• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی مرکز درمان ناباروری ( به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تاسیس مرکز درمان ناباروری ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ مرکز درمان ناباروری را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی مجتمع گردشگری ( کاملا به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث مجتمع گردشگری و اقامتی ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، با گزارش نرم افزار کامفار ، این مطلب را مطالعه نموده و در پایان با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ احداث مجتمع گردشگری و اقامتی  را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


 

طرح توجیهی تاسیس فود کورت سال 96

جهت آشنایی با طرح توجیهی احداث فود کورت، این صفحه را مطالعه نمایید. مجموعه رستوران ها، فست فود ها، کافه ها و ... که در مراکز خرید و مجموعه های بزرگ وجود دارند، فود کورت گفته می شود. در فود کورت، غذاها و خوراکی های متعدد و متنوعی ارائه می شوند که هر یک، دارای غرفه و کانتر مخصوص به خود برای سفارش و دریافت می باشند.


صنعت گردشگری

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories