• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی تولید کنتور هوشمند آب ⭐️ سال 1401 (Doc+pdf)

طرح توجیهی تولید کنتور هوشمند آب

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کنتور هوشمند آب ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1401 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی آرشیوی تولید کنتور هوشمند آب را با فرمت pdf ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


دانلود طرح توجیهی تولید کویل حشره کش

دانلود طرح توجیهی تولید کویل حشره کش

 جهت آشنایی با طرح توجیهی تولید کویل حشره کش، این صفحه را مطالعه نمایید. یکی از راه های مبارزه با حشرات، استفاده از کویل های حشره کش می باشد. ماده اصلی در تولید و تاثیر کویل حشره کش، پیرترویید نام دارد. کویل های حشره کش برای سلامتی انسان و محیط زیست خظری ایجاد نمی کنند.


دانلود طرح توجیهی تولید آهنرباهای دائم | فریت های سرامیکی مغناطیسی | سال 97

Permanent magnet4

جهت دانلود طرح توجیهی تولید آهنرباهای دائم حاوی فریت های سرامیکی مغناطیسی این صفحه را مطالعه نمایید . آهنرباهای دائم هنگامی که از میدان مغناطیسی خارج شوند ، خاصیت مغناطیسی خود را حفظ می نمایند و حاوی فریت های سخت مغناطیس سرامیکی می باشند . مواد مغناطیسی دائم با توجه به عملکرد مغناطیسی که دارند ، دارای کاربرد های گوناگونی ازقبیل صنایع نظامی ، صنایع تولید کامپیوتر ، صنایع خودروسازی ، تولید اسباب بازی ها و ..... می باشند .


صنایع تبدیلی

© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories