• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی تولید فیبر نوری سال 1400 (word و pdf)

طرح توجیهی فیبر نوری

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید فیبر نوری ( optical fiber ) ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ تولید فیبر نوری را ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی نیروگاه سیکل ترکیبی CHP سال 1400 (word و pdf)

طرح توجیهی نیروگاه سیکل ترکیبی CHP سال 1400 (word و pdf)

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک ( CHP ) با مولد میکروتوربین گازی و موتور گازسوز ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح های توجیهی تیپ احداث انواع نیروگاه های سیکل ترکیبی مقیاس کوچک را هم با موتور گازسوز و هم با مولد توربین گازی  ، صرفا جهت کسب اطلاعات اولیه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


طرح توجیهی تولید کنتور برق الکترونیکی هوشمند سال 1400 (word و pdf)

طرح توجیهی تولید کنتور برق الکترونیکی هوشمند

جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید کنتورهای برق الکترونیکی هوشمند ، با اطلاعات کاملا به روز برای سال 1400 با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، این صفحه را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید . ضمنا در صورت تمایل میتوانید طرح توجیهی تیپ و آرشیوی تولید کنتور برق الکترونیکی هوشمند را ، صرفا جهت مطالعه ، از انتهای همین صفحه دانلود نمایید .


صنایع الکترونیک

© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories