• 021-77869979
 • سفارش طرح توجیهی : 09127975250
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 24/7

دانلود طرح های توجیهی ⭐️ سال 1400 ✔️word✔️pdf✔️کامفار

(10 votes, average 5 out of 5)

دانلود طرح های توجیهی سال 1400 و 1401 + کامفار (word+pdf)

کاملترین بانک طرح توجیهی کسب و کار سال 1400  در ایران با فرمت word و pdf و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، در این صفحه برای دانلود شما قرار داده شده است.

در سال 1400 که گذشت کسب و کارهای بسیاری مورد توجه سرمایه گذاران و کارآفرینان کشور قرار گرفت ، کسب و کارهای جدیدی در حوزه های مختلف ، از کسب و کارهای خانگی گرفته تا کسب و کارهای صنعتی و کشاورزی بزرگ و البته کسب و کارهای اینترنی و مجازی که اخیرا بسیار مورد توجه بازار بوده و حقیقتا بازدهی های بسیار عالی نصیب سرمایه گذاران خود نموده است .

لازم به ذکر میباشد که بسیاری از طرحهای تولیدی کوچک را نیز با راه اندازی یک وبسایت فروشگاه اینترنتی و یا یک پیج اینستاگرام ، جهت تامین جریان مشتری و فروش اینترنتی ، به یک کسب و کار نیمه مجازی و اینترنتی تبدیل کرد . بنابراین کسب و کارهای اینترنتی و مجازی ، صرفا محدود به چند استارتاپ و خدمات اینترنتی نمیشوند .

در ادامه همین مطلب لیست طرحهای توجیهی سال 1400 را برای شما قرار خواهیم داد و در کنار لینک دانلود برخی از آنها که برای تبدیل شدن به یک کسب و کار نیمه مجازی و اینترنتی مناسب هستند نیز توضیحاتی در همین زمینه خواهیم نوشت.


و اما استارتاپ ها و کسب و کارهای مجازی و اینترنتی و خدماتی در سال 1400 چگونه بودند ؟


سهم کسب و کارهای گردشگری و خدماتی هم امسال کم نبود مخصوصا در حوزه استارتاپ ها ، در سال 1400 شاهد رشد بی سابقه ای از متقاضیان طرح نویسی در این حوزه بودیم.

برای کسانی که به حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای مجازی و اینترنتی علاقه مندند ، لازم است که نگاهی به کشورهای توسعه یافته و سبک زندگی آنها کنند تا بتوانند دهها ایده ی ناب برای راه اندازی یک استارتاپ که بتواند در ایران نیز پیاده سازی و موفق شود پیدا کنند .

حتی همین اسنپ و تپ سی هم نمونه ی داخلی سرویس اوبر هستند که سالهاست در آمریکا مشفول خدمت رسانی میباشد ، بنابراین برای راه اندازی یک کسب و کار استارتاپی ، لزوما نیاز نیست خیلی خلاق و یا نابغه باشید ، گاهی کافیست نگاه دقیقتری به درون مرزهای دنیای توسعه یافته بیندازید !

در این صفحه ما سعی خواهیم کرد برخی از این کسب و کارهای جدید و به روز را به شما معرفی نموده و طرح توجیهی تیپ کامل آنها را با آپدیت به روز سال 1400 و یا 1401 در اختیار شما کارآفرینان عزیز و سرمایه گذاران قرار دهیم.

بنابراین اگر کارآفرین یا سرمایه گذار هستید و یا به دنبال آشنایی با کسب و کارهای به روز سال 1400 هستید به شما پیشنهاد میکنیم که این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا مرتبا در دسترس شما باشد ، چون ما دائما آنرا بروز رسانی میکنیم و لینک دانلود کلیه ی طرحهای توجیهی سال 1400 را در این صفحه قرار خواهیم داد.

هر کسب و کاری که در این پیج به شما معرفی میکنیم یک صفحه اختصاصی در سایت دارد که از طریق این پیج میتوانید وارد آن صفحه شده و طرح توجیهی آن کسب و کار را برای سال 1400 دانلود نمایید. بنابراین این صفحه نقشه ی راه تمام طرحهای توجیهی سال 1400 وبسایت گسترش کارآفرینی ایران خواهد بود.

ما در سال 1401 نیز مانند سال 1400 سورپرایزهای ویژه ای برای شما داریم و همراه شما خواهیم بود تا مسیر کسب و کار شما را هموار کنیم. لیست طرحهای توجیهی اختصاصی سال 1401 را نیز میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید .

همینطور برای مشاهده لیست طرحهای توجیهی آماده کسب و کارهای سال 1402 جهت دانلود کلیلک نمایید.

صفحه دانلود فایل دو جزوه آموزش تدوین طرح توجیهی و بیزنس پلن

صفحه دانلود فایل های طرح توجیهی و بیزنس پلن آماده سال 1403

دانلود سریع فایل های PDF و DOC مطالعه بازار


طرحهای توجیهی تیپ اختصاصی سال 1400 ما ، از هیچ وبسایت دیگری قابل دانلود نیستند !


نکته مهم : طرح های توجیهی تیپ سال 1400  ما که پسوند (( اختصاصی )) را در عنوان خود دارند ، اختصاصا توسط کارشناسان وبسایت گسترش کارآفرینی ایران تدوین شده اند و به صورت محدود در اختیار کاربران شش ماهه و یکساله ی سایت قرار دارند. بنابراین نظیر این طرحها را از هیچ وبسایت و یا شرکت دیگری نمیتوانید تهیه کنید .

البته طرحهای توجیهی آرشیوی وبسایت ، که مربوط به سال های قبل از 1400 هستند و بیش از 2000 عنوان را در شاخه های مختلف صنعتی ، معدنی ، کشاورزی و دامداری ، خدماتی و گردشگری و بومگردی شامل میشوند ، همچنان به صورت نامحدود برای همه کاربران سایت قابل دانلود میباشند .

!!! تذکر : استفاده از طرحهای اختصاصی وبسایت ما به قصد انتشار آن در وبسایتهای دیگر و یا فروش آن به هر نحو ، از نظر شرعی حرام و از نظر قانونی مصداق سرقت بوده و قطعا پیگیری های قانونی ما را به همراه خواهد داشت و تبعات بدی برای وبسایت های خاطی به همراه خواهد داشت .


کیفیت طرحهای توجیهی اختصاصی ما کم سابقه است !


جهت آشنایی بیشتر کاربران جدید وبسایت گسترش کارآفرینی ایران ، باید بگوییم که ما از سال 1387 تا امروز تخصصا مشغول تدوین طرحهای توجیهی و امکان سنجی به سفارش کارفرما بوده ایم و مانند سایتهای غیر تخصصی و فایل فروش نیستیم که درکی از کیفیت فایلهایی که روی سایت خود قرار میدهند نداشته باشیم .

اتفاقی نیست که بیش از 3000 کاربر تا سال 1400 ، وبسایت ما را برای ورود خود به عرصه ی کسب و کار و بیزنس انتخاب نموده اند و بیش از 1000 طرح توجیهی و مطالعات بازار نیز تا کنون به سفارش کارفرمایان و سرمایه گذاران بزرگ ایران تدوین کرده ایم !

ما تخصصا طرح نویس هستیم بنابراین سطح کیفی و دقتی که در طرحهای توجیهی اختصاصی ما خواهید یافت ، کم نظیر خواهد بود !

در ادامه همین صفحه و قبل از معرفی و ارائه لینک دانلود طرحها ، به بررسی سرفصل های طرحهای توجیهی اختصاصی سال 1400  میپردازیم اما لطفا قبل از عضویت در وبسایت ما از پیج (( قوانین و مقررات سایت )) نیز بازدید نمایید .

افشای مفروضات طرحهای تیپ اختصاصی وبسایت گسترش کارآفرینی ایران :

تذکر 1 : اطلاعات مربوط به قیمت‌های اقلام و ماشین آلات و ... موجود در طرحهای تیپ اختصاصی ما ، بر مبنای الگوبرداری از اطلاعات ارائه شده توسط مشتری های گذشته ما و یا اطلاعات طرح های تیپ ارگانهای دولتی و یا بر اساس تجارب تیم کارشناسی این وبسایت براورد شده است لذا با وجود برتری محسوس نسبت به طرحهای تیپ تهیه شده توسط ارگانها و وبسایتهای دیگر ، اما امکان خطا و واریانس در آن نیز وجود دارد و صرفا جهت بهره برداری مطالعاتی ارائه میگردد.

تذکر 2 :  قیمت فروش محصولات یا خدمات در طرحهای تیپ (( اختصاصی )) ما بر اساس بدست آمدن نرخ بازدهی داخلی یا ( IRR) مناسب برای پروژه تعیین میشود  و بر مبنای استعلام  از بازار و  حوزه میدانی آن پروژه نخواهد بود . همچنین در برخی طرحهای تیپ اختصاصی ما که گزارش کامفار به آنها پیوست شده ، زمین و محل کسب و کار ، به شکل استیجاری فرض شده است ولی در طرحهای (( ویژه سال 1400 )) و همینطور سایر طرحهای اختصاصی بدون کامفار ،  زمین به صورت خرید قطعی بررسی شده است.


برخی از مهمترین سرفصل های طرح های توجیهی اختصاصی ما برای سال 1400


البته هر طرحی شرایط خود را دارد و همه ی طرحهای توجیهی لزوما سرفصلهایی دقیقا مشابه هم ندارند اما میتوان گفت که یک سری از سرفصلها به صورت عمومی در اکثر طرحهای ما وجود دارد که در اینجا به بیان آنها خواهیم پرداخت :

1 – برآورد هزینه های ثابت طرح

2 – لیست ماشین آلات و تجهیزات و همینطور تاسیسات و براورد هزینه های آنها

3 – براورد هزینه وسایل نقلیه و سایر هزینه های ثابت طرح

4 – براورد هزینه مواد اولیه و واسط

5 – براورد نیروی انسانی و هزینه های آنها

6 – براورد میزان سوخت و انرژی و یوتیلیتی مورد نیاز و هزینه های آنها

7 – براورد هزینه نگهداری و تعمیرات

8 – جدول زمان بندی اجرای طرح

9 – کاربرگ نحوه سرمایه گذاری طرح

10 – براورد میزان تولید و فروش و به طور کلی درآمد

11 – محاسبه شاخصه های مالی مانند نقطه سر به سر ، خالص ارزش فعلی کل سرمایه ( NPV ) ، نرخ بازده داخلی ( IRR )

12 – برآورد صورتهای سود و زیان

13 – و موارد دیگر

لازم به ذکر است طرحهای سایت که با پسوند (( اختصاصی )) قابل دانلود هستند دارای گزارش کامفار نیز هستند و طرحهایی که با پسوند (( ویژه )) قابل دانلوداند ، دارای مطالعات بازار میباشند اما گزارش کامفار ندارند.


آیا طرحهای توجیهی تیپ سال 1400 برای گرفتن وام بانکی و یا جواز تاسیس مناسب میباشند ؟


نکته ی مهم : کلیه ی طرحهای آماده موجود در بازار ، اعم از 1400 و 401 و قبل تر و یا بعدتر از آن ، صرفا کاربرد مطالعاتی داشته و برای کسب اطلاعات اولیه و آشنایی با کسب و کار مورد نظر مناسب هستند و مطلقا کاربرد اجرایی ندارند یعنی برای گرفتن وام بانکی ، جوازتاسیس ، گرفتن زمین از شرکت شهرکها یا منابع طبیعی و یا حتی پرزنت کردن سرمایه گذار و شرکا مناسب نیستند .

در متنی که در ابتدای تمام طرحهای اختصاصی خود قرار دادیم دلایل آن را به صورت تفصیلی بیان کرده ایم .

متاسفانه مشاهده شده که در بسیاری از وبسایتهای فایل فروش که تخصصی در زمینه طرح توجیهی نداشته و هر نوع مقاله ای را به عنوان طرح توجیهی در وبسایتهای خود به فروش میرسانند عنوان میشود که میتوان از طرحهای توجیهی آماده یا تیپ،  برای اخذ وام و امور اجرایی استفاده نمود که این موضوع از نظر تیم کارشناسی وبسایت گسترش کارآفرینی ایران کاملا مردود میباشد و میتواند برای صاحب کسب و کار خسارت زا باشد .

حتی طرحهای توجیهی تیپ 1400 و 1401 وبسایت ما ، که کاملا اختصاصی بوده و اکثرا گزارش گیری کامفار نیز دارند و از نظر کیفیت و دقت ، جزو بهترین طرحهای تیپ موجود در بازار میباشند نیز برای امور اجرایی پیشنهاد نمیشوند و فقط  برای کسانی که قصد دارند با کسب و کار مورد بررسی در طرح آشنا شوند و اطلاعات اولیه کسب کنند میتواند گزینه هایی بسیار عالی باشد .

دقت بفرمایید که در طرحهای تیپ اختصاصی سال 1400 ، قیمت فروش محصولات طرح بر اساس محاسبه IRR منطقی بدست آمده و محصول استعلام از بازار نمیباشد .

در صورتی که نیاز به نوشتن یک طرح توجیهی سفارشی ، با اطلاعات کاملا به روز و دقیق ، برای گرفتن وام و یا جواز تاسیس و یا زمین از شرکت شهرکهای صنعتی و یا منابع طبیعی دارید ، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم به شما داده شود و بتوانید با درکی درست از صورت مسئله اقدام به تصمیم گیری نمایید.


لیست طرحهای توجیهی اختصاصی صنعتی و معدنی و نیروگاهی سال 1400


لیست طرحهای تیپ اختصاصی و ویژه سال 1400 در شاخه ی صنعت و معدن و انرژی و نیروگاه به قرار زیر میباشد ، لازم به ذکر میباشد که طرحهای با پسوند (( ویژه )) ، فرمت pdf دارند و طرحهای با پسوند (( اختصاصی )) با دو فرمت pdf و doc ارائه میشوند .

جهت دانلود هر کدام میتوانید روی آن کلیک نموده تا به صفحه اختصاصی آن راهنمایی شوید و در انتهای صفحه لینک طرح برای دانلود شما در دسترس قرار دارد :

 1. طرح توجیهی احداث کارخانه سرم سازی با ظرفیت تولید 15 میلیون لیتر در سال + کامفار مجموعا 128 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 2. طرح توجیهی کسب و کار کارتن سازی از ورق مقوا با ظرفیت سالانه 3000 تن + کامفار مجموعا 138 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 3. طرح توجیهی کسب و کار تولید 150 تن قهوه معمولی و 100 تن اسپرسو در سال + کامفار مجموعا 119 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 4. طرح توجیهی احداث مینی ریفاینری یا پالایشگاه کوچک برای برش هیدروکربن Y-c 9C + کامفار مجموعا 139 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 5. طرح توجیهی تولید تنباکو معسل و معمولی با ظرفیت 200 تن در سال + کامفار مجموعا 121 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 6. طرح توجیهی و مطالعات بازار بسته بندی گوشت گاو 700 تن و بسته بندی گوشت گوسفند 800 در سال تن 36 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 7. طرح توجیهی کارخانه تولید 300 تن میوه خشک و 200 تن ادویه جات در سال + کامفار مجموعا 135 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی ) ( با اضافه کردن یک فروشگاه اینترنتی و یا یک صفحه ایستاگرام و برند سازی قوی ، میتوان این کسب کار را مجازی هم کرد و از سطح خانگی تا سطح بزرگ توسعه داد )
 8. طرح توجیهی کارخانه تولید 100 هزار قیر و 300 هزار تن آسفالت در سال + کامفار مجموعه 121 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 9. طرح توجیهی و مطالعات بازار سردخانه دو مداره و دو منظوره جهت نگهداری و ذخیره سازی مواد غذایی 3000 تن 38 صفحه سال ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 10. طرح توجیهی و مطالعات بازار صفحات مومی آجدار با ظرفیت سالانه 20 تن 32 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 11. طرح توجیهی و مطالعات بازار کشتارگاه دام برای کشتار 2167 راس گاو و 28889 راس بزو گوسفند 37 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 12. طرح توجیهی و مطالعات بازار کارخانه عملیات حرارتی جهت سخت کاری روی قطعات فولادی سالانه 400 تن 47 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 13. طرح توجیهی و مطالعات بازار شیره انگور 1000 تن و آب غوره 500 تن 39 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 14. طرح توجیهی و مطالعات بازار شیر غنی شده بدون چربی و کم چرب استریلیزه 2000 تن و خامه 50 تن در سال ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 15. طرح توجیهی و مطالعات بازار برش انواع سنگ مرمر 90000 تن در سال 36 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 16. طرح توجیهی و مطالعات بازار روغن هسته انگور 300 تن و کنجاله 900 تن در سال 39 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 17. طرح توجیهی و مطالعات بازار روغن خام کلزا 700 تن در سال 40 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 18. طرح توجیهی و مطالعات بازار چرخ واگن یکپارچه 27000 عدد در سال 37 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 19. طرح توجیهی و مطالعات بازار پودر کربنات کلسیم 200000 تن در سال 37 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 20. طرح توجیهی و مطالعات بازار پسته پاک کنی ( پسته پاک شده 500 تن و پسته پوست تر 750 تن در سال ) 29 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 21. طرح توجیهی و مطالعات بازار بسته بندی عسل 500 تن در سال 35 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 22. طرح توجیهی و مطالعات بازار بسته بندی سرگل و گل زعفران 3000 کیلوگرم در سال 38 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 23. طرح توجیهی و مطالعات بازار بسته بندی خشکبار 2000 تن در سال 40 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 24. طرح توجیهی و مطالعات بازار بستنی شیری کاکائویی یا شکلاتی 2000 تن در سال 40 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 25. طرح توجیهی و مطالعات بازار کنسرو انواع میوه 500 تن، کنسرو انواع سبزیجات 200 تن و کنسرو انواع حبوبات 300 تن در سال 40 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 26. طرح توجیهی تولید کلید مینیاتوری و فیوز برق سالانه 1000000 عدد + کامفار مجموعا 124 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 27. طرح توجیهی و مطالعات بازار سیانوریک اسید و مشتقات کلردار آن با ظرفیت سالانه 2000 تن ، 39 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 28. طرح توجیهی و مطالعات بازار آلومینیوم فلوراید و کریولیت با ظرفیت سالانه 13000 تن ، 33 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 29. طرح توجیهی و مطالعات بازار دی آمونیوم فسفات با ظرفیت سالانه 15000 تن ، 41 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 30. طرح توجیهی و مطالعات بازار ورق و کویل آلومینیوم با ظرفیت سالانه 5000 تن ، 46 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 31. طرح توجیهی و مطالعات بازار فویل و لفافه های آلومینیوم با ظرفیت سالانه 900 تن ، 39 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 32. طرح توجیهی و مطالعات بازار گلوله های فولادی و آلیاژی با ظرفیت سالانه 2050 تن ، 37 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 33. طرح توجیهی تولید ضد یخ 1200 تن در سال + کامفار مجموعا 123 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 34. طرح توجیهی گونی پلی پروپیلن 6500 تن در سال + کامفار مجموعا 117 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 35. طرح توجیهی تولید شمش آلومینیوم از ضایعات سالانه 15000 تن + کامفار مجموعا 128 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 36. طرح توجیهی و مطالعات بازار تولید فنر مارپیچ یا فنر لول سالانه 1230 تن 34 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 37. طرح توجیهی تولید پودر و ژل و پالپ آلوئه ورا سالانه 3300 تن+ کامفار مجموعا 108 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 38. طرح توجیهی تولید قطعات بیل مکانیکی و لودر سالانه 1000 تن + کامفار مجموعا 109 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 39. طرح توجیهی تولید کاغذ کرافت از ضایعات ، 5400 تن در سال + کامفار مجموعا 107 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 40. طرح توجیهی تولید 68000 تن آبمیوه و 2210 تن بطری پت + کامفار مجموعا 111 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 41. طرح توجیهی تولید بیش از 8 نوع رنگ و تینر مجموعا سالانه 9100 تن + کامفار مجموعا 105 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 42. طرح توجیهی تولید برنج مصنوعی سالانه 2000 تن + کامفار مجموعا 105 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 43. طرح توجیهی تولید رولیک تسمه نقاله سالانه 100 هزار دستگاه + کامفار مجموعا 111 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 44. طرح توجیهی ریخته گری دقیق فولاد و آلومینیوم ، ریخته گری انواع چدن و ماشین کاری فلزات + کامفار مجموعا 112 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 45. طرح توجیهی تولید پارچه دورس 1000 تن و شلوار اسلش 1000000 قطعه + کامفار مجموعا 108 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 46. طرح توجیهی تولید کنسرو ماهی و سایر مواد غذایی سالانه 5000 تن + کامفار مجموعا 111 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 47. طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون سالانه 200 تن + کامفار مجموعا 106 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 48. طرح توجیهی تولید نان صنعتی سالانه 1500 تن + کامفار مجموعا 107 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 49. طرح توجیهی نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی + کامفار مجموعا 108 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 50. طرح توجیهی احداث کشتارگاه صنعتی شترمرغ با ظرفیت سالانه 15000 قطعه + کامفار مجموعا 107 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 51. طرح توجیهی احداث کشتارگاه صنعتی بوقلمون با ظرفیت سالانه 5000 تن + کامفار مجموعا 109 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 52. طرح توجیهی احداث کارخانه تولید سالانه 2000 تن سیم و کابل مسی و آلومینیومی + کامفار مجموعا 106 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 53. طرح توجیهی احداث کارخانه بسته بندی مواد غذایی و محصولات کشاورزی + کامفار مجموعا 117 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 54. طرح توجیهی احداث کارخانه تولید کاغذ سنگی با ظرفیت 10000 تن در سال + کامفار مجموعا 126 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 55. طرح توجیهی تولید 18000 تن دی کلسیم فسفات در سال + کامفار مجموعا 111 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 56. طرح توجیهی تولید سالانه 100 تن اسانس طبیعی و 5000 تن اسانس مصنوعی و 4000 تن طعم دهنده + کامفار 128 صفحه، آپدیت 1400 ( اختصاصی )
 57. طرح توجیهی فراوری و بسته بندی سالانه 3600 تن ماهی + کامفار مجموعا 106 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 58. طرح توجیهی تولید سالانه 200 هزار تن میلگرد از ضایعات و آهن اسفنجی + کامفار 124 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 59. طرح توجیهی تولید سالانه 40000 تن فروسیلیکومنگنز + کامفار 121 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 60. طرح توجیهی تولید سالانه 16200 تن لوله پلی اتیلن و 20000 تن لوله کاروگیت + کامفار 119 صفحه ، سال 1400 ( اختصاصی )
 61. طرح توجیهی تولید سالانه 2000000 جفت انواع کفش و صندل تزریقی + کامفار 121صفحه ، سال 1400 ( اختصاصی )
 62. طرح توجیهی تولید سالانه 4000 تن سیم و مفتول مسی + کامفار 123 صفحه ، سال 1400 ( اختصاصی )
 63. طرح توجیهی تولید سالانه 500000 تن مفتول و کلاف فولاد آلیاژی + کامفار 116 صفحه ، سال 1400 ( اختصاصی )
 64. طرح توجیهی تولید سالانه 6000 تن لوله چند جداره پلی پروپیلن + کامفار 108 صفحه ، سال 1400 ( اختصاصی )
 65. طرح توجیهی تولید مواد معدنی خوراک دام شامل سالانه 40000 تن بنتونیت ، 60000 تن زئولیت ، 50000 تن کربنات کلسیم و 30000 تن دولومیت + کامفار 111 صفحه ، سال 1400 ( اختصاصی )
 66. طرح توجیهی احداث مجتمع تولید لبنیات با ظرفیت سالانه 42 میلیون عدد محصولات لبنی ، 54 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 67. طرح توجیهی تولید و بسته بندی آب آشامیدنی با ظرفیت سالانه 28,800,000 لیتر ، 65 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 68. طرح توجیهی احداث واحد تولیدی صنایع تبدیلی انگور (شیره انگور، آبغوره،سرکه انگور و کشمش) ، 57 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی-برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 69. طرح توجیهی بسته بندی عناب در زمینی به مساحت 6000 متر مربع با ظرفیت سالانه 800 تن ، 38 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 70. طرح توجیهی تولید روغن از هسته انار و انگور در زمینی به مساحت 14898 متر مربع با ظرفیت سالانه 5422 تن ، 128 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 71. طرح توجیهی تولید خوراک آماده دام در زمینی به مساحت 50,000 متر مربع با ظرفیت سالانه 40000 تن ، 47 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 72. طرح توجیهی تولید پنل خورشیدی در زمینی به مساحت 50,000 متر مربع با ظرفیت سالانه 120 میلیون وات ، 43 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 73. طرح توجیهی تولید انواع رنگ و رزین ها در زمینی به مساحت 2800 متر مربع با ظرفیت سالانه 5000 تن ، 42 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 74. طرح توجیهی تولید انواع دیوارپوش های پی وی سی در زمینی به مساحت 2010 متر مربع با ظرفیت سالانه 1000 تن ، 32 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 75. طرح توجیهی تولید تجهیزات آتش نشانی و اطفای حریق در زمینی به مساحت 5000 متر مربع با ظرفیت سالانه 11670 عدد ، 47 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 76. طرح توجیهی تولید دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی و قلبی - زمینی به مساحت 3500 متر مربع با ظرفیت سالانه 800 عدد ، 41 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 77. طرح توجیهی تولید سیم و مفتول و فنس در زمینی به مساحت 1296 متر مربع با ظرفیت سالانه 560 تن ، 43 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 78. طرح توجیهی تولید شکلات و لوکوم در زمینی به مساحت 2000 متر مربع با ظرفیت سالانه 240 تن ، 43 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 79. طرح توجیهی تولید ظروف شیشه ای و جار در زمینی به مساحت 50,000 متر مربع با ظرفیت سالانه 64800 تن ، 41 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 80. طرح توجیهی تولید فیلم پلی اتیلن و سبد میوه در زمینی به مساحت 2000 متر مربع با ظرفیت سالانه 2500 تن ، 70 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 81. طرح توجیهی تولید معسل و تنباکو معطر در زمینی به مساحت 5500 متر مربع با ظرفیت سالانه 3000 تن ، 43 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 82. طرح توجیهی تولید کیسه پلی پروپیلن در زمینی به مساحت 5500 متر مربع با ظرفیت سالانه 3000 تن ، 42 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 83. طرح توجیهی شن شویی و بلوک سیمانی در زمینی به مساحت 30,000 متر مربع با ظرفیت سالانه 190,000 تن ، 49 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 84. طرح توجیهی فرآوری خرما در زمینی به مساحت 1700 متر مربع با ظرفیت سالانه 2825 تن ، 71 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 85. طرح توجیهی فرآوری غلات در زمینی به مساحت 6700 متر مربع با ظرفیت سالانه 6560 کیلوگرم ، 84 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 86. طرح توجیهی کارخانه آسفالت گرم در زمینی به مساحت 25,000 متر مربع با ظرفیت سالانه 192,000 تن ، 83 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 87. طرح توجیهی کاغذ از سنگ و سنگ نورانی و کاغذ دیواری در زمینی به مساحت 50,000 متر مربع با ظرفیت سالانه 20,286 تن 56 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 88. طرح توجیهی کشتارگاه، بسته بندی گوشت، پودر خون در زمینی به مساحت 300,000 متر مربع ، 70 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 89. طرح توجیهی تولید مونو پروپیلن گلیکول با ظرفیت سالانه 30000 تن ، سال 1400 + کامفار ( 132 صفحه ) ( فرمت Doc و pdf ) ( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 90. طرح توجیهی بازیافت انواع پلیمرهای PET/PE/PVC/PP با ظرفیت تولید سالیانه ( پرک بطري پت 2400 تن + گرانول بازیافتی پلی اتیلن 2400 تن + گرانول بازیافتی پلی پروپیلن 2400 تن + گرانول بازیافتی پی وی سی 1800 تن ) - مساحت زمین 20 هزار متر مربع- (261 صفحه ، آذر 1400، فرمت PDF)(ویژه - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 91. طرح توجیهی تولید انواع بلبرینگ با ظرفیت 3200 تن در سال - مساحت زمین 20 هزار متر مربع- 244 صفحه ( آذر 1400، فرمت PDF )( اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر )
 92. طرح توجیهی تولید پارچه جین با ظرفیت 2،250،000 متر در سال - مساحت زمین 10 هزار متر مربع- 243 صفحه (آذر 1400، فرمت PDF)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 93. طرح توجیهی تولید انواع تایر سبک و سنگین با ظرفیت 60،000 تن در سال - مساحت زمین 200 هزار متر مربع- 250 صفحه (آذر 1400، فرمت PDF)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 94. طرح توجیهی تولید انواع ورق آلومینیوم آلیاژی با ظرفیت 40،000 تن در سال - مساحت زمین 40 هزار متر مربع- 229 صفحه (آذر 1400، فرمت PDF)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 95. طرح توجیهی تولید کاغذ از کربنات کلسیم ( کاغذ سنگی ) با ظرفیت 6000 تن در سال - مساحت زمین 6 هزار متر مربع- 228 صفحه (آذر 1400، فرمت PDF)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 96. طرح توجیهی تولید کاغذ حرارتی با ظرفیت 24،000،000 رول در سال - مساحت زمین 6 هزار متر مربع- 228 صفحه (آذر 1400، فرمت PDF)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 97. طرح توجیهی تولید گلوکز مایع با ظرفیت تولید گلوکز مایع 9900 تن + گلوتن ذرت 600 تن + کنجاله ذرت 3285 تن در سال - مساحت زمین 10 هزار متر مربع- 229 صفحه (آذر 1400، فرمت PDF)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 98. طرح توجیهی فراوری انواع گیاهان دارویی ( راه های اسانس و عصاره گری صنعتی برای فراوری گیاهان دارویی ) با ظرفیت 1200 تن در سال - مساحت زمین 6 هزار متر مربع- 261 صفحه (آذر 1400، فرمت PDF)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 99. طرح توجیهی کارخانه بازیافت ضایعات ساختمانی با ظرفیت 64،000 تن در سال با گزارش کامفار - مساحت زمین 30 هزار متر مربع- 257 صفحه (پاییز 1400، فرمت PDF+WORD)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 100. طرح توجیهی تولید سوپر جاذب با ظرفیت 6000 تن در سال با گزارش کامفار - مساحت زمین 20 هزار متر مربع- 284 صفحه (زمستان 1400، فرمت PDF+WORD)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 101. طرح توجیهی کارخانه تولید مواد موثره دارویی با ظرفیت 500 تن در سال با گزارش کامفار - مساحت زمین 20 هزار متر مربع- 353 صفحه (زمستان 1400، فرمت PDF+WORD)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 102. مطالعات امکان سنجی مقدماتی تولید شمش منیزیم با ظرفیت 2800 تن در سال- مساحت زمین 30 هزار متر مربع- 19 صفحه (1400، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 103. مطالعات امکان سنجی مقدماتی احداث سردخانه زیر صفر 2500 تن و بالای صفر 2500 تن درسال - مساحت زمین 10 هزار متر مربع- 29 صفحه (سال 1400، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 104. مطالعات امکان سنجی مقدماتی کارگاه سنگبری با ظرفیت تولید 12 هزار متر مربع در سال- مساحت زمین 4 هزار متر مربع- 18 صفحه (سال 1400، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 105. مطالعات امکان سنجی مقدماتی تولید پنل های گچی ( صفحات روکش دار گچی ساده 40000 مترمربع + صفحات روکش دار گچی مقاوم در برابر حریق 40000 مترمربع + صفحات روکش دار گچی مقاوم در برابر رطوبت 20000 مترمربع )- مساحت زمین 2 هزار متر مربع- 28 صفحه (سال 1400، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)

لیست طرحهای توجیهی اختصاصی کشاورزی و دامداری و کشت و صنعت سال 1400

لیست طرحهای تیپ اختصاصی و ویژه سال 1400 در شاخه ی کشاورزی و دامداری و کشت و صنعت به قرار زیر میباشد ، لازم به ذکر میباشد که طرحهای با پسوند (( ویژه )) ، فرمت pdf دارند و طرحهای با پسوند (( اختصاصی )) با دو فرمت pdf و doc ارائه میشوند :

 1. طرح توجیهی مزرعه 12 هکتاری کشت و پرورش آلوئه ورا به همراه استخر 1 هکتاری ذخیره آب + کامفار مجموعا 121 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 2. طرح توجیهی احداث گلخانه یک هکتاری کشت و پرورش زعفران سال 1400 + کامفار مجموعا 115 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 3. طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بلدرچین تخمگذار 60 هزار قطعه + بلدرچین گوشتی 96 تن در سال + کامفار مجموعا 129 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 4. طرح توجیهی کشت توتون در مزرعه یک هکتاری و گلخانه 1000 متری و فرآوری و بسته بندی سالانه 200 تن توتون + کامفار ( 117 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 5. طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا با ظرفیت سالانه 250 تن + کامفار مجموعا 100 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 6. طرح توجیهی احداث مزرعه 3 هکتاری و نهالستان 1 هکتاری صنوبر + کامفار مجموعا 126 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 7. طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش 300 قطعه شترمرغ مولد و 4000 قطعه شترمرغ پرواری + کامفار مجموعا 119 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 8. طرح توجیهی پرورش ماهی خاویاری + کامفار مجموعا 151 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 9. طرح توجیهی و مطالعات بازار کسب و کار پرورش و نگهداری اسب جهت تولید نریان و مادیان ، 59 صفحه آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 10. طرح توجیهی و مطالعات بازار کسب و کار گوسفند داشتی با پیوند دو نژاد افشار و رومانوف ، 47 صفحه آپدیت سال 1400 ( ویژه )
 11. طرح توجیهی احداث 100 هکتار باغ پسته + کامفار مجموعا 140 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 12. طرح توجیهی احداث 800 هکتار مزرعه تولید ذرت علوفه ای ( همراه با کشت 400 هکتاری استخدوس ) + کامفار 135 صفحه، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 13. طرح توجیهی احداث 20 هکتار باغ زیتون + کارخانه فرآوری زیتون با طرفیت سالانه 1000 تن + کامفار 147 صفحه آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 14. طرح توجیهی پرورش پولت تخم گذار در زمینی به مساحت 2 هکتار با ظرفیت سالانه 400,000 قطعه ، 54 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 15. طرح توجیهی پرورش مرغ مادر تخم گذار در زمینی به مساحت 2 هکتار ، 60 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 16. طرح توجیهی تولید علوفه به روش هیدروپونیک در زمینی به مساحت 50 هکتار با ظرفیت سالانه 72000 تن ، 51 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 17. طرح توجیهی گاوداری 3000 راسی در زمینی به مساحت 200,000 متر مربع ، 49 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 18. طرح توجیهی مجتمع کشت وصنعت گیاه اکالیپتوس با ظرفیت تولید برگ اکالیپتوس جهت مصارف دارویی 3825 تن + فروش چوب حاصل از قطع اشجار 42500 تن در سال - مساحت زمین 450 هکتار- 51 صفحه (سال 1400، فرمت PDF)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 19. مطالعات امکان سنجی مقدماتی گلخانه گیاهان دارویی با ظرفیت تولید آویشن 1000 کیلوگرم + بومادران 2500 کیلوگرم + اسطوخودوس 4000 کیلوگرم + مریم گلی 2500 کیلوگرم در سال- مساحت زمین 5 هزار متر مربع- 24 صفحه (1400، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 20. مطالعات امکان سنجی مقدماتی احداث گلخانه ( خيار گلخانه ای 40000 کیلوگرم + گوجه فرنگی گلخانه ای 40000 کیلوگرم + فلفل دلمه ای 20000 کیلوگرم + فلفل 20000 کیلوگرم+ كاهو 30000 کیلوگرم- مساحت زمین 7500 متر مربع- 20 صفحه (سال 1400، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)

لیست طرحهای توجیهی اختصاصی خدماتی و گردشگری و بومگردی سال 1400

لیست طرحهای تیپ اختصاصی و ویژه سال 1400 در شاخه ی خدماتی و گردشگری و بومگردی به قرار زیر میباشد ، لازم به ذکر میباشد که طرحهای با پسوند (( ویژه )) ، فرمت pdf دارند و طرحهای با پسوند (( اختصاصی )) با دو فرمت pdf و doc ارائه میشوند :

 1. طرح توجیهی باشگاه بدنسازی + کامفار مجموعا 115 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 2. طرح توجیهی احداث آزمایشگاه تشخیص طبی و مرکز تصویربرداری با زیربنای 1100 متر + کامفار مجموعا 111 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 3. طرح توجیهی احداث پمپ بنزین با دو سکو و پمپ گازوئیل با یک سکو + کامفار مجموعا 123 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 4. طرح توجیهی تعمیر قطعات لکوموتیو و ماشین آلات صنعتی سبک و سنگین + کامفار مجموعا 107 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 5. طرح توجیهی احداث هایپرمال با زیربنای 20000 مترمربع + کامفار ( 120صفحه ) ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 6. طرح توجیهی خرید کشتی صیادی با ظرفیت 3500 تن در سال + کامفار مجموعا 122 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 7. طرح توجیهی تاسیس تعاونی دامداران جهت جمع آوری شیر و تامین نهاده های دامی دامداران + کامفار 118 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 8. طرح توجیهی احداث مرکز جراحی محدود با زیربنای 2000 مترمربع + کامفار 119 صفحه ، آپدیت سال 1400 ( اختصاصی )
 9. طرح توجیهی نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش خودرو با مساحت زمین 10000 متر مربع + کامفار 114 صفحه سال 1400 ( اختصاصی )
 10. طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره با 18 اتاق و 35 تخت + کامفار 108 صفحه ، سال 1400 ( اختصاصی )
 11. طرح توجیهی احداث مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی شامل رستوران و اقامتگاه بین راهی + کامفار 109 صفحه سال 1400 ( اختصاصی )
 12. طرح توجیهی احداث تالار مراسمات و رستوران سنتی در زمینی به مساحت 450 متر مربع ، 32 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 13. طرح توجیهی احداث هتل و مجموعه تفریحی ساحلی قشم در زمینی به مساحت 50,000 متر مربع ، 91 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 14. طرح توجیهی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در زمینی به مساحت 50 هکتار ، 226 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 15. طرح توجیهی خدمات خودرویی و رفاهی در زمینی به مساحت 1500 متر مربع ، 36 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 16. طرح توجیهی شرکت و پایانه حمل و نقل سراسری در زمینی به مساحت 21850 متر مربع ، 49 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 17. طرح توجیهی مجتمع بین راهی و تیرپارک در زمینی به مساحت 105,000 متر مربع ، 86 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 18. طرح توجیهی مرکز معاینه فنی خودرو های سنگین با ظرفیت سالانه 13200 عدد ، 37 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 19. طرح توجیهی مجتمع تجاری تفریحی در زمینی به مساحت 60,000 متر مربع ، 111 صفحه - آپدیت سال 1400 (pdf+word)( اختصاصی - برای اشتراک شش ماه و یکساله )
 20. مطالعات امکان سنجی مقدماتی اقامتگاه بومگردی-مساحت زمین 1500 متر مربع- 25 صفحه (پاییز 1400، فرمت PDF+ٌWORD)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 21. مطالعات امکان سنجی مقدماتی ساخت بازی های رایانه ای - مساحت زمین 150 متر مربع- 20 صفحه (سال 1400، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)
 22. مطالعات امکان سنجی مقدماتی احداث هتل 5 ستاره - مساحت زمین 2 هزار متر مربع- 28 صفحه (سال 1400، فرمت pdf+word)(اختصاصی - برای اشتراک سه ماهه و بالاتر)

نکته ی مهم : کلیه ی طرحهای آماده موجود در بازار ، اعم از 1400 و 1401 و قبل تر و یا بعدتر از آن ، صرفا کاربرد مطالعاتی داشته و برای کسب اطلاعات اولیه و آشنایی با کسب و کار مورد نظر مناسب هستند و مطلقا کاربرد اجرایی ندارند یعنی برای گرفتن وام بانکی ، جوازتاسیس ، گرفتن زمین از شرکت شهرکها یا منابع طبیعی و یا حتی پرزنت کردن سرمایه گذار و شرکا مناسب نیستند.

در صورتی که نیاز به نوشتن یک طرح توجیهی سفارشی ، با اطلاعات کاملا به روز و دقیق ، برای گرفتن وام و یا جواز تاسیس و یا زمین از شرکت شهرکهای صنعتی و یا منابع طبیعی دارید ، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم به شما داده شود و بتوانید با درکی درست از صورت مسئله اقدام به تصمیم گیری نمایید.

مضاف بر طرح های توجیهی اختصاصی 1400 که در این صفحه ارائه شد و به صورت محدود در اختیار کاربران شش ماهه و یکساله وبسایت قرار دارد ، بیش از 2000 عنوان طرح توجیهی آرشیوی دیگر و 2000 عنوان کتاب آموزش کشاورزی و دامداری نیز در وبسایت ما جهت دانلود وجود دارد که کاربران وبسایت بدون محدودیت تعداد میتوانند آنها را دانلود نمایند .

همچنین لیست طرحهای توجیهی آماده سال 1401 را نیز میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید.

جهت مشاهده پنلهای عضویت و امکانات هر پنل اینجا کلیک کنید.


کسب و کارهای پر طرفدار

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories