Search - SP Page Builder
Search - Remove Shortcode
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها
  • 021-77869979
  • 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

پشتیبانی سایت

کلیه مشتریان طرح توجیهی ما در طول مدت تدوین طرح توجیهی خود میتوانند از کارشناس خود مشاوره تلفنی بگیرند. و کلیه ی اعضای سایت در صورت نیاز به پشتیبانی میتوانند از طریق ایمیل سایت از پشتیبانی کارشناسان ما بهره مند گردند .

مزایای عضویت در سایت

کلیه ی اعضای سایت که یکی از پلن های عضویت در سایت را خریداری کرده اند به بزرگترین بانک طرحهای توجیهی آماده ی کشور به طور نامحدود دسترسی خواهند داشت و از این قسمت میتوانند طرح توجیهی مورد نظر خود را بدون محدودیت دانلود نمایند .

گارانتی طلایی 6 ماهه

کلیه ی طرحهای توجیهی که توسط این مرکز به سفارش کارفرما تدوین میگردد دارای 6 ماه ضمانت اصلاحیه ی رایگان میباشند بدین معنی که تا 6 ماه بعد از زمان انعقاد قرارداد شرکت هر نوع اصلاحیه ای را  به صورت رایگان ظرف کمتر از 4 روز انجام میدهد . 

خدمات ما

نوشتن طرح توجیهی

نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

اگر به دنبال متخصص ترین و مطمئن ترین شرکت برای تدوین طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی خود میباشید ، ما بهترین گزینه ی پیش روی شما هستیم .جهت مشاهده سرفصل های طرح های توجیهی ما اینجا کلیک نمایید.

تدوین مطالعات کامفار

انجام مطالعات کامفار

در صورتی که طرح توجیهی خود را دارید و میخواهید برای طرح خود بخش مطالعات کامفار را تدوین کنید ما این کار رو برای شما با استاندارد بین المللی و مورد پذیرش بانک های کشور انجام خواهیم داد . اینجا کلیک نمایید .

طرح توجیهی صنعتی

تدوین طرحهای توجیهی صنعتی

این شرکت آمادگی خود را جهت تدوین انواع طرح های توجیهی و امکانسنجی در حوزه ی صنعت اعلام میدارد .جهت مطالعه ی سرفصل طرحهای صنعتی تدوین شده توسط ما و مزیت های رقابتی ما  اینجا کلیک کنید .

طرح توجیهی گردشگری و توریسم

تدوین طرحهای توجیهی گردشگری

این شرکت با توجه به تجربه ی موفق در  تدوین طرح توجیهی عرصه ی توریسم و خدمات گردشگری و هتلداری و خدمات رفاهی آمادگی خود را جهت طرح های توجیهی شما در این حوزه اعلام میدارد . اینجا کلیک نمایید .

تدوین طرح توجیهی خدماتی

تدوین طرح توجیهی خدماتی

این شرکت با بهره گیری از اساتید دانشگاه و کارآفرینان برتر ملی قادر است کلیه ی ایده ها و طرحهای شما را در حوزه ی خدمات به صورت یک طرح توجیهی استاندارد تدوین نماید . جهت اطلاع بیشتر اینجا کلیک نمایید.

طرح توجیهی کشاورزی

تدوین طرحهای توجیهی کشاورزی

این شرکت با داشتن تجربه  از سال 1386 تا امروز در زمینه ی تدوین طرح های حوزه کشاورزی و دامپروری آمادگی خود را جهت نگارش طرح های توجیهی شما در این حوزه را اعلام میدارد . جهت مطالعه اینجا کلیک کنید.

خدمات بازرگانی و واردات

خدمات بازرگانی و واردات

این شرکت آمادگی دارد کلیه ی نیازهای بازرگانی شما را از جمله سرچ و جستجوی تکنولوژی و اخذ پروفرما ، ثبت سفارش ، انجام مذاکرات خرید ، ترخیص کالا و امور گمرکی رو انجام دهد . جهت اطلاع اینجا کلیک نمایید.

اخذ تخفیفات استثنایی در خرید از چین

تخفیفات استثنایی خرید از چین

در صورتی که قصد خرید تکنولوژی ، ماده اولیه ، تجهیزات ، و یا هر گونه کالایی از چین دارید ، ما پیشنهاد جذاب و متفاوتی برای شما داریم . لطفا حتما این مطلب را مطالعه فرمایید .جهت اطلاع بیشتر اینجا کلیک نمایید.

تالیفات ما

نام کتاب : خود آموز تخصصی نگارش طرح توجیهی و امکان سنجی
توضیحات : بهترین مرجع تخصصی و عملی آموزش تدوین طرح توجیهی و امکان سنجی ، با بیان روش اخذ مجوز های کسب و کار ، مناسب برای مهندسین و نگارندگان طرح توجیهی و همینطور دانشجویان و اساتید محترم دانشگاهها
قطع کتاب : وزیری
شابک : 4 - 0 - 99844 - 600 - 978
ناشر : انتشارات نوین علامه
تعداد صفحات : 218 صفحه

توضیحات تکمیلی

دانلود طرحهای توجیهی

طرح های توجیهی صنایع الکترونیکی و الکتریکی

دانلود طرحهای صنایع الکترونیک

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع الکتریکی و الکترونیکی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای توجیهی صنایع بازیافت

دانلود طرحهای صنایع بازیافت

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع بازیافت ( ریسایکلینگ ) جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع بسته بندی

دانلود طرحهای صنایع بسته بندی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع بسته بندی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع پزشکی و بیمارستانی

دانلود طرحهای صنایع پزشکی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع پزشکی و بیمارستانی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع لاستیک و پلاستیک

دانلود طرحهای صنایع پلاستیک

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع لاستیک و پلاستیک جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع تبدیلی

دانلود طرحهای صنایع تبدیلی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع تبدیلی و مصنوعات صنعتی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع تجهیزات

دانلود طرحهای صنایع تجهیزات

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع تجهیزات و تکنولوژی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع خودرو

دانلود طرحهای صنایع خودرو

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع خودرو و قطعه سازی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع دارویی و بهداشتی

دانلود طرحهای صنایع دارویی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع دارویی و بهداشتی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع ساختمانی

دانلود طرحهای صنایع ساختمانی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع ساختمانی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع چوب و سلولزی

دانلود طرحهای صنایع چوب و سلولزی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع چوب و سلولزی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع شیشه و سیلیس

دانلود طرحهای صنایع شیشه

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع شیشه و سیلیس جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع شیمیایی

دانلود طرحهای صنایع شیمیایی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع شیمیایی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع غذایی

دانلود طرحهای صنایع غذایی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع غذایی و فرآورده های خوراکی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع فلزی

دانلود طرحهای صنایع فلزی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع فلزی و ریخته گری جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع کانی و معدنی

دانلود طرحهای صنایع کانی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع کانی و معدنی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای کشاورزی و صنایع مربوطه

دانلود طرحهای صنایع کشاورزی

در این بخش کلیه ی طرحهای کشاورزی و صنایع مربوطه جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع لوازم خانگی

دانلود طرحهای صنایع لوازم خانگی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع لوازم خانگی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع نانو

دانلود طرحهای صنایع نانو

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع نانو و محصولات نانو تکنولوژی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع نساجی

دانلود طرحهای صنایع نساجی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع نساجی و ریسندگی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

طرح های توجیهی خدماتی و گردشگری

دانلود طرحهای مشاغل خدماتی

در این بخش کلیه ی طرحهای توجیهی مشاغل خدماتی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

طرح های توجیهی گردشگری و توریسم

دانلود طرحهای گردشگری و توریسم

در این بخش کلیه ی طرحهای صنعت گردشگری و توریسم جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای توجیهی سال 97 و 98

دانلود طرحهای سال 96 به بعد

در این بخش کلیه ی طرحهای توجیهی سال 96 و 97 و جدیدتر جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

طرحهای توجیهی کشاورزی و دامپروری

دانلود طرحهای کشاورزی و دامپروری

در این بخش کلیه ی طرحهای کشاورزی و دامپروری جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وبسایت گسترش کارآفرینی ایران میباشد .