• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

دانلود طرح توجیهی کسب و کار تولید ملزومات بسته بندی سال 97

(2 votes, average 4 out of 5)

Packing requirements

جهت دانلود طرح توجیهی کسب و کار تولید ملزومات بسته بندی سال 97 و همینطور آشنایی با انواع ملزومات بسته بندی ( از قبیل تسمه پلاستیکی ، نبشی ، نایلون شیرینگ و .... ) این صفحه را مطالعه نمایید .

معرفی طرح توجیهی کسب و کار تولید ملزومات بسته بندی :

بسته بندی هنر و علم محافظت از محصولات مختلف جهت نگهداری و هنگام جابه جایی و انبار محصولات می باشد . تمام محصولات از جمله مواد غذایی ، محصولات خانگی ، لوازم پزشکی و .... همه و همه وابسته به بسته بندی می باشند . هدف اصلی از ارائه بسته بندی ، حفاظت از محصولات در شرایط مختلف می باشد . با بسته بندی محصولات و ایجاد برچسب استاندارد روی بسته بندی ، خریدار متوجه خواهد شد که ، درون بسته بندی چه محصولی قرار گرفته و شرایط نگهداری از آن محصول به چه صورت می باشد . بسته بندی علاوه برمحافظت از محصول ، اطلاع رسانی درباره محصول ، افزایش ایمنی محصول و سهولت در جابه جایی محصول سبب بازاریابی و افزایش تمایل افراد جهت خرید محصول خواهد شد .

برخی از انواع ملزومات بسته بندی جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار تولید ملزومات بسته بندی عبارتند از :

• تسمه پلاستیکی بسته بندی
• تسمه PP
• فیلم استرچ پلی اتیلن
• نایلون شیرینگ پلی اتیلن
• نبشی پلاستیکی
• کارتن
• فیلم استرچ
• نایلون شیرینگ
• نبشی مقوایی
• گوشه کارتن
• نبشی پلاستیکی
• و ....

معرفی محصولاتی که می توان در قالب طرح توجیهی تولید ملزومات بسته بندی آنها رو تولید نمود :

معرفی نایلون شیرینگ پلی اتیلن :

نایلون شیرینگ محصولی می باشد که ، برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده می شود . نایلون شیرینگ علاوه بر شکیل نمودن محصول ، سبب جلوگیری از ایجاد گرد و غبار روی محصول و همچنین چینش راحت تر محصول می شود . نایلون شیرینگ در دو نوع تک لایه پلی اتیلن و سه لایه پلی اتیلن تولید می شود . از مزایای نایلون شیرینگ پلی اتیلن می توان به مقاومت بالا دربرابر ضربه ، نور ، رطوبت و ... اشاره نمود .

معرفی گوشه کارتن :

گوشه کارتن محصولی می باشد که ، از آن برای بسته بندی کارتن استفاده می شود . گوشه کارتن در اطراف محصول قرار داده می شود ، بدین طریق از محصول محافظت شده و بسته بندی محکم تر انجام می شود . اغلب از گوشه کارتن یا نبشی محافظ کارتن هنگام تسمه کشی ، در اطراف کارتن استفاده می شود .

معرفی تسمه پلاستیکی بسته بندی :

تسمه های پلاستیکی بسته بندی که از جنس PET هستند ، در سایز های مختلفی تولید شده و برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده می شوند . این تسمه ها در دو نوع عاجدار و بدون عاج تولید می شوند . اغلب از تسمه های پلاستیکی برای بسته بندی محصولات و لوازم سنگین استفاده می شود . از مزایای این تسمه ها می توان به مقاومت بالای این محصول دربرابر آفتاب و فشار اشاره نمود .

معرفی نبشی پلاستیکی :

نبشی پلاستیکی محصولی می باشد که ، با استفاده از پلیمر مرغوب تولید می شود . نبشی های پلاستیکی در گوشه ی کارتن ها و زیر تسمه بسته بندی قرار داده می شوند ، بدین طریق از آسیب رسیدن به کارتن و پاره شده کارتن در اثر ایجاد فشار جلوگیری خواهد شد . کاربرد عمده نبشی پلاستیکی در بسته بندی انواع کارتن ها و همچنین پالت ها می باشد .

معرفی فیلم استرچ :

فیلم استرچ یا استرچ های پالتی محصولاتی هستند ، که در بسته بندی محصولات گوناگون ازقبیل آب معدنی ، کارتن ، پروفیل و ... دارای کاربرد می باشند . استفاده از استرچ پالتی در بسته بندی محصولات سبب افزایش ایمنی محصول می شود . از مزایای فیلم استرچ می توان به مقاومت بالا دربرابر آسیب دیدگی و پارگی اشاره نمود . به همین جهت در هنگام برودت هوا ، مناسب ترین روش استفاده از فیلم استرچ می باشد .

معرفی فیلم استرچ پلی اتیلن :

فیلم استرچ پلی اتیلن محصولی می باشد که ، به صورت چند لایه و کششی می باشد . این فیلم ها دارای ضخامت کم اما دوام بالایی می باشند . به همین جهت در بسته بندی قطعات کوچک ، پالت ها ، صفحات آلومینیومی و ..... دارای کاربرد می باشند .

معرفی نبشی مقوایی :

نبشی مقوایی محصولی می باشد که ، جهت افزایش مقاومت و محافظت از محصولات مختلف استفاده می شود . نبشی مقوایی سبب جلوگیری از پاره شدن کارتن و ایجاد آسیب به کارتن در هنگام تسمه کشی و استفاده از طناب برای محکم کردن کارتن ها استفاده می شود . نبشی مقوایی قابل بازیافت بوده و جایگزین مناسبی برای نبشی های چوبی و نبشی های پلاستیکی می باشد .

معرفی نایلون شیرینگ :

نایلون شیرینگ یکی از پوشش های کم هزینه در بسته بندی محصولات مختلف می باشد . نایلون های شیرینگ به دلیل پوشاندن محصول به صورت کامل ، از ایجاد آسیب و ورود آلودگی در روی محصول جلوگیری خواهد کرد. نایلون های شیرینگ در ضخامت ها و رنگ های مختلفی تولید و ارائه می شوند .

معرفی نبشی پلاستیکی :

نبشی پلاستیکی محصولی است که ، در گوشه های کارتن قرار داده می شود . وجود نبشی های پلاستیکی سبب جلوگیری از ایجاد آسیب به کارتن در هنگام تسمه کشی خواهد شد . معمولا در بسته بندی کالاهای حساس و مهم ، جهت جلوگیری از پاره شدن و یا له شدن محصول از نبشی های پلاستیکی استفاده می شود .

معرفی تسمه PP یا تسمه پلی پروپیلن :

تسمه های پلی پروپیلن برای بسته بندی محصولات سبک وزن و نیمه سنگین دارای کاربرد می باشند . تسمه پلی پروپیلن در اندازه های مختلف تولید می شود و در بسته بندی مواد غذایی ، انواع سرامیک و ... دارای کاربرد می باشد . از مزایای تسمه های پلی پروپیلن می توان به مقاومت بالا دربرابر اشعه فرابنفش و کشش بالا اشاره نمود . به علاوه این تسمه ها قابل بازیافت می باشند .

نکات قابل توجه بسته بندی محصولات جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار تولید ملزومات بسته بندی به شرح زیر می باشند :

• تمام بسته بندی ها تا قبل از استفاده توسط مشتری باید از ضمانت کیفی محصول برخوردار باشند .
• تمام محصولات بسته بندی شده باید دارای برچسب باشند .
• تمام محصولات بسته بندی شده باید بیمه و ضمانت شوند . ( جهت حفاظت از محصول هنگام حمل و نقل )
• تمام محموله هایی که در پالت بارگیری شده اند ، باید تا زمان استفاده در پالت باقی بمانند .
• استفاده از قفل و ورق های فلزی در محموله ها ممنوع است .
• وزن کلی هر محموله نباید بیش تر از یک تن شود .

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید فیلم پلاستیکی چندلایه PA و PE و FFS

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید فوم بسته بندی یا اسفنج

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی اختصاصی با کامفار برای اخذ وام و مجوز

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

:: جهت عضویت در سایت کلیک نمایید .

:: جهت ورود به سایت کلیک نمایید .

در صورتی که نیاز به طرح توجیهی اقتصادی و امکان سنجی کسب و کار تولید ملزومات بسته بندی ، برای ارائه به بانک یا اخذ مجوز دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

:: دانلود فایل طرح توجیهی کسب و کار تولید ملزومات بسته بندی

فايل‌ها:
zipطرح توجیهی احداث کارخانه تولید ملزومات بسته بندی سال 97 داغ
تاريخپنج شنبه, 19 ارديبهشت 1398 12:52
حجم فايل 924.39 KB
دانلود 111

برای دانلود این محصول شما نیاز به خرید اشتراک دارید اگر عضو هستید با حساب کاربری خود وارد شوید.


صنایع بسته بندی

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories