• 021-77869979
 • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 24/7

دانلود طرح های توجیهی آماده ☀️ سال 1402 (WORD+ PDF+ کامفار)

(12 votes, average 5 out of 5)

دانلود طرح های توجیهی آماده سال 1402 (WORD+ PDF+ کامفار)

جهت دانلود طرح های توجیهی سال 1402 با فرمت Word و PDF ، در شاخه های صنعتی و معدنی ، کشاورزی و دامداری ، خدماتی و گردشگری و توریسم ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس به انتهای صفحه مراجعه نمایید.


✔️ طرح های توجیهی دانلودی سال 1402 در این صفحه ، چه ویژگیها و کاربردهایی دارند !


👨‍💼 با سلام به کاربران و اعضای محترم وبسایت گسترش کارآفرینی ایران !

طبق روال سالهای گذشته قصد داریم در این صفحه بانک جامعی از طرح های توجیهی آماده سال 1402 را جهت کاربردهای مطالعاتی کاربران محترم وبسایت آرشیو نماییم.

بارگذاری فایلهای طرحهای توجیهی سال 1402 احتمالا از اواخر فروردین شروع خواهد شد و تا پایان سال 1402 ادامه خواهد داشت و به مرور این آرشیو کامل و کاملتر خواهد شد.

کلیه طرحهای توجیهی آماده سال 1402 دارای فرمت PDF و DOC بوده و در بسیاری از طرحها ، گزارش کامفار نیز همراه فایل های طرح وجود دارد.

ما سعی خواهیم نمود تا طرحهای توجیهی کسب و کارهای کوچک و متوسط و بزرگ بسیاری را در شاخه های صنعت و معدن ، کشاورزی و دامپروری ، کشت و صنعت ، خدماتی و گردشگری و هتلداری و توریسم و ... ، در این صفحه ، جهت دانلود کاربران وبسایت قرار دهیم.

لازم به ذکر است که کلیه طرحهای توجیهی آماده ، صرفا کاربرد مطالعاتی دارند و برای کسب اطلاعات اولیه و کمک به فرایند تصمیم سازی شما نوشته شده اند لذا لطفا از آنها جهت کاربردهای اجرایی مانند دریافت وام بانکی ، مجوز و یا زمین استفاده ننمایید.

کلیه طرح های توجیهی معرفی شده در این صفحه ، اختصاصی وبسایت ما بوده ، بدین معنی که توسط کارشناسان ما تدوین شده اند لذا استفاده از آن به منظور فروش مجدد ، چه به صورت آنلاین و یا غیرآنلاین ، کاملا حرام بوده و در صورت مشاهده ، از طریق مجاری قانونی طرح شکایت خواهیم نمود.

✳️ در حال حاضر میتوانید طرحهای توجیهی اختصاصی سالهای دیگر را از صفحات زیر دانلود نمایید :

ضمنا در صورت نیاز به طرح توجیهی کاملا به روز و سفارشی برای کسب و کارتان ، جهت اخذ وام بانکی ، جواز تاسیس و یا گرفتن زمین از شرکت شهرکهای صنعتی و کشاورزی و یا منابع طبیعی و ... با پشتیبانی 6 ماهه اصلاحیه رایگان ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.


💵 در سال 1402 چه ایده های طرح توجیهی در حوزه کسب و کار میتواند سودده و منطقی باشد !


حقیقت امر این است که ریسک سرمایه گذاری در هر زمینه ای نسبت به سالهای گذشته بسیار بالاتر رفته و در سال 1402 نیز باید در انتخاب کسب و کار مد نظرتان بسیار دقت نموده و مطالعات کافی را قبل از شروع به اجرای ایده انجام دهید !

بدون اینکه بخواهم طرح توجیهی خاصی را برای سال 1402 به عنوان طرح سودده معرفی کنم ، به ذکر یک سری اصول برای کمک به فرایند تصمیم گیری شما بسنده میکنم چرا که هر کدام از کسب و کارهایی که در این صفحه معرفی شدند نیز ممکن است برای برخی از شما کاربران گرامی بسیار سودده شوند و برای برخی دیگر زیان ده باشند !

💰 کلید موفقیت در انتخاب درست و منطقی و با رعایت یک سری اصول میباشد که در زیر به برخی از این اصول اشاره میکنم :

1- قبل از هر چیز با ورق های دست خودتان بازی کنید !

هرکدام از شما کاربران گرامی که امروز تصمیم به تاسیس یک کسب و کار جدید نموده اید قطعا در گذشته ی نزدیک و یا دورتر ، مشغول به کاری بوده اید و به واسطه ی آن کار و همینطور تحصیلاتتان ، توانسته اید به سطحی از تجربه ، تخصص و مهارت دست یافته و همینطور ارتباطات و کانکشن هایی در زمینه ی کسب و کار خاصی پیدا نمایید !

این دانش ، تجربه ، مهارت و همینطور ارتباطات که شما در زمینه ی کسب و کار خاصی بدست آورده اید ، در واقع ورق های دست شما هستند که مختص شما هستند و به صورت عمومی در اختیار همه قرار ندارند !

هنگام شروع به انتخاب کسب و کار ، حتما به سمت کسب و کارهایی بروید که با توجه به ورق های دستتان ، نسبت به دیگران ، در آن مزیت دارید ! مطلقا سعی نکنید به سمت بیزنس هایی بروید که هیچ شناختی نسبت به آن ندارید و در آن هیچ مزیتی نسبت به دیگران ندارید!

به عنوان مثال کسی که سالها در زمینه ی توزیع مواد پروتئینی مانند گوشت مرغ و گوسفند و ... فعالیت کرده و در این شاخه ارتباطات و تجربه ی زیادی دارد ، برای انتخاب یک کسب و کار جدید میتواند به احداث یک کشتارگاه فکر کند چرا که با توجه به مزیتهایی که در این کسب و کار نسبت به عوام مردم دارد ، شانس موفقیتش نسبت به دیگران بسیار بیشتر میباشد !

یا اگر کسی خودش و یا خانواده اش در گذشته کشاورز بوده ، برای انتخاب کسب و کار جدید میتواند به یکی دیگر از شاخه های کشاورزی و دامپروری و یا باغداری فکر کند ! یا اینکه میتواند به فراوری محصولات کشاورزی خود بیندیشد ! مثلا اگر باغ زرد آلو دارد ، میتواند به کسب و کار فراوری زردالو و تولید قیسی فکر کند چرا که احتمال موفقیت وی در این شاخه نسبت به دیگران میتواند بسیار بیشتر باشد !

کسی که متخصص شیمی است بهتر است به دنبال تولید یه محصول شیمیایی برود و کسی که نابغه ی برنامه نویسی است بهتر است دنبال یک ایده ی ناب برای راه اندازی یک استارتاپ باشد !

هر کدام از افرادی که در مثالهای بالا گفته شد ، برای کسب و کارهای مرتبط با خودشان بسیار عالی هستند و شانس موفقیت بیشتری دارند اما اگر از روی کنجکاوی بخواهند وارد یه شاخه نامرتبط شوند که هیچ مزیتی در آن نسبت به دیگران ندارند ، احتمال شکستشان بسیار بالاتر خواهد رفت !

مثلا همان نابغه کامپیوتر و برنامه نویسی ، برای باغداری مناسب نیست . البته غیرممکن نیست اگر همین فرد بخواهد یک باغ میوه احداث کند اما نسبت به یک کشاورز ، چندین سال عقبتر بوده و قطعا مسیر بسیار سختتر و طولانی تری برای کسب موفقیت ، نسبت به آن کشاورز خواهد داشت !

از طرف دیگر تمام سالهایی که صرف کرده و برنامه نویسی را یاد گرفته و تخصص و مهارت بالا بدست آورده ، با انتخاب شغل باغداری ، به جوی آب خواهد ریخت ! چرا که برنامه نویسی در شغل باغداری ، مزیت محسوب نمیشود ! به زبان ساده ، باید از صفر شروع کند و اینکار منطقی نیست.

بنابراین باز هم گفته ی اولم را تکرار میکنم ، با ورق های دست خودتان بازی کنید !

2 – قبل از شروع به تولید مشکل فروش را حل نمایید !

همه میدانیم که فروش محصول یا خدمت ، میتواند سخت ترین قسمت کار بوده و به یک گلوگاه تبدیل شود. فروش موفق یا ناموفق محصول و یا خدمت ، مهمترین عامل موفقیت و یا شکست کسب و کارها بوده و شاید بتوان گفت این موضوع پاشنه ی آشیل همه ی کسب و کارهاست !

حال که این موضوع تا این اندازه مهم است چرا قبل از تولید و حتی قبل از اقدام به احداث کارخانه یا کسب و کارمان ، اقدام به حل مشکل فروش نکنیم ! چرا قورباغه را اول قورت ندهیم ! بله قطعا باید این مشکل را قبل از هر کاری حل کنیم ! اما شاید بپرسید که چگونه میتوان این کار را کرد ! چگونه میتوان خدمت و یا محصولی که هنوز تولید نکردیم را بفروشیم !

جواب در عبارت "بازرگانی و بازاریابی" خلاصه میشود ! پیشنهاد میکنم قبل از احداث کسب و کار خود ، محصولی که قصد تولید آن را دارید را به صورت جزئی از چین وارد نموده و شروع به فروش آن کنید ، اگر شما بتوانید رکورد موفقی در فروش آن داشته باشید قطعا میتوانید با خیال آسوده تری به سراغ تولید آن محصول بروید !

مثلا اگر میخواهید چسب نواری تولید کنید حتما قبل از شروع به تولید ، یک کانتینر چسب نواری و یا حتی مقدار کمتر از آن را از چین وارد نموده و در بازار پخش کنید. اگر شما بتوانید یک کانتینر چسب نواری بفروشید به احتمال قوی مقادیر بیشتر را نیز میتوانید بفروشید بنابراین میتوانید با خیال راحت تر به سراغ احداث کارخانه آن بروید !

3 – فروش آنلاین را در اولویت قرار دهید !

هر محصول یا خدمتی ارائه میکنید ، در دنیای امروز ما ، فروش اینترنتی باید اصلی ترین استراتژی فروش شما باشد ، حتی میتواند تنها استراتژی شما بوده و شما را از روشهای دیگر فروش بی نیاز کند.

در زیر چند روش برای فروش آنلاین محصولات و یا خدمات به شما ارائه میکنم :

 • یک وبسایت طراحی نموده و محصولات خود را از طریق وبسایت به فروش برسانید و با استفاده از روشهای سئو وبسایت خود را در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار دهید !
 • یک کانل اینستاگرام و یا تلگرام و یا حتی لینکدین نیز میتواند برای شما بازار مناسبی را رقم بزند که در صورتی که محصول یا خدمتتان جنبه ی عمومی دارد یعنی همه ی مردم میتوانند مشتری بالقوه آن باشند میتوانید به سراغ این روش بروید.
 • از پلتفرمهای پربازده و موفق فروش مانند وبسایت دیجیکالا و با سلام و اوکالا برای ساخت غرفه و فروش محصولات خود استفاده نمایید !

4 – سراغ تولید محصولاتی که قیمت گذاری دستوری دارند نروید !

همانطور که میدانید بسیاری از کالاها و محصولات صنعتی و همینطور کشاورزی در ایران هستند که قیمت گذاری آنها توسط دولت انجام میشود و تولید کننده قادر نیست بدون مجوز دولت قیمت محصولات خود را تغییر دهد !

مثلا در زمینه کالاهای کشاورزی و دامداری ، گندم قیمت گذاری دستوری میشود اما پسته نه ! مرغ مشمول قیمت گذاری دستوریست اما شترمرغ نه !

این موضوع تا امروز بسیاری از شرکتها با محصولات غیرصادراتی را به آستانه ی ورشکستگی رسانده به گونه ای که بسیاری از این کسب و کارها ناچار به کاهش ظرفیت تولید خود شده اند چرا که تولید برای آنها توجیه ندارد ، مثلا مرغداری ها سال 1401 در این وضع بودند و مدام کاهش ظرفیت دادند و در سال 1402 نیز در صورتی که آزاد سازی قیمت اتفاق نیفتد ، همینگونه خواد شد.

بنابراین پیشنهاد من به شما اینست که حتی الامکان به سراغ محصولاتی بروید که قیمت گذاری آنها رقابتی بوده و دستوری نیست !

5 – نزدیکی به محل مواد اولیه و یا نزدیکی به بازار فروش را فراموش نکنید !

با توجه به بالا رفتن هزینه های سوخت و به تبع آن افزایش هزینه های حمل و نقل ، حتما باید کارخانه یا محل کسب و کار خود را نزدیک محل تامین مواد اولیه و یا نزدیک محل فروش محصولات خود احداث کنید !

این موضوع مخصوصا برای کالاهایی که وزن زیاد و قیمت کمی دارند بسیار حیاتی میباشد چرا که هزینه ی حمل در اینگونه محصولات بخش عمده ای از هزینه ی تمام شده ی مشتری شما خواهد بود بنابراین مشتری شما قطعا این هزینه را به قیمت محصول شما اضافه نموده و سپس مجموع آنها را با سایر رقبایتان مقایسه خواهد نمود.

بنابراین برای کاهش هزینه های حمل و نقل ، نزدیکی به محل مواد اولیه و یا نزدیکی به بازار فروش را فراموش نکنید !

6 – پس از انتخاب کسب و کار ، حتما یک طرح توجیهی سفارشی و به روز برای کسب و کارتان تدوین نمایید!

با توجه به اینکه تمام فاکتورهای کسب و کار شما مانند لوکیشن و تجهیزات و ... آن منحصر به فرد است ، و قیمتها نیز دائما در حال نوسان میباشد ، برای اینکه بتوانید نقشه راهی برای کسب و کار خود داشته باشید حتما باید به صورت سفارشی یک طرح کسب و کار به روز تدوین نمایید.

در صورت نیاز به یک طرح توجیهی کاملا به روز و سفارشی برای کسب و کارتان ، جهت اخذ وام بانکی ، جواز تاسیس و یا گرفتن زمین از شرکت شهرکهای صنعتی و کشاورزی و یا منابع طبیعی و ... با پشتیبانی 6 ماهه اصلاحیه رایگان ، میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


✔️ دانلود طرحهای توجیهی آماده سال 1402 در شاخه صنعت و معدن !


 1. طرح توجیهی احداث سردخانه 10 هزار تنی در زمینی به مساحت 8000 متر مربع با ظرفیت نگهداری 120 هزار تن مواد غذایی در سال 58 صفحه فروردین سال 1402 ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 2. طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه اینترنتی دوچرخه با پیش بینی فروش 400 عدد دوچرخه در سال 35 صفحه فروردین سال 1402 ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 3. طرح توجیهی نیروگاه خورشیدی با ظرفیت تولید 20 مگاوات با هدف فروش آزاد به بخش خصوصی در زمینی به مساحت 30 هکتار آپدیت سال 1402 (با کامفار جمعا 125 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 4. طرح توجیهی تولید سود کاستیک (سوزآور) در زمینی به مساحت 1968 متر مربع با ظرفیت تولید 2600 تن در سال آپدیت سال 1402 ( 34 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 5. طرح توجیهی تولید گونی یا کیسه های پلی پروپیلن در زمینی به مساحت 30000 متر مربع با ظرفیت تولید 9000 تن در سال آپدیت سال 1402 ( 39 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 6. طرح توجیهی تولید رزین پلی استر در زمینی به مساحت 4020 متر مربع با ظرفیت تولید 3000 تن در سال آپدیت سال 1402 ( با کامفار 122 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 7. طرح توجیهی تولید کاتالیست خودرو در زمینی به مساحت 10000 متر مربع با ظرفیت تولید 10 میلیون دستگاه در سال آپدیت سال 1402 ( با کامفار 149 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 8. مطالعات بازار تولید پیچ خودکار (پیچ ام دی اف) تیر 1402 (34 صفحه) (PDF+WORD)( اختصاصی - برای اشتراک یکساله )
 9. طرح توجیهی مخازن نفتی در زمینی به مساحت 1 هکتار (مرداد 1402) ( با گزارش گیری نرم افزار کامفار 305 صفحه ) (PDF+WORD)( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 10. طرح توجیهی تولید خامه و رول کیک ( 144 تن رول کیک، 2,400 تن خامه قنادی مینارین و 1,200 تن خامه حیوانی ) در زمینی به مساحت 1403 متر مربع (تیر 1402) ( با کامفار 220 صفحه ) (PDF+WORD) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 11. طرح توجیهی تولید انواع پروفیل و سازه کناف با ظرفیت 7000 تن در سال در زمینی به مساحت 4000 متر مربع (تیر 1402) ( با گزارش گیری نرم افزار کامفار 142 صفحه ) (PDF+WORD)( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 12. طرح توجیهی تولید مکمل های دارویی و غذایی انسان به شکل قرص، کپسول، پودر و محلول با ظرفیت 5 میلیون عدد در سال از هر کدام در زمینی به مساحت 1000 متر مربع (تیر 1402) ( با گزارش گیری نرم افزار کامفار 207 صفحه ) (PDF+WORD)( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 13. طرح توجیهی توسعه تولید روغن خوراکی 240 هزار لیتر روغن آفتابگردان، 240 هزار لیتر روغن کنجد و 120 تن کنجاله در سال در زمینی به مساحت 400 متر مربع (شهریور 1402) ( 40 صفحه ) (PDF+WORD)( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 14. طرح توجیهی سردخانه ثابت دو مداره زیر صفر 5000 تن و بالای صفر 5000 تن جهت انبارداری و نگهداری مواد غذایی در زمینی به مساحت 8000 متر مربع (مهر 1402) ( 190 صفحه ) (PDF+WORD)( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 15. طرح توجیهی تولید فرنچ فرایز با ظرفیت تولید 14,080,000کیلوگرم در سال در زمینی به مساحت 15000 مترمربع 163 صفحه ( پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 16. طرح توجیهی کارخانه تولید سرم به ظرفیت 10 میلیون لیتر در سال در زمینی به مساحت 10000 مترمربع 50 صفحه ( پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 17. طرح توجیهی تولید تایر رادیال ( کارخانه لاستیک سازی ) با ظرفیت 487.000 تن در سال با کامفار 179 صفحه ( پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 18. طرح توجیهی احداث واحد تولید پارافین مایع با کامفار با ظرفیت 25 تن در روز در زمینی به مساحت 10000 مترمربع 186 صفحه (پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 19. طرح توجیهی تولید پارافین کلره با کامفار با ظرفیت 2000 تن در سال در زمینی به مساحت 3000 مترمربع 181 صفحه (پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 20. طرح توجیهی تولیدخمیر مایه با کامفار با ظرفیت 3 میلیون تن در سال 184 صفحه (پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 21. طرح توجیهی احداث سردخانه 20 هزار تنی دومنظوره و واحد سورتینگ 44 صفحه (پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 22. طرح توجیهی کارخانه سرنگ سازی با مطالعات کامفار با ظرفیت سالانه تولید 3,600,000 عدد سرنگ شیشه ای و تولید 72,000,000 عدد سرنگ پلاستیکی در سال 179 صفحه (پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 23. طرح توجیهی کارخانه تولید شیرآلات چدنی با ظرفیت 76,440 عدد در سال در زمینی به مساحت 5,000 متر مربع 54 صفحه (زمستان 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 24. طرح توجیهی + مطالعات بازار تولید لامپ ال ای دی با ظرفیت 720.000 عدد در سال با کامفار 224 صفحه (زمستان 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک یکساله)
 25. طرح توجیهی تولید نوشیدنی نیشکر یا نوشابه نیشکر با ظرفیت 30 میلیون قوطی در سال در زمینی به مساحت 5000 مترمربع 185 صفحه ( 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 26. طرح توجیهی تولید گچ برگ (پانل گچی) با ظرفیت 10 میلیون مترمربع در سال در زمینی به مساحت 40,276 مترمربع 173 صفحه ( پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 27. طرح توجیهی احداث مینی ریفاینری با ظرفیت 250 تن در روز با کامفار 168 صفحه ( پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)

 


✔️ دانلود طرحهای توجیهی آماده سال 1402 در شاخه کشاورزی ، دامداری و کشت و صنعت !

 1. طرح توجیهی مجتمع 10 هکتاری کشت و صنعت گل محمدی و تولید اسانس آپدیت سال 1402 (با کامفار جمعا 125 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 2. طرح توجیهی مجتمع کشت و صنعت 20 هکتاری گل محمدی و تولید اسانس آپدیت سال 1402 ( مجموعا با کامفار 164 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 3. طرح توجیهی گاوداری شیری فری استال 200 راس در زمینی به مساحت 21200 متر مربع آپدیت سال 1402 ( مجموعا با کامفار 164 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 4. مطالعات امکان سنجی و طرح توجیهی احداث گلخانه صیفی جات - مساحت زمین 5 هکتار- 157 صفحه (تابستان 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)

 


✔️ دانلود طرحهای توجیهی آماده سال 1402 در شاخه خدماتی ، گردشگری و توریسم !

 1. طرح توجیهی احداث تیر پارک و مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در زمینی به مساحت 1 هکتار 77 صفحه تابستان 1402 (WORD+PDF) ( اختصاصی - اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 2. طرح توجیهی احداث شهرک ویلایی در زمینی به مساحت 19000 متر مربع آپدیت سال 1402 ( 31 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 3. طرح توجیهی احداث مجتمع گردشگری (مجموعه تالار پذیرایی، رستوران و اقامتگاه) در زمینی به مساحت 1140 متر مربع آپدیت سال 1402 ( مجموعا با کامفار 160 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 4. طرح توجیهی احداث مجموعه بومگردی تفریحی ، اقامتی و گردشگری روستایی در زمینی به مساحت 6120 متر مربع آپدیت سال 1402 ( مجموعا با کامفار 128 صفحه) (WORD+PDF) ( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 5. طرح توجیهی هتل بیمارستان با ظرفیت هتل 100 اتاق و بیمارستان 250 تخت در سال در زمینی به مساحت 60000 متر مربع (تیر 1402) ( با گزارش گیری نرم افزار کامفار 257 صفحه ) (PDF+WORD)( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 6. طرح توجیهی احداث مجتمع تفریحی و ورزشی در زمینی به مساحت 6500 متر مربع (شهریور 1402) ( 103 صفحه ) (PDF+WORD)( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 7. طرح توجیهی احداث هتل 4 ستاره در زمینی به مساحت 3080 متر مربع (شهریور 1402) ( 155 صفحه ) (PDF+WORD)( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 8. طرح توجیهی احداث مرکز داده (دیتا سنتر) 53 صفحه ( پاییز 1402، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)

 


کسب و کارهای پر طرفدار

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories