• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی آمینورکسی یا اسید آمینه متیونین

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید اسید آمینه متیونین ( آمینورکسی ) ، با اطلاعات کاملا به روز سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید اسید آمینه متیونین را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی تولید پلی پروپیلن از گاز ( به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث مجتمع پتروشیمی تولید پلی پروپیلن از گاز طبیعی ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید پلی پروپیلن از گاز طبیعی را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی اوره و آمونیاک ( کاملا به روز + کامفار )

جهت تهیه طرح توجیهی احداث مجتمع پتروشیمی تولید اوره و آمونیاک ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ احداث کارخانه پتروشیمی تولید اوره و آمونیاک را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


صنایع شیمیایی

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories