• 021-77869979
 • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 24/7

دانلود طرح های توجیهی آماده ⭐️ سال 1401 (word + pdf)

(4 votes, average 4 out of 5)

طرح های توجیهی آماده کسب و کارهای جدید سال 1401

میتوان گفت طرح های توجیهی سال 1401 یکی از بهترین منابع برای کسب اطلاعات اولیه راجع به انواع کسب و کارهای صنعتی و معدنی ، کشاورزی و دامداری و همینطور خدماتی و گردشگری میباشند .

باعث افتخار ماست که اعلام کنیم امسال نیز به رسم هر سال وبسایت گسترش کارآفرینی ایران یکی از بهترین و غنی ترین بانک های طرحهای توجیهی آماده سال 1401 را با فرمت word و pdf جهت دانلود در اختیار کاربران شش ماهه و یکساله خود قرار میدهد .

این طرحها مربوط به کسب و کارهای کوچک ومتوسط و بزرگ ، از کسب و کارهای خانگی و استارتاپ ها گرفته تا کارخانجات بزرگ بوده و اطلاعات باارزشی راجع به درامدها و هزینه های آنها میدهد.

لیست طرح های توجیهی آماده سال 1401 در این صفحه مرتبا در حال به روزرسانی میباشند و طرجهای جدید سال 1401 به مرور به این صفحه اضافه خواهند شد . جهت دسترسی آسانتر به این صفحه میتوانید آن را در مرورگر خود بوکمارک نمایید .

تذکر اول :

کلیه طرحهای آماده ، حتی طرحهای توجیهی آماده به روز ، صرفا کاربرد مطالعاتی دارند بدین معنی که برای کسب اطلاعات اولیه  و آشنایی با آن کسب و کار و همینطور آشنایی با برآوردهای مالی آن میباشند ، لذا لطفا از این طرحهای کسب و کار برای امور اجرایی نظیر گرفتن وام یا مجوز یا زمین استفاده نفرمایید .

در صورتی که نیاز به طرح توجیهی به روز و کاملا سفارشی با گزارش گیری کامفار و پشتیبانی اصلاحات، برای امور اجرایی نظیر اخذ وام یا جواز تاسیس و یا زمین دارید ، با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

تذکر دوم :

لازم به ذکر میباشد در طرحهای توجیهی تیپ موجود در این صفحه که گزارش کامفار ندارند ، زمین اکثرا به صورت مالکیت قطعی در نظر گرفته شده . اما در طرحهایی که گزارش کامفار به آنها پیوست شده ، زمین به صورت استیجاری لحاظ گردیده .


سرفصل های طرح های توجیهی آماده کسب و کارهای سال 1401


شما میتوانید با مطالعه ی این بانک بی نظیر طرح توجیهی که همگی در سال 1401 تدوین شده اند ، اطلاعاتی بسیار باارزشی را در مورد کسب و کار مورد نظر خود بدست آورید.

برخی از سرفصل های کلی مندرج در طرحهای توجیهی تیپ سال 1401 به قرار زیر میباشند :

براورد هزینه های سرمایه گذاری :

 • جدول ماشین آلات و تجهیزات و قیمتهای آنها
 • جدول قیمتهای تجهیزات اداری
 • جدول هزینه های قبل از بهره برداری
 • جمع کل هزینه های ثابت طرح

براورد هزینه های جاری طرح  :

 • لیست قیمت و میزان مواد اولیه مصرفی سالیانه
 • لیست قیمت و میزان مصرف آب و انرژی مورد نیاز
 • تعداد پرسنل مورد نیاز به همراه دستمزد آنان
 • هزینه های استهلاک و تعمیرات و نگهداری

براورد درامدها

 • برخی صورتهای مالی و شاخصه های مالی

لازم به ذکر میباشد که تیترهای دیگری نیز مانند مساحت و قیمت ساختمان سازی و محوطه سازی مورد نیاز کارخانه ها و موارد دیگر بسته به نوع طرح ، در بسیاری از طرحهای توجیهی تیپ اختصاصی سال 1401 ما براورد شده است .

قبل از پرداختن به لیست طرحهای اختصاصی سال 1401 ، لینک صفحات طرحهای اختصاصی سال 1400 و 1399 را نیز در اخیار شما قرار میدهیم . لیست این طرحها را میتوانید در صفحات زیر مشاهده نمایید :

مشاهده لیست طرحهای توجیهی آماده کسب و کارهای سال 1400 جهت دانلود

مشاهده لیست طرحهای توجیهی آماده کسب و کارهای سال 99 جهت دانلود


لیست طرحهای توجیهی آماده سال 1401 کسب و کارهای صنعتی و معدنی


در ادامه لیست طرحهای توجیهی تیپ سال 1401 را در شاخه صنعت و معدن ارائه شده است ، با کلیک بر روی هر لینک میتوانید به صفحه ی دانلود طرح مراجعه نموده و در انتهای صفحه لینک دانلود فایل  word و pdf طرح را مشاهده نمایید .

این لیستها مدام به روز رسانی میشوند و طرحهای جدید کسب و کارهای صنعتی و معدنی که در سال 1401 توسط ما به صورت اختصاصی تدوین میگردند به مرور به این صفحه اضافه خواهند شد

 1. طرح توجیهی احداث مجتمع بازیافت و تولید کود ورمی کمپوست با ظرفیت سالانه 3,365,760 کیلوگرم ، 107 صفحه - آپدیت سال 1401 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 2. طرح توجیهی احداث مخازن سوخت و فرآورده های نفتی با ظرفیت سالانه 219 میلیون لیتر ، 32 صفحه - آپدیت سال 1401 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 3. طرح توجیهی سردخانه دو مداره در زمینی به مساحت 4720 متر مربع با ظرفیت سالانه 12000 تن ، 59 صفحه - آپدیت سال 1401 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 4. طرح توجیهی شهرک صنعتی طلاسازی و جواهر سازی در زمینی به مساحت 100,000 متر مربع ، 37 صفحه - آپدیت سال 1401 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 5. طرح توجیهی کامل تولید قوطی های چاپدار با ظرفیت سالانه 35,280,000 عدد ، 52 صفحه - آپدیت سال 1401 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )

 


لیست طرحهای توجیهی آماده سال 1401 کسب و کارهای کشاورزی و دامداری و کشت و صنعت

در ادامه لیست طرحهای توجیهی تیپ سال 1401 را در شاخه کشاورزی و دامپروری ارائه شده است ، با کلیک بر روی هر لینک میتوانید به صفحه ی دانلود طرح مراجعه نموده و در انتهای صفحه لینک دانلود فایل doc و pdf طرح را مشاهده نمایید .

این لیستها مدام به روز رسانی میشوند و طرحهای جدید کسب و کارهای کشاورزی و دامداری و کشت و صنعت که در سال 1401 توسط ما به صورت اختصاصی تدوین میگردند به مرور به این صفحه اضافه خواهند شد .

 


لیست طرحهای توجیهی آماده سال 1401 کسب و کارهای خدماتی و گردشگری و بومگردی

در ادامه لیست طرحهای توجیهی تیپ سال 1401 را در شاخه گردشگری و خدماتی ارائه شده است ، با کلیک بر روی هر لینک میتوانید به صفحه ی دانلود طرح مراجعه نموده و در انتهای صفحه لینک دانلود فایل doc و pdf طرح را مشاهده نمایید .

این لیستها مدام به روز رسانی میشوند و طرحهای جدید کسب و کارهای گردشگری و بومگردی و خدماتی که در سال 1401 توسط ما به صورت اختصاصی تدوین میگردند به مرور به این صفحه اضافه خواهند شد .

 1. طرح توجیهی احداث ویلا و مجموعه اقامتی در زمینی به مساحت 253 متر مربع ، 29 صفحه - آپدیت سال 1401 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 2. طرح توجیهی گردشگری تفریحی ساحلی در زمینی به مساحت 6000 متر مربع ، 52 صفحه - آپدیت سال 1401 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 3. طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه آنلاین قطعات کامپیوتری تخصصی گیمینگ ، 55 صفحه - آپدیت سال 1401 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )

 


© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories