Search - SP Page Builder
Search - Remove Shortcode
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها
  • 021-77869979
  • 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

برگزاری تور آموزشی واردات از چین

برگزاری تور آموزشی سفر به چین ، برای یادگیری عملی و تجربه واردات از چین و همینطور برگزاری تور صنعتی و بازدید از کارخانجات در چین :

تور آموزشی واردات از چین ، برای آموزش عملی و تجربی واردات از چین :


ترخیص کالا از گمرک

انجام کلیه ی مراحل ترخیص کالا از گمرک

گروه مشاوران تجاری بازرگانی ( 2invest Group ) قادر میباشد فرایند ترخیص کالای شما از گمرک را  به عهده بگیرد و در طول فرایند کار نیز در هر مرحله شما را در جریان وضعیت سفارش خود قرار میدهد . در صورتی که تمایل دارید کارهای ترخیص کالا و یا تکنولوژی وارداتی خود را از کلیه گمرکات ایران را به متخصصین آن بسپارید ، لطفا این مقاله رو به صورت کامل مطالعه نموده و سپس از طریق شماره های موجود در همین صفحه ، با ما تماس بگیرید .


انجام امور واردات از ابتدا تا ترخیص کالا

انجام امور واردات از ابتدا تا ترخیص کالا

گروه مشاوران بازرگانی ( 2invest Group ) قادر میباشد کلیه امور واردات شما را از ابتدا تا انتهای کار به شکل یکجا برای شما انجام دهد . برخی از این خدمات شامل موارد زیر میباشد :


واردات از چین

اخذ تخفیفات استثنایی  و فوق العاده در واردات از چین :

این گزینه بی شک یکی از خدمات منحصر به فرد گروه مشاوران بازرگانی و سرمایه گذاری ( 2invest Group ) میباشد که شاید در مورد این خدمت خاص رقیبی برای ما در بین شرکتهای مطرح عرصه خدمات بازرگانی وجود نداشته باشد ! ما ثابت کرده ایم برای تجارت با چین بهترین مشاور و بهترین گزینه برای همراهی شما هستیم !


ثبت سفارش واردات

ثبت سفارش چیست ؟

در تعریفی ساده و عامیانه میتوان گفت ثبت سفارش کالا بدین معنیست که شخص وارد کننده رسما به دولت اعلام مینماید که قصد وارد کردن کالایی را دارد. زمانی که شما کالایی را وارد میکنید اگر قصد خرید نقدی را داشته باشید اصولا مسوله ی ثبت سفارش در حد همان اعلام به دولت باقی میماند که البته فرایند کار به شکل مکانیزه میباشد .


اخذ پروفرما ( Proforma Invoice )

جستجو و معرفی تامین کنندگان مورد نظر شما و اخذ پروفرما ( Proforma Invoice ) از آنها در کمترین زمان ممکن :

گروه مشاوران تجاری ، بازرگانی و سرمایه گذاری ایران (Group  2invest ) آمادگی دارد برترین تامین کنندگان را در شاخه های مختلف و گرید های مختلف کیفی شناسایی نموده و از آنها پروفرما اخذ نماید .


کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وبسایت گسترش کارآفرینی ایران میباشد .