• 021-77869979
  • سفارش طرح توجیهی : 09120085240
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24/7

قیمت: 800,000 ریال

با خرید اشتراک یکماهه ، در وبسایت گسترش کارآفرینی ایران میتوانید به موارد زیر دسترسی پیدا کنید :

1- امکان دانلود نامحدود 1500 طرح توجیهی تیپ آرشیوی در شاخه صنعت و معدن :

در حقیقت شما با پرداخت هزینه ی فقط دو طرح توجیهی تیپ میتوانید بیش از 1500 عنوان طرح توجیهی تیپ صنعتی و معدنی را ، از آرشیو ما ، به طور نامحدود دانلود نمایید .

نکته مهم : طرح های کشاورزی و دامپروری و همینطور گردشگری و خدماتی و همینطور آموزش بورس و فارکس و کتب آموزشی کشاورزی و دامپروری ، جزو امکانات اشتراک یکماهه نمیباشند . یعنی در صورتی که اشتراک یکماهه ی سایت را خریداری نمایید فقط به طرحهای توجیهی صنعتی و معدنی دسترسی خواهید داشت و طرحهای کشاورزی و گردشگری را نمیتوانید دانلود نمایید . برای دسترسی به طرحهای کشاورزی و گردشگری و کتب آموش کشاورزی و دامپروری ، لطفا اشتراک 3 ماهه و یا بالاتر تهیه نمایید . لطفا قبل از تهیه ی اشتراک ، به امکانات هر کدام از پلن های عضویت دقت نمایید تا بر اساس نیاز خود ، اشتراک مناسب را خریداری نمایید .

توجه :: بسیار مهم :: در هنگام ثبت نام  ، پس از پرداخت الکترونیکی وجه عضویت ، لطفا صفحه ی پرداخت را نبندید و منتظر مشاهده ی گزینه ی (( بازگشت به سایت )) بمانید و حتما روی گزینه ی (( بازگشت به سایت )) کلیک نمایید تا ثبت نام شما کامل گردد . سعی نمایید تا حد امکان پرداخت خود را از طریق درگاه پرداخت ملت انجام دهید .

پس از خرید اشتراک و عضو شدن در سایت ، حتما با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده تا لینک های دانلود برای شما نمایش داده شده و بتوانید به صورت نامحدود دانلود نمایید

وبسایت گسترش کارآفرینی پاسخی جامع به نیازهای کارآفرینان و سرمایه گذاران عزیز ایران

© 2021 کلیه حقوق این وبسایت محفوظ میباشد.