• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی تولید زونکن و لوازم اداری

جهت آشنایی با طرح توجیهی تولید زونکن و لوازم اداری ، این صفحه را مطالعه نمایید . زونکن یا کلاسور یک نوع پوشه یا پرونده بزرگ و محکم  از جنس مقوا ، چوب یا پلاستیک است که با استفاده از گیره‌ای فلزی ، کاغذها و اسنادی که سوراخ ( پانچ ) شده‌اند را در خود بایگانی می‌کند و همچنین ، ابزار مناسبی برای بایگانی و نگهداری اسناد در ادارات ، سازمان‌ها ، و مصارف شخصی است .


طرح توجیهی تولید پد الکلی

جهت آشنایی با طرح توجیهی تولید پد الکلی این صفحه مطالعه نمایید. امروزه با توجه به الزام استریل و ضدعفونی کردن سطوح اشیا در سطح گسترده ، مواد ضدعفونی کننده از اهمیت ویژه ای برخوردار شده اند، به طوری که میتوان گفت جزو محصولات پرمصرف و پر تقاضا هستند . پدالکلی و پنبه الکلی و پد لاک پاک کن نیز از محصولاتی می باشند که جهت ضد عفونی کردن بدن و یا پاک کردن آرایش از سطح پوست ، در امور پزشکی و صنعت آرایشی کاربرد فراوانی دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد . پدهای الکلی عموما از جنس پنبه بهداشتی یا پارچه بی بافت و همینطور الکل هایی مانند‌ ایزوپروپیل ۷۰٪ و اتیل الکل ۷۰٪ ساخته میشوند.


طرح توجیهی تولید ماسه سیلیسی و ماسه کرومیتی

جهت مطالعه طرح توجیهی تولید ماسه سیلیسی و ماسه کرومیتی این صفحه را مطالعه نمایید . ماسه سیلیسی نمونه ایی از انواع ماسه هایی است که معادن آن به وفور یافت میشود و از قیمت مناسبی برخوردار می باشد . از کاربرد های ماسه سیلیسی میتوان به استفاده در تصفیه خانه ها ، استفاده به عنون مصالح ساختمانی ، استفاده در تولید چینی و کاشی و ... اشاره کرد ، همچنین ماسه سیلیسی برای استفاده در قالب های ریخته گری مناسب نمی باشد ، چرا که تغییر دما باعث ایجاد انبساط و انقباض در ابعاد ماسه ها می شود و همین امر می تواند باعث ایجاد شکستگی در قالب شود .


صفحه1 از131

آخرین مقالات کارآفرینی

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories