• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

دانلود طرح توجیهی کسب و کار تولید ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ متالوژی و بیولوژی و مانیتور قلب سال 97

(2 votes, average 5 out of 5)

Biological microscope

جهت دانلود طرح توجیهی کسب و کار تولید ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ متالوژی و بیولوژی ، مانیتور قلب و استریو میکروسکوپ ، تدوین شده در سال 97 و همینطور آشنایی با هزینه های ثابت تولید ابزار پزشکی ، این صفحه را مطالعه نمایید .

معرفی طرح توجیهی کسب و کار تولید ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ متالوژی و بیولوژی و مانیتور قلب :

ابزار پزشکی مجموعه ای از تجهیزات بیمارستانی ، لوازم آزمایشگاهی ، وسایل دندانپزشکی و تجهیزات تشخیصی و .... می باشد . تمام وسایل و ابزار هایی که سبب تشخیص بیماری ، درمان بیماری ، پیشگیری از بیماری ، به تعویق انداختن صدمه یا معلولیت و هر گونه وسایلی که برای ضدعفونی و تمیز کردن تجهیزات پزشکی استفاده شود ، ابزار پزشکی نامیده می شود .

معرفی برخی از لوام پزشکی که در طرح توجیهی کسب و کار تولید ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ متالوژی و بیولوژی و مانیتور قلب ذکر شده اند :

معرفی میکروسوپ متالوژی :

متالوژی یک شاخه از علم مواد می باشد که ، انواع فلزات و فناوری های مرتبط با فلزات را بررسی می کند . میکروسکوپ متالوژی برای بررسی داخلی فلزات مختلف و مقایسه فلزات بایکدیگر دارای کاربرد می باشد . میکروسکوپ های متالوژی قادر هستند ، نور های مرئی محیط خود را جذب نمایند و دارای لنز هایی با قدرت زوم بین 70 تا 1550 می باشند . عمده کاربرد میکروسکوپ های متالوژی در آزمایشگاه های متالوژی ، کارگاه های عملیات حرارتی ، مرکز های تخصصی و ... می باشد . میکروسکوپ متالوژی دارای چند نوع می باشد که عبارتند از : الکترونی عبوری ، پراب پویشی ، نوری عبوری ، نوری ، نوری بازتابی .

معرفی میکروسکوپ بیولوژی :

بیولوژی علم بررسی و مطالعه درباره موجودات زنده می باشد . میکروسکوپ های بیولوژی دارای کاربرد های زیست شناسی ، پزشکی ، علوم آزمایشگاهی ، جانوری بوده و ..... می باشد . با استفاده از میکروسکوپ های بیولوژی می توان از بزرگترین سلول ها تا کوچکترین سلول ها و همچنین باکتری های میکروسکوپی را بررسی نمود . میکروسکوپ های بیولوژی به سه دسته معمولی ، فلورسنت و اینورت تقسیم می شوند .

معرفی مانیتور قلب :

مانیتور قلب دارای انواع مختلفی ازقبیل مانیتور اکوی قلب ، مانیتور نوار قلبی ، هولتر قلب و .... می باشد . این مانیتور ها تجهیزاتی می باشند ، که بر فعالیت قلب نظارت می کنند . هر کدام از این مانیتور ها دارای کاربرد خاصی می باشند ، به عنوان مثال دستگاه تست اکو دارای یک مبدل می باشد که ، مبدل روی قفسه سینه چرخانده شده و امواج فراصوت از خود ساطع می کند ، سپس این امواج با عبور از هر سطحی مقداری از انرژی خود را ازدست داده و بازتاب می شوند . مبدل تمام امواج را جمع آوری کرده و به دستگاه تحلیل منتقل می کند . در نهایت نتیجه تست به صورت تصاویر متحرک درمی آید .
برای تست نوار قلب ابتدا به پوست قفسه سینه الکترود متصل می شود ، سپس امواجی روی برگه ای با طول زیاد ثبت می شوند . هولتر قلبی نیز دستگاهی می باشد که ، فعالیت قلب را برای مدت زمان طولانی ثبت می کند .
هولتر توانایی تشخصی ضعیف ترین سیگنال های قلب را هم دارد . هولتر که در واقع مانیتوری کوچک برای قلب می باشد ، بر روی کمر نصب شده و یا به گردن آویز می شود .

معرفی استریو میکروسکوپ :

استریو میکروسکوپ یک نوع میکروسکوپ چشمی است که ، تا 50 برابر بزرگنمایی دارد . در میکرو جراحی ، مطالعه نمونه های جامد و ..... از این دستگاه استفاده می شود . در حشره شناسی وجود استریو میکروسکوپ ضروری می باشد .

استاندارد های تولید لوازم پزشکی جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار تولید ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ متالوژی و بیولوژی و مانیتور قلب عبارتند از :

• سیستم مدیریت کیفیت در صنعت تجهیزات پزشکی : ISO 13485
• مدیریت ریسک در صنعت تجهیزات پزشکی : ISO 14971 : 2007
• استریلیزه کردن دستگاه های پزشکی : ISO 17664 : 2004

هزینه های ثابت جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار تولید ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ متالوژی و بیولوژی و مانیتور قلب عبارتند از :

• خرید زمین
• محوطه سازی و بهبود زمین
• عملیات عمرانی و احداث ساختمان ها
• ماشین آلات و تجهیزات
• مخارج پیش از تولید
• هزینه های پیش بینی نشده

:: مطالب مرتبط :

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید باند ارتوپدی

:: دانلود طرح توجیهی احداث کارخانه تولید دستگاه محرک ماهیچه قلب

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی اختصاصی با کامفار برای اخذ وام و مجوز

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

:: جهت عضویت در سایت کلیک نمایید .

:: جهت ورود به سایت کلیک نمایید .

در صورتی که نیاز به طرح توجیهی اقتصادی و امکان سنجی کسب و کار تولید ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ متالوژی و بیولوژی و مانیتور قلب ، برای ارائه به بانک یا اخذ مجوز دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

:: دانلود فایل طرح توجیهی کسب و کار تولید ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ متالوژی و بیولوژی و مانیتور قلب

فايل‌ها:
zipطرح توجیهی تولید ابزار پزشکی مانند میکروسکوپ متالوژی و بیولوژی و مانیتور قلب سال 97 داغ
تاريخپنج شنبه, 19 ارديبهشت 1398 12:58
حجم فايل 923.44 KB
دانلود 100

برای دانلود این محصول شما نیاز به خرید اشتراک دارید اگر عضو هستید با حساب کاربری خود وارد شوید.


صنایع پزشکی

© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories