• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی احداث جایگاه سوخت چند منظوره سال 1400 + کامفار + pdf + word

دانلود طرح توجیهی احداث جایگاه سوخت ( پمپ بنزین و گازودیل و گاز سی ان جی )

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث پمپ بنزین و گاز ( CNG ) و گازوئیل ( جایگاه سوخت چند منظوره ) ، کاملا به روز برای سال 1400 ، با فرمت word و pdf ، با گزارش کامفار جهت اخذ جواز تاسیس و یا وام و تسهیلات بانکی ، ابتدا این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید. ضمنا در انتهای همین مقاله میتوانید طرح های توجیهی تیپ و قدیمی احداث جایگاه های سوخت نظیر پمپ بنزین و پمپ گاز سی ان جی را ، صرفا جهت مطالعه و آشنایی دانلود نمایید.


طرح توجیهی مرکز درمان ناباروری سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی مرکز درمان ناباروری ( به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تاسیس مرکز درمان ناباروری ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ مرکز درمان ناباروری را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی مجتمع گردشگری سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی مجتمع گردشگری ( کاملا به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث مجتمع گردشگری و اقامتی ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، با گزارش نرم افزار کامفار ، این مطلب را مطالعه نموده و در پایان با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ احداث مجتمع گردشگری و اقامتی  را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


صنعت گردشگری

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories