Search - SP Page Builder
Search - Remove Shortcode
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها
  • 021-77869979
  • 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

دانلود طرح توجیهی چراغ اضطراری خانگی و چراغ سقفی و دیواری

(2 votes, average 5.00 out of 5)

طرح توجیهی چراغ اضطراری خانگی

طرح توجیهی چراغ اضطراری خانگی و طرح توجیهی چراغ سقفی و دیواری را میتوانید از لینک ( های )  دانلود در انتهای همین صفحه دریافت کنید.

چراغ اضطراری خانگی چیست؟

چراغ اضطراری برای روشنایی محیط در هنگام قطع برق و یا عدم دسترسی به برق استفاده می شود . چراغ های اضطراری می توانند به صورت سیار یا ثابت استفاده شوند . کاربرد های این محصول در طرح توجیهی چراغ اضطراری خانگی به صورت کامل توضیح داده شده است . چراغ های اضطراری معمولا به صورت شارژ با برق یا باطری کار می کنند . به دلیل کوچکی و راحتی حمل و نقل این وسیله ، استفاده از آن در بسیاری از مکان ها متداول است . این چراغ ها جایگزین وسایل روشن کننده ای هستند که هنگام بروز حوادث ، قطعی یا در دسترس نبودن برق استفاده می شوند . این محصول جزء کالاهای اساسی نیست اما به خاطر اهمیت انرژی در زندگی ، بکارگیری انواع کم مصرف این محصول حائز اهمیت و توجه می باشد. درصورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید طرح توجیهی چراغ اضطراری خانگی را از انتهای همین صفحه دانلود کنید.

فرایند تولید چراغ اضطراری خانگی

فرایند تولید این محصول در طرح توجیهی چراغ اضطراری خانگی به صورت کامل شرح داده شده است . در اینجا مختصراً فرایند تولید این محصول را شرح می دهیم . ابتدا با استفاده از ابزارهای دستی ، کلیه قطعات نیمه ساخته شده تولیدی اعم از ترانسفورماتور، برد و اجزای دیگر ، مونتاژ شده و با لحیم کاری به یکدیگر متصل می شوند . در مراحل بعدی ، سیم پیچی ، جا زدن هسته و بستن فریم، زدن شارلاک، خشک کردن شارلاک و اتصال سیم های افشان انجام می شود . در ادامه  با استفاده از دستگاهی که سفارشی ساخته شده ، کار تست نهایی دستگاه انجام شده و در نهایت مشخصات دستگاه روی آن چسبانیده می شود . سپس آن را داخل یک پلاستیک و پس از آن داخل یک جعبه مقوایی به همان ابعاد قرار داده و در ادامه در دسته های ده تایی یا 24 تایی ، آن ها را در داخل یک کارتن بزرگ مقوایی می گذارند . در انتهای همین صفحه لینک دانلود مستقیم طرح توجیهی چراغ اضطراری قرار داده شده است.

چراغ سقفی و دیواری چیست؟

این کالا برای روشن کردن هر فضایی مناسب و شکل ظاهری آن دارای تنوع زیادی است و در هر مکان با هر سلیقه ای قابل نصب است. در طرح امکانسنجی چراغ سقفی و دیواری توضیحات بیشتری در ارتباط با این محصول وجود دارد . به دلیل استفاده از لامپ های فلوئورسنت در این محصول ، مصرف برق آن نسبت به لامپ های رشته ای بسیار کمتر است . از این کالا می توان در تمام واحد های صنعتی ، اداری و خدماتی ، و از انواع تزئینی آن در واحد های مسکونی استفاده کرد . قاب مهتابی الکترونیکی ، نوع جدیدی از این کالا می باشد که استارت نداشته و مهتابی را مثل یک لامپ معمولی روشن می کند که باعث افزایش چشمگیر عمر مهتابی می شود . از مزایای این لامپ ها می توان به نصب آسان ، زیبایی و سبکی آن اشاره کرد . همچنین این قاب ها باعث ازبین رفتن امواج مغناطیسی مضر می شوند که این قابلیت در قاب های دیگر موجود نیست . از لینک انتهایی صفحه می توانید طرح توجیهی چراغ سقفی و دیواری را دانلود کنید .

فرایند تولید چراغ سقفی و دیواری

ابتدا به وسیله جرثقیل کارگاهی متحرک ، ورق ها به صورت بریده شده از انبار به سالن منتقل می شود و سپس قطعات توسط قیچی برقی برش می خورند . شرح کامل فرایند تولید این محصول در طرح امکانسنجی چراغ سقفی و دیواری ذکر شده است. در ادامه قطعات به دستگاه پرس منتقل شده  و سوراخ هایی بر روی این قطعات برای نصب پایه های چراغ و نصب چراغ ایجاد می شود . در مرحله ی بعد برای فرم دهی اجزا ، قطعات به دستگاه خم کن انتقال داده می شوند . سپس محصول به قسمت دریل ستونی و بعد به دستگاه جوش انتقال می یابد و تمام قطعات فلزی این مراحل را طی می کنند . سپس تمام محصولات نیمه فلزی به قسمت رنگ انتقال داده می شوند و در این مرحله عمل پاشش رنگ انجام می شود . در ادامه قطعات رنگ شده به اطاقک خشک کن انتقال داده می شوند . در مرحله ی بعد سیم کشی های لازم بین پایه های نگهدارنده لامپ انجام شده و استارتر و بقیه قطعات نیز مونتاژ می شوند . در نهایت محصول آماده و به واحد بسته بندی انتقال می یابد . با دانلود طرح توجیهی چراغ سقفی و دیواری و بررسی آن ، اطلاعات بیشتری در ارتباط با این محصول بدست آورید .

:: این مطالب هم ممکن است برای شما جذاب باشند  :

:: نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

:: دانلود هزاران طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی

:: دانلود طرح های توجیهی سال 96 و 97 و 98

:: دانلود طرح های توجیهی تیپ کشاورزی و دامپروری

:: دانلود طرح های توجیهی گردشگری و بوم گردی و خدماتی

::  تعریف ساده از طرح توجیهی و طرح امکان سنجی !

:: آشنایی با سامانه ی کارا و وام روستایی

:: آشنایی با نرم افزار کامفار جهت تدوین طرح توجیهی

:: برگزاری تور آموزشی گردشگری برای واردات از چین

:: تخفیفات استثنایی و خاص برای واردات از چین

:: ما مقالات و پایان نامه های شما را منتشر میکنیم !

دانلود فایل طرح توجیهی چراغ اضطراری خانگی و طرح امکانسنجی چراغ سقفی و دیواری

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.


کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وبسایت گسترش کارآفرینی ایران میباشد .