را دارید ، اشتراک مناسب خود را تهیه نمایید . به عنوان مثال طرحهای تیپ اختصاصی وبسایت مانند طرح های تیپ اختصاصی و ویژه سال 1400  ، صرفا به صورت محدود و برای اشتراک شش ماهه و یکساله در دسترس میباشند ، اما بیش از 2000 عنوان طرح توجیهی تیپ آرشیوی و 2000 عنوان کتاب الکترونیک آموزش کشاورزی و دامپروری به صورت کاملا نامحدود برای کاربران وبسایت قابل دانلود میباشند . لذا میتوانید متناسب با نیاز خود اکانت مورد نظر را تهیه نمایید .

مفروضات طرحهای تیپ اختصاصی وبسایت گسترش کارآفرینی ایران :

تذکر 1 : اطلاعات مربوط به قیمت‌های اقلام و ماشین آلات و ... موجود در طرحهای تیپ اختصاصی ما ، بر مبنای الگوبرداری از اطلاعات ارائه شده توسط مشتری های گذشته ما و یا اطلاعات طرح های تیپ ارگانهای دولتی و یا بر اساس تجارب تیم کارشناسی این وبسایت براورد شده است لذا با وجود برتری محسوس نسبت به طرحهای تیپ تهیه شده توسط ارگانها و وبسایتهای دیگر ، اما امکان خطا و واریانس در آن نیز وجود دارد و صرفا جهت بهره برداری مطالعاتی ارائه میگردد.

تذکر 2 :  قیمت فروش محصولات یا خدمات در طرحهای تیپ (( اختصاصی )) ما بر اساس بدست آمدن نرخ بازدهی داخلی یا ( IRR) مناسب برای پروژه تعیین میشود  و بر مبنای استعلام  از بازار و  حوزه میدانی آن پروژه نخواهد بود . همچنین در اکثر طرحهای تیپ اختصاصی ما ، زمین و محل کسب و کار ، به شکل استیجاری فرض شده است. البته در طرحهای (( ویژه سال 1400 )) و همینطور طرحهای آرشیوی قبل از سال 1400 ، که بیش از 2000 عنوان میباشند کلیه اقلام مربوط به زمین و محوطه سازی و ساختمان سازی به صورت خرید قطعی بررسی شده است.

لطفا پیش از خرید اشتراک و عضویت در وبسایت ، صفحه (( قوانین و مقررات وبسایت )) را مطالعه نمایید تا با دید بازتر اقدام به استفاده از خدمات ما نمایید.

 

اشتراک یک ماهه
T100000
تومان
© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories