• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09127975250
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

آموزش تصویری تحلیل تکنیکال در بورس و فارکس

(2 votes, average 5 out of 5)

آموزش مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال

در این قسمت که قسمت سوم از دوره جامع آموزش تصویری تحلیل تکنیکال در بورس و فارکس میباشد به آموزش مفاهیم مقدماتی تحلیل تکنیکال پرداخته شده است .کاربران محترم وبسایت گسترش کارآفرینی میتوانند آدرس دسترسی به فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال را در انتهای همین صفحه مشاهده نمایند .


تحلیل تکنیکال چیست ؟


تحلیل تکنیکال دانشی است که به تحلیلگر این امکان را میدهد که رفتار آتی نمودار قیمت را پیش بینی نماید . بنابراین هر زمان تحلیلگر تکنیکال به یک نمودار قیمت دسترسی داشته باشد میتواند آن را تحلیل نموده و مسیر حرکت قیمت در آینده را پیش بینی نماید .

هدف ما نیز از قرار دادن این دوره ی آموزش مجازی تحلیل تکنیکال بورس و فارکس ، همین امر میباشد . اینکه کاربران سایت ما با فراگیری این دانش آمادگی لازم را برای ورود به بازار های مالی نظیر بورس و فارکس کسب نمایند . البته تحلیل تکنیکال پیش گویی و یا جادوگری نیست و تحلیلهای همه ی تکنیکالیست ها میتواند خطا داشته باشد .

در واقع هر تحلیل تکنیکالی همراه با درصد مشخصی از ریسک تعریف میشود و یک تکنیکالیست همیشه در تحلیل های خود میزان ریسک به ریوارد را برآورد میکند و در صورتی که ریسک سرمایه گذاری منطقی بود به آن سهم یا آن مارکت ورود کرده و پس از آنکه قیمت به تارگتهای مورد نظر رسید از مارکت خروج کرده و سود خود را تسویه مینماید .

نقاط ورود و خروج در هر سهمی در بورس و یا در هر جفت ارزی در فارکس ، توسط دانش تحلیل تکنیکال مشخص میگردد . استفاده از تحلیل بنیادی در کنار تحلیل تکنیکال میتواند به تحلیلگر کمک نموده تا دقیقتر و سود آورتر معامله نماید ولی تحلیل بنیادی به تنهایی برای انجام معامله در بورس و فارکس کافی نخواهد بود و اغلب تحلیلگران موفق از تحلیل بنیادی فقط به عنوان یک ابزار مکمل در کنار تحلیل تکنیکال استفاده مینمایند .

قبلا در قسمت دوم از دوره ی جامع آموزش تحلیل تکنیکال بورس و فارکس ، به آموزش تحلیل بنیادی در فارکس نیز پرداخته شد که فایلهای آن جهت دانلود در دسترس کاربران سایت قرار دارد .


سرفصلهای این قسمت از دوره جامع آموزش تصویری تحلیل تکنیکال :


  • رفتار قیمت به صورت امواج
  • شناسایی حرکتهای جنبشی یا موتیو و همینطور اطلاحی یا کارکشن ها
  • روشهای تشخیص روند صعودی و نزولی
  • روشهای نامگذاری امواج
  • روش تشخیص اتمام روند
  • مباحث دیگر

جهت مطالعه محتوای کل دوره ( 12 قسمت ) و دانلود آن میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید .

جهت مشاهده آموزشهای تحلیل تکنیکال به صورت رایگان ، کانال (( آموزه های مالی رضا گلشاهیان )) را در یوتیوب سابسکرایب نموده و در قسمت آموزش تحلیل تکنیکال میتوانید کلیه فیلم های آموزشی ایشان را مشاهده نمایید.

 


کسب و کارهای پر طرفدار

© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories