• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی مرکز درمان ناباروری سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی مرکز درمان ناباروری ( به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تاسیس مرکز درمان ناباروری ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ مرکز درمان ناباروری را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی مجتمع گردشگری سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی مجتمع گردشگری ( کاملا به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث مجتمع گردشگری و اقامتی ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، با گزارش نرم افزار کامفار ، این مطلب را مطالعه نموده و در پایان با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ احداث مجتمع گردشگری و اقامتی  را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


طرح توجیهی تاسیس فود کورت سال 96

 

طرح توجیهی تاسیس فود کورت سال 96

جهت آشنایی با طرح توجیهی احداث فود کورت، این صفحه را مطالعه نمایید. مجموعه رستوران ها، فست فود ها، کافه ها و ... که در مراکز خرید و مجموعه های بزرگ وجود دارند، فود کورت گفته می شود. در فود کورت، غذاها و خوراکی های متعدد و متنوعی ارائه می شوند که هر یک، دارای غرفه و کانتر مخصوص به خود برای سفارش و دریافت می باشند.


صنعت گردشگری

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories