• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09127975250
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

پشتیبانی سایت

کلیه اعضای سایت و یا کاربرانی که قصد عضویت در سایت را دارند میتوانند از طریق ارسال پیام به واتساپ ( 09360555304 ) با پشتیبان سایت در ارتباط باشند .

مزایای عضویت در سایت

کلیه ی اعضای سایت که یکی از پلن های عضویت سایت را خریداری کرده اند میتوانند بیش از 2000 طرح آرشیوی را به طور نامحدود دانلود نمایند.

طرحهای اختصاصی

کلیه طرحهای تیپ وبسایت ما که در لینک خود پسوند (اختصاصی) دارند توسط کارشناسان ما تدوین شده است و نظیر آن در هیچ سایت و شرکتی وجود ندارد .

گارانتی طلایی 6 ماهه

کلیه ی طرحهای توجیهی که توسط این مرکز ، به سفارش کارفرما تدوین میگردد ، دارای 4 تا 6 ماه ضمانت اصلاحیه ی رایگان میباشند .

خدمات ما

نوشتن طرح توجیهی

نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

اگر به دنبال متخصص ترین و مطمئن ترین شرکت برای تدوین طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی خود میباشید ، ما بهترین گزینه ی پیش روی شما هستیم .جهت مشاهده سرفصل های طرح های توجیهی ما اینجا کلیک نمایید.

تدوین مطالعات کامفار

انجام مطالعات کامفار

در صورتی که طرح توجیهی خود را دارید و میخواهید برای طرح خود بخش مطالعات کامفار را تدوین کنید ما این کار رو برای شما با استاندارد بین المللی و مورد پذیرش بانک های کشور انجام خواهیم داد . اینجا کلیک نمایید .

طرح توجیهی صنعتی

تدوین طرحهای توجیهی صنعتی

این شرکت آمادگی خود را جهت تدوین انواع طرح های توجیهی و امکانسنجی در حوزه ی صنعت و معدن اعلام میدارد .جهت مطالعه ی سرفصل طرحهای صنعتی و معدنی تدوین شده توسط ما و همینطور مزیت های رقابتی ما  اینجا کلیک کنید .

طرح توجیهی کشاورزی

تدوین طرحهای توجیهی کشاورزی

این شرکت با داشتن تجربه  از سال 1386 تا امروز در زمینه ی تدوین طرح های حوزه کشاورزی و دامپروری و همینطور مجتمع های کشت و صنعت ، آمادگی خود را جهت نگارش طرح های توجیهی شما در این حوزه را اعلام میدارد . اینجا کلیک کنید.

تدوین طرح توجیهی خدماتی

تدوین طرح توجیهی خدماتی

این شرکت با بهره گیری از اساتید دانشگاه و کارآفرینان برتر ملی قادر است کلیه ی ایده ها و طرحهای شما را در حوزه ی استارتاپ ها و بیزینس های خدماتی ، به صورت یک طرح توجیهی استاندارد تدوین نماید . جهت اطلاع بیشتر اینجا کلیک نمایید.

طرح توجیهی گردشگری و توریسم

تدوین طرحهای توجیهی گردشگری

این شرکت با توجه به تجربه ی موفق در  تدوین طرح توجیهی عرصه ی توریسم و خدمات گردشگری و هتلداری و خدمات رفاهی آمادگی خود را جهت طرح های توجیهی شما در این حوزه اعلام میدارد . اینجا کلیک نمایید .

خدمات بازرگانی و واردات

خدمات بازرگانی و واردات

این شرکت آمادگی دارد کلیه ی نیازهای بازرگانی شما را از جمله سرچ و جستجوی تکنولوژی و اخذ پروفرما ، ثبت سفارش ، انجام مذاکرات خرید ، ترخیص کالا و امور گمرکی رو انجام دهد . جهت اطلاع اینجا کلیک نمایید.

اخذ تخفیفات استثنایی در خرید از چین

تخفیفات استثنایی خرید از چین

در صورتی که قصد خرید تکنولوژی و ماشین آلات خط تولید ، ماده اولیه ، تجهیزات ، و یا هر گونه کالایی از چین دارید ، ما پیشنهاد جذاب و متفاوتی برای شما داریم . لطفا حتما این مطلب را مطالعه فرمایید .جهت اطلاع بیشتر اینجا کلیک نمایید.

تقدیرنامه های ما

باعث افتخار ماست که مورد تایید و لطف کارفرمایان محترممان هستیم . در این قسمت بخشی از تقدیرنامه هایی که کارفرمایان محترم ، برای ما ارسال نمودند را جهت مشاهده شما کاربران گرامی قرار داده ایم . جهت مشاهده تقدیرنامه در ابعاد بزرگتر، اینجا کلیک کنید .

آخرین طرحهای وبسایت

تالیفات ما

نام کتاب : خود آموز تخصصی نگارش طرح توجیهی و امکان سنجی
توضیحات : بهترین مرجع تخصصی و عملی آموزش تدوین طرح توجیهی و امکان سنجی ، با بیان روش اخذ مجوز های کسب و کار ، مناسب برای مهندسین و نگارندگان طرح توجیهی و همینطور دانشجویان و اساتید محترم دانشگاهها
قطع کتاب : وزیری
شابک : 4 - 0 - 99844 - 600 - 978
ناشر : انتشارات نوین علامه
تعداد صفحات : 218 صفحه

توضیحات تکمیلی

دانلود طرحهای آماده

طرح های توجیهی صنایع الکترونیکی و الکتریکی

دانلود طرحهای صنایع الکترونیک

در این بخش کلیه طرحهای صنایع الکتریکی و الکترونیکی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع بازیافت

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع بازیافت ( ریسایکلینگ ) جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع بسته بندی

دانلود طرحهای صنایع بسته بندی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع بسته بندی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع پزشکی و بیمارستانی

دانلود طرحهای صنایع پزشکی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع پزشکی و بیمارستانی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع لاستیک و پلاستیک

دانلود طرحهای صنایع پلاستیک

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع لاستیک و پلاستیک جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع تبدیلی

دانلود طرحهای صنایع تبدیلی

در این بخش کلیهطرحهای صنایع تبدیلی و مصنوعات صنعتی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع تجهیزات

دانلود طرحهای صنایع تجهیزات

در این بخش کلیه طرحهای صنایع تجهیزات و تکنولوژی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع خودرو

دانلود طرحهای صنایع خودرو

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع خودرو و قطعه سازی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع دارویی و بهداشتی

دانلود طرحهای صنایع دارویی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع دارویی و بهداشتی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع ساختمانی

دانلود طرحهای صنایع ساختمانی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع ساختمانی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع چوب و سلولزی

دانلود طرحهای صنایع  سلولزی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع چوب و سلولزی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع شیشه و سیلیس

دانلود طرحهای صنایع شیشه

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع شیشه و سیلیس جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع شیمیایی

دانلود طرحهای صنایع شیمیایی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع شیمیایی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع غذایی

دانلود طرحهای صنایع غذایی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع غذایی ، جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع فلزی

دانلود طرحهای صنایع فلزی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع فلزی و ریخته گری جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع کانی و معدنی

دانلود طرحهای صنایع کانی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع کانی و معدنی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای کشاورزی و صنایع مربوطه

دانلود طرحهای صنایع کشاورزی

در این بخش کلیه ی طرحهای کشاورزی و صنایع مربوطه جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع لوازم خانگی

دانلود طرحهای صنایع لوازم خانگی

در این بخش کلیه طرحهای صنایع لوازم خانگی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع نانو

دانلود طرحهای صنایع نانو

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع نانو ، جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع نساجی

دانلود طرحهای صنایع نساجی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع نساجی و ریسندگی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای سال 1400 و 1401

در این بخش کلیه ی طرحهای توجیهی سال 1400 و 1401 ، جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای توجیهی سال 97 و 98

دانلود طرحهای سال 96 به بعد

در این بخش کلیه ی طرحهای توجیهی سال 96 و 97 و جدیدتر جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

طرح های توجیهی گردشگری و توریسم

دانلود طرحهای گردشگری و خدماتی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنعت گردشگری و خدماتی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها ، اینجا کلیک کنید .

طرحهای توجیهی کشاورزی و دامپروری

دانلود طرحهای کشاورزی و دامداری

در این بخش کلیه ی طرحهای کشاورزی و دامپروری جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

نماد اعتماد الکترونیکی

تماس با ما

آدرس دفتر     : تهران محله تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، خیابان گلشنی، کوچه 178 غربی یا قهاری، پلاک 54، طبقه اول، واحد 101
شماره دفتر             : 77869979 - 021
شماره همراه و واتساپ : 09360555304
شماره واتساپ پشتیبان  : 09127975250
© 2024 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories