• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

پشتیبانی سایت

کلیه مشتریان طرح نویسی ما ، در طول مدت زمان تدوین طرح توجیهی خود ، میتوانند از کارشناس خود مشاوره تلفنی بگیرند. کلیه اعضای وبسایت و یا کاربرانی که قصد عضویت در سایت را دارند نیز میتوانند از طریق ارسال پیام به شماره واتساپ ( 09360555304 ) از پشتیبانی کارشناسان ما بهره مند گردند .

مزایای عضویت در سایت

کلیه ی اعضای سایت که یکی از پلن های عضویت در سایت را خریداری کرده اند به بزرگترین بانک طرحهای توجیهی آماده ی کشور به طور نامحدود دسترسی خواهند داشت و از این قسمت میتوانند طرح توجیهی مورد نظر خود را بدون محدودیت دانلود نمایند .

طرحهای اختصاصی 1400

کلیه طرحهای تیپ اختصاصی توسط وبسایت گسترش کارآفرینی تدوین شده است و نظیر آن در هیچ سایت و شرکتی وجود ندارد ، این در انتهای نام این طرحها پسوند ( اختصاصی ) نوشته شده تا از طرحهای آرشیوی قدیمی تفکیک شود  . این طرحها در دسترس کاربران ششماهه و یکساله قرار دارند  . 

خدمات ما

نوشتن طرح توجیهی

نگارش طرح توجیهی بانکی با کامفار

اگر به دنبال متخصص ترین و مطمئن ترین شرکت برای تدوین طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی خود میباشید ، ما بهترین گزینه ی پیش روی شما هستیم .جهت مشاهده سرفصل های طرح های توجیهی ما اینجا کلیک نمایید.

تدوین مطالعات کامفار

انجام مطالعات کامفار

در صورتی که طرح توجیهی خود را دارید و میخواهید برای طرح خود بخش مطالعات کامفار را تدوین کنید ما این کار رو برای شما با استاندارد بین المللی و مورد پذیرش بانک های کشور انجام خواهیم داد . اینجا کلیک نمایید .

تدوین طرح توجیهی خدماتی

تدوین طرح توجیهی خدماتی

این شرکت با بهره گیری از اساتید دانشگاه و کارآفرینان برتر ملی قادر است کلیه ی ایده ها و طرحهای شما را در حوزه ی استارتاپ ها و بیزینس های خدماتی ، به صورت یک طرح توجیهی استاندارد تدوین نماید . جهت اطلاع بیشتر اینجا کلیک نمایید.

طرح توجیهی کشاورزی

تدوین طرحهای توجیهی کشاورزی

این شرکت با داشتن تجربه  از سال 1386 تا امروز در زمینه ی تدوین طرح های حوزه کشاورزی و دامپروری و همینطور مجتمع های کشت و صنعت ، آمادگی خود را جهت نگارش طرح های توجیهی شما در این حوزه را اعلام میدارد . اینجا کلیک کنید.

طرح توجیهی گردشگری و توریسم

تدوین طرحهای توجیهی گردشگری

این شرکت با توجه به تجربه ی موفق در  تدوین طرح توجیهی عرصه ی توریسم و خدمات گردشگری و هتلداری و خدمات رفاهی آمادگی خود را جهت طرح های توجیهی شما در این حوزه اعلام میدارد . اینجا کلیک نمایید .

طرح توجیهی صنعتی

تدوین طرحهای توجیهی صنعتی

این شرکت آمادگی خود را جهت تدوین انواع طرح های توجیهی و امکانسنجی در حوزه ی صنعت و معدن اعلام میدارد .جهت مطالعه ی سرفصل طرحهای صنعتی و معدنی تدوین شده توسط ما و همینطور مزیت های رقابتی ما  اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای آماده

طرح های توجیهی صنایع الکترونیکی و الکتریکی

دانلود طرحهای صنایع الکترونیک

در این بخش کلیه طرحهای صنایع الکتریکی و الکترونیکی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع بازیافت

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع بازیافت ( ریسایکلینگ ) جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع بسته بندی

دانلود طرحهای صنایع بسته بندی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع بسته بندی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع پزشکی و بیمارستانی

دانلود طرحهای صنایع پزشکی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع پزشکی و بیمارستانی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع لاستیک و پلاستیک

دانلود طرحهای صنایع پلاستیک

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع لاستیک و پلاستیک جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع تبدیلی

دانلود طرحهای صنایع تبدیلی

در این بخش کلیهطرحهای صنایع تبدیلی و مصنوعات صنعتی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع تجهیزات

دانلود طرحهای صنایع تجهیزات

در این بخش کلیه طرحهای صنایع تجهیزات و تکنولوژی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع خودرو

دانلود طرحهای صنایع خودرو

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع خودرو و قطعه سازی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع دارویی و بهداشتی

دانلود طرحهای صنایع دارویی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع دارویی و بهداشتی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع ساختمانی

دانلود طرحهای صنایع ساختمانی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع ساختمانی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع چوب و سلولزی

دانلود طرحهای صنایع  سلولزی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع چوب و سلولزی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع شیشه و سیلیس

دانلود طرحهای صنایع شیشه

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع شیشه و سیلیس جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع شیمیایی

دانلود طرحهای صنایع شیمیایی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع شیمیایی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع غذایی

دانلود طرحهای صنایع غذایی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع غذایی ، جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع فلزی

دانلود طرحهای صنایع فلزی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع فلزی و ریخته گری جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع کانی و معدنی

دانلود طرحهای صنایع کانی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع کانی و معدنی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای کشاورزی و صنایع مربوطه

دانلود طرحهای صنایع کشاورزی

در این بخش کلیه ی طرحهای کشاورزی و صنایع مربوطه جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع لوازم خانگی

دانلود طرحهای صنایع لوازم خانگی

در این بخش کلیه طرحهای صنایع لوازم خانگی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع نانو

دانلود طرحهای صنایع نانو

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع نانو ، جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای صنایع نساجی

دانلود طرحهای صنایع نساجی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنایع نساجی و ریسندگی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای سال 1400 و 1401

در این بخش کلیه ی طرحهای توجیهی سال 1400 و 1401 ، جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

دانلود طرحهای توجیهی سال 97 و 98

دانلود طرحهای سال 96 به بعد

در این بخش کلیه ی طرحهای توجیهی سال 96 و 97 و جدیدتر جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

طرح های توجیهی گردشگری و توریسم

دانلود طرحهای گردشگری و خدماتی

در این بخش کلیه ی طرحهای صنعت گردشگری و خدماتی جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها ، اینجا کلیک کنید .

طرحهای توجیهی کشاورزی و دامپروری

دانلود طرحهای کشاورزی و دامداری

در این بخش کلیه ی طرحهای کشاورزی و دامپروری جهت دانلود در دسترس اعضای محترم سایت قرار گرفته است . جهت مشاهده ی طرحهای توجیهی و دانلود آنها از لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید .

تالیفات ما

نام کتاب : خود آموز تخصصی نگارش طرح توجیهی و امکان سنجی
توضیحات : بهترین مرجع تخصصی و عملی آموزش تدوین طرح توجیهی و امکان سنجی ، با بیان روش اخذ مجوز های کسب و کار ، مناسب برای مهندسین و نگارندگان طرح توجیهی و همینطور دانشجویان و اساتید محترم دانشگاهها
قطع کتاب : وزیری
شابک : 4 - 0 - 99844 - 600 - 978
ناشر : انتشارات نوین علامه
تعداد صفحات : 218 صفحه

توضیحات تکمیلی
© 2022 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.
Articles
Categories