• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

طرح توجیهی کسب و کار تولید آب رادیاتور و آب اسید

(6 votes, average 4 out of 5)

radiator water

جهت آشنایی با طرح توجیهی کسب و کار تولید آب رادیاتور و آب اسید یا آب باطری ( که از ترکیب آب مقطر و اسید سولفوریک تولید می شود . ) و همینطور آشنایی با ماشین آلات خط تولید آب رادیاتور و آب اسید یا آب باطری این صفحه را مطالعه نمایید .

معرفی طرح توجیهی کسب و کار تولید آب رادیاتور و آب اسید :

معرفی آب رادیاتور :

رادیاتور یکی از قطعات مهم و اصلی در موتور خودرو ها می باشد . رادیاتور آب را درون موتور به گردش درمی آورد ، بدین طریق اجزای داخلی موتور خنک می شوند . درواقع وجود رادیاتور سبب جلوگیری از جوش آوردن خودرو می شود . اما آبی که درون رادیاتور ریخته می شود ، نباید از آب لوله کشی شهری باشد . چراکه آب های لوله کشی شهری دارای رسوب بوده و سبب ایجاد آسیب در اجزای داخلی موتور می شوند . به همین جهت از آب مقطر درون رادیاتور ماشین ها استفاده می شود .

معرفی آب اسید :

باطری ماشین ، منبعی برای تولید جریان الکتریسیته در خودرو ها می باشد . برای راه اندازی موتور خودرو و به کارانداختن استارت خودرو ها از باطری ها استفاده می شود . آب اسید یا آب باطری که محلول درون باطری خودرو ها می باشد ، با استفاده از آب مقطر و اسید سولفوریک تولید می شود . اسید سولفوریک دارای فرمول شیمیایی H2SO4 می باشد . باطری های اسیدی خودرو ، پس از گذشت مدت زمانی ممکن است که کارایی خود را ازدست بدهند . در این هنگام اگر به علت سولفاته شدن باطری مشکل پیدا کرده باشد ، با تعویض آب باطری می توان این مشکل را رفع نمود . برای تولید آب اسید یا آب باطری باید استاندارد های 2349 و 3832 رعایت شوند .

فرایند تولید آب اسید یا آب باطری جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار تولید آب رادیاتور و آب اسید به شرح زیر می باشد :

ابتدا آب خام را به دستگاه تولید آب مقطر انتقال می دهند . پس از این که آب خام از ستون های رزین عبور نماید ، به آب مقطر تبدیل می شود . سپس آب به تانک اول منتقل شده و کنترل می شود . در مرحله بعد آب مقطر وارد تانک بعدی می شود ، سپس اسیدسولفوریک 98% به تانک اضافه خواهد شد . درنهایت آب و اسیدسولفوریک درون تانک ، توسط همزن های تانک مخلوط می شوند . در مرحله بعد آب اسید تولید شده به تانک دیگری انتقال داده می شود . درنهایت آب اسید تولیدشده توسط شیرفلکه تانک ، درون بطری های پلی اتیلنی ریخته می شود .

ماشین آلات خط تولید آب اسید جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار تولید آب رادیاتور و آب اسید عبارتند از :

• پرکن
• فیلر
• آلومینیوم فویل سیل گالن
• شیرینگ پک
• دربند اتوماتیک
• میز
• دستگاه تولید آب مقطر
• تانک همزن دار

✍️ جهت تهیه مطالعات بازار و طرح توجیهی تولید آب رادیاتور و آب اسید ، با اطلاعات کاملا به روز با فرمت Word و PDF و با گزارش گیری نرم افزار کامفار ، جهت اخذ جواز تاسیس یا وام و تسهیلات بانکی ، با ما تماس بگیرید .


دانلود فایل طرح توجیهی تولید آب رادیاتور و آب اسید

 ✍️ توجه : کلیه ی طرح های تیپ یا آماده ، صرفا کاربرد مطالعاتی و تحقیقاتی داشته و جهت اخذ مجوز و یا تسهیلات و وام بانکی مناسب نمیباشند . جهت تهیه طرح توجیهی با کاربرد اجرایی و بانکی با ما تماس بگیرید .

 


کسب و کارهای پر طرفدار

آخرین مقالات کارآفرینی

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories