• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

دانلود طرح توجیهی سیم و کابل برق سال 1400 (Word و Pdf)

طرح توجیهی تولید سیم و کابل

جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید سیم و کابل فشار ضعیف برق و همینطور کابل کواکسیال ، کاملا به روز برای سال 1400 ، با فرمت word و pdf ، با گزارش کامفار جهت اخذ جواز تاسیس و یا وام و تسهیلات بانکی ، ابتدا این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید. ضمنا در انتهای همین مقاله میتوانید طرح های توجیهی تیپ و قدیمی مربوط به تولید سیم و کابل برق مسی را ، صرفا جهت مطالعه و آشنایی دانلود نمایید.


طرح توجیهی نیروگاه بیومس سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی نیروگاه بیومس ( کاملا به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث نیروگاه تولید برق از پسماند کشاورزی و فضولات دامی یا نیروگاه بیومس ( Biomass ) ، با اطلاعات کاملا به روز سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ احداث نیروگاه بیومس را ، با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی پنل خورشیدی پروسکایت سال 1400 (PDF و Word)(کامفار و مشاوره)

طرح توجیهی پنل های خورشیدی پروسکایت ( به روز + کامفار )

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید پنل خورشیدی یا فتوولتائیک پروسکایت ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF ، جهت اخذ مجوز و یا ارائه به بانک ، با گزارش نرم افزار کامفار ، این مطلب را مطالعه نموده و در پایان با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید پانل های فتوولتائیک پروسکایت 260 واتی را با ظرفیت تولید 10 مگا واتی در سال را با آپدیت سال 97 ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دریافت نمایید .


صنایع الکترونیک

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories