Search - SP Page Builder
Search - Remove Shortcode
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها
  • 021-77869979
  • 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی خدماتی

تدوین طرح توجیهی خدماتی و استارت آپ شما با نرم افزار کامفار 3

به هر عملی که در ازای دریافت پول برای کسی انجام میدهند خدمت میگویند . شاید این تعریف خیلی ساده باشد ولی یک تعریف کاربردی برای خدمت میباشد و تقریبا دربرگیرنده ی تمام بخشهای این حوزه میباشد . نکته ی جالبی که در مورد خدمات قابل ذکر میباشد غیر قابل لمس بودن خدمات میباشد !! نکته ی دیگر که شاید مزیت کسب و کار های خدماتی باشد سرمایه گذاری ثابت پایین در این دسته کسب و کارهاست . همین امر باعث گردیده که این حوزه برای بسیاری از افراد  جذاب شده ولی نکته ای که در کسب و کارهای خدماتی باید مد نظر قرار داد این مهم میباشد که هر چه ایده ی یک کار خدماتی بکر تر باشد سود آوری و موفقیت آن کسب و کار تضمین شده تر میباشد. البته بکر بودن ایده ی یک کسب و کار برای هر کسب و کاری در هر حوزه ای اعم از صنعتی و معدنی و کشاورزی و حتی توریسم هم عامل موفقیت بیشتر است اما برای هر کسب و کاری ایده ی ناب حکم شرط کافی موفقیت را داشته باشد برای کسب و کارهای خدماتی ایده ی ناب را میتوان تقریبا شرط لازم دانست ! چراکه در مورد استارت آپ ها عموما شرکت هایی که زودتر وارد مارکت میشوند عموما سهم عمده ای از بازار را بدون داشتن رقیب از آن خود کرده و عرصه رابرای ورود رقبا سخت تر مینمایند .


نگارش طرح توجیهی صنعتی با نرم افزار کامفار

نگارش طرح توجیهی صنعتی و انواع معدن ( شن و ماسه ، سنگ ، مس ، طلا و ... ) با نرم افزار کامفار 3

قبل از اینکه دلایلی برای برتری و استاندارد بودن طرح های توجیهی صنعتی و معدنی وبسایت گسترش کارآفرینی بیاوریم توضیحاتی راجع به بحث صنعت و شناخت ما نسبت به این عرصه مطرح میکنیم . تعریف صنعت در روزگاری که در آن به سر میبریم تقریبا لزومی ندارد چرا که در دنیای صنعتی امروز همگی با این مفهوم آشنا هستند و هر کسی میتواند فرق یک محصول صنعتی را از محصولات حوزه های دیگر مثلا حوزه ی کشاورزی و دامپروری شناسایی کند . در این قسمت ما به بیان مواردی بسنده میکنیم که میتواند یک طرح توجیهی صنعتی و معدنی را برتر ، متمایز و ناب نماید. و این موارد از ابتدا جزو استاندارد های وبسایت گسترش کارآفرینی ایران بوده و همواره جزء جدایی ناپذیر از طرح های توجیهی صنعتی و معدنی ما هستند .در ذیل به شرح این موارد خواهیم پرداخت  اما نخست این مطلب را متذکر میشویم که این موارد جدا از بحث موارد ضروری و لازم عمومی نگارش طرح توجیهی است و صرفا در مورد طرح های صنعتی باید لحاظ گردد.


طرح توجیهی گردشگری با کامفار

تدوین طرح توجیهی گردشگری و بوم گردی و طرح های توجیهی جهانگردی و عرصه ی توریسم

شاید به جرات بتوان گفت یکی از ناب ترین بازارهای گردشگری دنیا کشور عزیزمان ایران میباشد و همچنین به جرات میتوان گفت که کشور ایران میلیاردها دلار از صنعت توریسم طلبکار است !!!
این موضوع در کنار درآمد غیر قابل چشم پوشی که دارد میتواند سرچشمه ی ایجاد بسیاری از مشاغل در کشور باشد چرا که طبق آمار رسمی به ازای هر 10 نفر توریست که به یک کشور وارد میشوند یک شغل برای مردم کشور میهمان به وجود میآید !!!  بی علت نیست که بسیاری از کشور های دنیا حساب ویژه ای روی این بخش باز کرده اند و بسیاری از کشور های دنیا و حتی همسایه ی ما نظیر ترکیه کل اقتصاد خود را بر پایه ی توریسم بنا نهاده اند . بنابراین حرکت به سمت گردشگری و توریسم اجتناب ناپذیر بوده و این عرصه از سرمایه گذاری چشم انداز بسیار روشنی را در ایران خواهد داشت ! مشاغلی مانند هتلداری ، ایجاد مراکز تفریحی و گردشگری ، بیمارستان هایی که با هدف گردشگری سلامت احداث میشوند ، احداث پمپ بنزین ها ، احداث مجتمع های اقامتی بین راهی و ... از مشاغلی هستند که مستقیم و غیر مستقیم به عرصه توریسم مربوط میشوند .


نرم افزار کامفار

نرم افزار کامفار چیست ؟ و مزیت تدوین طرح توجیهی با کامفار چیست ؟

نرم افزار کامفار ( COMFAR ) یک برنامه ی کامپیوتری میباشد که توسط یونیدو در سال 1979 تدوین گردید و در سال 1983 برای اولین بار به مارکت جهانی عرضه شد . و به تدریج ورژن های جدیدتر آن در سالهای بعد به بازار عرضه گردید. تا امروز که در حال تدوین این مقاله هستیم نرم افزار کامفار 3.3 آخرین ورژن نرم افزار کامفار است که برای ویندوز های 64 بیتی به بازار آمده !

مزیت تدوین طرح توجیهی با نرم افزار کامفار چیست ؟

مدتهاست که وبسایت گسترش کارآفرینی ایران کلیه ی طرحهای توجیهی خود را با گزارش کامفار به کارفرمایان گرامی تقدیم مینماید . شاید بتوان گفت از قدیمیترین شرکتهایی که گزارش کامفار را به طرحهای توجیهی خود اضافه نمودند ، (( وبسایت گسترش کار آفرینی ایران )) و (( کانون مشاوران سرمایه گذاری ایران )) بودند . اما مزیت تدوین طرح توجیهی با نرم افزار کامفار چیست ؟ از شما خواننده ی محترم تقاضامندیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید ، سعی ما بر این بوده تا بتوانیم به کلیه پرسشهای شما کاربران محترم در ارتباط با نرم افزار کامفار پاسخ دهیم .


طرح توجیهی کشاورزی و دامپروری

تدوین طرح توجیهی مشاغل کشاورزی زود بازده و  طرح توجیهی کسب و کار های دامپروری با گزارش کامفار 3

شاید بتوان گفت کشاورزی و دامپروری قدیمی ترین و اصیل ترین راه امرار معاش و کسب و کار بشر بوده و تا به امروز نیز یکی از شاخه های پر سود سرمایه گذاری و کسب و کار ، کشاورزی و دامپروری میباشد لذا داشتن یک طرح زود بازده کشاورزی کامل و جامع با رعایت تمامی استاندارد های بانکی کشور برای هر سرمایه گذاری که قصد ورود به این عرصه را دارد حیاتی میباشد . بسیاری از مشاغل کشاورزی نظیر کشت گندم مضاف بر ابعاد اقتصادی ، دارای ابعاد استراتژیک در سطح ملی میباشند چرا که در صورت وابستگی کشور به واردات گندم ، این عرصه میتواند به عنوان یک ابزار فشار سیاسی در دست دشمنان قرار گیرد . از سوی دیگر کشاورزی و دامپروری در بسیاری از کشورها درآمد های هنگفتی را نصیب آنها مینماید مثلا کشور تایلند که درآمدش از پرورش و صادرات زالو به کشور های مختلف دنیا تقریبا چیزی معادل درآمد صادرات نفت ما میباشد بنابراین در صورتی که سرمایه گذاری در عرصه کشاورزی و دامپروری به صورت جدی و علمی در کشور ما دنبال شود میتواند نتایج اقتصادی و استراتژِک شگفت انگیزی به همراه داشته باشد.


طرح توجیهی بانکی با کامفار

سفارش تدوین طرح توجیهی بانکی با نرم افزار بین المللی کامفار 3  و مهر مورد تایید بانکها :

آیا در آستانه ی راه اندازی یک کسب و کار هستید و یک طرح توجیهی کامل میخواهید که نقشه ی راه شما باشد ؟!
آیا قصد اخذ وام یا تسهیلات بانکی و یا جواز تاسیس را برای راه اندازی کسب و کار خود دارید ؟!

اگر پاسخ شما مثبت است وبسایت گسترش کارآفرینی ایران ، دارای گرید طرح نویسی ، بهترین گزینه برای نوشتن طرح توجیهی شماست !!!

از شما خواننده ی محترم این مطلب تقاضامندیم تا پایان این متن را به دقت مطالعه فرمایید ، ما تلاش کره ایم پاسخ تمام پرسش های شما را در خصوص نگارش طرح توجیهی و چگونگی و مراحل انجام آن را در این متن قرار دهیم . در صورتی که پس از مطالعه این مطلب همچنان نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات درباره چگونگی انجام کار و نحوه همکاری ما با شما داشتید ، میتوانید از طریق شماره های موجود در این صفحه با ما تماس بگیرید. پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگزاریم !


کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وبسایت گسترش کارآفرینی ایران میباشد .