• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی مجتمع گردشگری 1403 ⭐ مشاوره رایگان مجوز و وام

طرح توجیهی مجتمع گردشگری

نوشتن مطالعات بازار و طرح توجیهی مجتمع گردشگری اولین قدم در مسیر سرمایه گذاری شماست که میتواند براورد تخصصی از هزینه احداث کسب و کار و درآمد و سود آن را به شما نشان دهد و کاربرد اداری آن عموما اخذ زمین ، مجوز و وام بانکی است. (با فرمت WORD و PDF) در انتهای این صفحه نیز میتوانید به بانکی از فایل های طرح توجیهی احداث مجتمع گردشگری که مربوط به سالهای گذشته هستند و صرفا برای کاربرد مطالعاتی جهت دانلود شما قرار گرفته اند دسترسی یابید.

 


طرح توجیهی ساخت بازی ویدئویی 🎮 گیم موبایل و کامپیوتر

طرح توجیهی ساخت بازی ویدئویی

هدف از نوشتن مطالعات بازار و طرح توجیهی ساخت بازی ویدئویی ( گیم موبایل و کامپیوتر ) براورد هزینه احداث کارخانه و درامد و سود کسب و کار است که با پیوست گزارش کامفار و به منظور دریافت زمین ، اخذ وام بانکی و جواز تاسیس به شما ارائه میشود. (PDF+WORD+گرید کانون) همچنین در انتهای این مطلب کلیه طرحهای توجیهی آماده گیم موبایل و کامپیوتر جهت دانلود شما قرارداده شده اند. این طرحهای مربوط به سالهای گذشته بوده و کاربرد اجرایی ندارند و صرفا برای مطالعه میتوانید آنها را دانلود کنید.


طرح توجیهی کترینگ ⭐️ آشپزخانه بیرون بر (اخذ مجوز و وام)

طرح توجیهی کترینگ یا آشپزخانه بیرون بر

نوشتن مطالعات بازار و طرح توجیهی راه اندازی کترینگ با گزارش گیری مالی کامفار با فرمت DOC | PDF ، به منظور اخذ جواز تاسیس ، وام بانکی و دریافت زمین انجام می شود و این مجموعه آماده تهیه مطالعات طرح توجیهی اختصاصی راه اندازی کترینگ یا آشپزخانه بیرون بر با پشتیبانی 4 تا 6 ماهه است .

ضمنا میتوانید فایل pdf طرح توجیهی راه اندازی کترینگ (آشپزخانه بیرون بر) را که در سال های قبل نگارش شده است را صرفا جهت مطالعه از انتهای صفحه دانلود نمایید.


کسب و کارهای پر طرفدار

صنعت گردشگری

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories