• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09360555304
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

لینک دانلود طرح های توجیه اقتصادی سال 96 و 97 و 98

(17 votes, average 4 out of 5)

لینک دانلود طرح های توجیه اقتصادی سال 96 و 97 و 98

 لیست و لینک دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98 ، در انتهای این صفحه ، در اختیار کاربران محترم وبسایت گسترش کارآفرینی قرار میگیرد . این طرح ها دارای توجیه فنی و اقتصادی مناسبی میباشند و همگی به روز هستند بدین معنی که ، هر طرح توجیه اقتصادی متعلق به سالهای بین 96 تا 98 میباشد .


سه نکته مهم درباره کلیه ی طرحهای توجیه اقتصادی تیپ


قبل از اینکه لیست طرح های توجیه فنی و اقتصادی را بیان کنیم به ذکر چند نکته مهم میپردازیم . لطفا قبل از مراجعه به صفحه دانلود طرح های کسب وکار ، این مقاله را کاملا مطالعه نمایید .

:: دراین پیج منظور ما از طرح توجیه فنی و اقتصادی ، همان طرح تیپ کسب و کار میباشد .

:: کلیه ی طرح های توجیهی که به شکل آماده ، در فضای نت قابل دانلود میباشند ، همگی طرحهای تیپ میباشند . بدین معنی که مناسب استفاده برای امور بانکی و یا اخذ مجوز نیستند بلکه کاربرد آنها اکثرا برای آشنایی سرمایه گذاران و فعالین آن حرفه با محتوای شغل و محصول یا خدمت ارائه شده میباشد . و اگر سایتی یا فروشگاهی این طرحهای توجیه اقتصادی تیپ ، را با وعده اینکه کاربران میتوانند از آنها جهت اخذ وام بانکی و یا اخذ مجوز استفاده کنند ، به فروش برساند ، آگاهانه یا ناآگاهانه ، اطلاعات غلط به مشتری داده است .

البته چون طرحهای توجیهی که از طریق این پیج به شما معرفی میشوند ، نسبتا به روز هستند ، اعداد و ارقام آنها نیز تا حدی قابل اعتنا میباشند و میتواند به شما در مورد هزینه های احداث آن پروژه دیدگاه نسبتا مناسبی بدهد اما مانند سایر طرحهای تیپ توجیهی جهت گرفتن وام یا اخذ مجوز کاربرد ندارد .

:: کاربرد سوم این طرحهای توجیه فنی و اقتصادی ، آشنا کردن مخاطبان این طرحها با مباحث فنی و ماشین آلات و تجهیزات و تاسیسات به کار رفته در احداث آن کارخانه یا کسب و کار میباشد . بدین شکل که عموما در هر طرح توجیه فنی و اقتصادی ، لیست تجهیزات و ماشین آلات خط تولید و همینطور قیمت خرید ، به عنوان بخشی از هزینه ی ثابت ذکر شده است ، که این اطلاعات برای کسانی که قصد ورود به این مشاغل را دارند بسیار جذاب میباشد .

:: در صورتی که نیاز به تدوین یک طرح توجیهی کاملا به روز و اختصاصی با پشتیبانی اصلاحیه شش ماهه ، جهت ارائه به بانک یا وزارت خانه ها یا ارگانهای ذیربط دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید .


طرح کسب و کار با توجیه اقتصادی بالا چه ویژگیهایی دارد ؟


هر طرح توجیهی که دوره بازگشت سرمایه در آن زیر 2 سال باشد عموما به عنوان یک طرح با توجیه اقتصادی مناسب شناخته میشود و اگر این دوره بازگشت سرمایه به زیر یک سال برسد ، توجیه اقتصادی طرح بسیار قوی خواهد بود . اما در نظر داشته باشید هر طرح توجیه اقتصادی ، در یک ظرفیت خاص و با داشتن یه مجری و مدیر موفق میتواند به اهداف خود برسد .

بسیاری از طرحهای کسب و کار هستند که روی کاغذ دارای توجیه اقتصادی مناسبی میباشند ولی در عمل به علت اجرای ضعیف یا مدیریت ضعیف و یا کسب نکردن سهم قابل انتظار از بازار فروش ، زمین گیر میشوند . لذا توصیه ما به کلیه ی فعالین عرصه کارآفرینی و کسب و کار و کلیه سرمایه گذاران این است که ، قبل از اینکه ، طرح توجیه فنی و اقتصادی خود را مبنای تصمیم گیری قرار دهند ، حتما به توانمندی های اجرایی و مدیریتی خود توجه ویژه داشته باشند و پروژه ای را که قصد ورود به آن را دارند ، نزدیک به توانمندی ها و امتیازهای ارتباطی خود انتخاب نمایند تا بتوانند نسبت به سایر رقبا دارای مزیت شوند .

جهت مشاهده لیست و لینک دانلود طرح های توجیه فنی و اقتصادی سال 96 و 97 و 98 ، کلیک نمایید .

 

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

:: جهت عضویت در سایت کلیک نمایید .

:: جهت ورود به سایت کلیک نمایید .


کسب و کارهای پر طرفدار

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories